Opis produktów jest dokładny dzięki czemu nie miałam niespodzianek przy odbiorze paczki
Zdjęcia
Opinie
-
Olga Kotula ★★★★★
-
Marta Szalewicz ★☆☆☆☆
Totalna porażka. Nie dość, że kiepski kontakt ze sprzedającym to jeszcze zamawiając towar z ostatniej kolekcji dostałam zupełnie inny produkt z kolekcji sprzed 2 lat. Biorąc pod uwagę samą różnicę w cenie o 1/3 ceny tańszy produkt od zamawianego jest to karygodne. Edit: Zamawiałam dres z kolekcji 2025 otrzymałam zupełnie inny model z kolekcji 2023. Więc odpowiedź sprzedającego jest manipulacyjna.
-
Agnieszka Pawełek ★★★★★
Opaska Olavoga zgodna z opisem,oryginalnie zapakowana,w dobrej cenie.Szybka transakcja,paczka była do odebrania kolejnego dnia. Pierwsze zakupy w tym sklepie i będę wracać
-
Aleksandra S ★☆☆☆☆
Bardzo utrudniony kontakt ze sprzedającym. O zwrot upominać musiałam się z 10 razy. Nie polecam, lepiej zamówić w innym butiku olavoga.
-
Marzena Jarońska ★☆☆☆☆
Towar odbiegał od zdjęcia we wszystkich parametrach od koloru do fasonu i rozmiaru. Po dokonaniu płatnego zwrotu dalej nie zwrócono mi pieniędzy! Dziś mija 15 dzień od potwierdzenia odbioru zwrotu przez sklep. Formularz kontaktowy to jakieś nieporozumienie, nikt się nawet nie odezwał. Zero kontaktu!
-
Marian Walczak ★★★★★
To już kolejne moje zamówienie z tego sklepu i za każdym razem jestem zadowolony. Dobre ceny, jakość i szybka dostawa.
-
Ula Kabała ★☆☆☆☆
Nie polecam. 20 lutego złożyłam reklamację z powodu wadliwego suwaka w bluzie, reklamacja została uznana. Problem w tym, że nie otrzymałam w przyzwoitym czasie ani bluzy pozbawionej wad, ani zwrotu pieniedzy. Przy próbach kontaktu słyszałam jedynie , że bluza jest u producenta i należy czekać. Nikt nie wiedział jak długo i mam wrażenie, że nikogo to nie interesowało poza mną. Sprawę zgłosiłam do Rzecznika Praw Konsumenta. 19 kwietnia otrzymałam swoją bluzę, po 2 miesiącach czekania! Obrót sprawy w ogóle mnie nie satysfakcjonuje, zdążyłam już zakupić kolejną. Nie mam pojęcia czy bardziej zawinił producent czy też butik. Zamierzam unikać jednego i drugiego, a szkoda bo ubrania trafiały w mój gust...
-
nigdymalo ziola ★☆☆☆☆
pomylili zamówienie, zero odzewu z ich strony, zaproponowali żebym na własny koszt zamówił kuriera i sam to załatwił - będzie to „najlepsze” wyjście z tej sytuacji. Brak profesjonalizmu. Nie pozdrawiam.
-
rovinji666 ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu, sprzedają towar którego nie mają na półce. Nie informują o tym, człowiek płaci pieniądze wybierając ich sklep a oni wysyłają sobie towar kiedy chcą. STANOWCZO NIE POLECAM ! Proszę nie zakłamywać w odpowiedzi rzeczywistości! Łaskawie po telefonach odpowiedzieli państwo że nie dostaliście towaru jeszcze od producenta! A nie że dostaliście i sprawdzaliście jakość…
-
Krzysztof Drywa ★☆☆☆☆
Nie polecam absolutnie sklepu,zakupiłem spodnie dresowe w ciagu miesiąca od zakupu puścił szew z tylu spodni (zaznaczam po miesiacu)sklep nie uwzglednił reklamacji tłumacząc się ze jest to uszkodzenie mechaniczne.Uważam iż spodnie wykonane sa z niskiej jakosci materialu oraz zle uszyte.Sprawe kieruje do rzecznika praw konsumenta. Krzysztof
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fashion Place?
Fashion Place znajduje się przy Zakliki z Mydlnik 16 A, Bronowice, 30-198 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fashion Place?
Można skontaktować się z Fashion Place pod numerem +48 797 746 726
Jak można dotrzeć do Fashion Place?
Do Fashion Place można dotrzeć, korzystając z poniższego linku