Opinie

  1. Olga Kotula ★★★★★

    Opis produktów jest dokładny dzięki czemu nie miałam niespodzianek przy odbiorze paczki

  2. Marta Szalewicz ★☆☆☆☆

    Totalna porażka. Nie dość, że kiepski kontakt ze sprzedającym to jeszcze zamawiając towar z ostatniej kolekcji dostałam zupełnie inny produkt z kolekcji sprzed 2 lat. Biorąc pod uwagę samą różnicę w cenie o 1/3 ceny tańszy produkt od zamawianego jest to karygodne. Edit: Zamawiałam dres z kolekcji 2025 otrzymałam zupełnie inny model z kolekcji 2023. Więc odpowiedź sprzedającego jest manipulacyjna.

  3. Agnieszka Pawełek ★★★★★

    Opaska Olavoga zgodna z opisem,oryginalnie zapakowana,w dobrej cenie.Szybka transakcja,paczka była do odebrania kolejnego dnia. Pierwsze zakupy w tym sklepie i będę wracać

  1. Aleksandra S ★☆☆☆☆

    Bardzo utrudniony kontakt ze sprzedającym. O zwrot upominać musiałam się z 10 razy. Nie polecam, lepiej zamówić w innym butiku olavoga.

  2. Marzena Jarońska ★☆☆☆☆

    Towar odbiegał od zdjęcia we wszystkich parametrach od koloru do fasonu i rozmiaru. Po dokonaniu płatnego zwrotu dalej nie zwrócono mi pieniędzy! Dziś mija 15 dzień od potwierdzenia odbioru zwrotu przez sklep. Formularz kontaktowy to jakieś nieporozumienie, nikt się nawet nie odezwał. Zero kontaktu!

  3. Marian Walczak ★★★★★

    To już kolejne moje zamówienie z tego sklepu i za każdym razem jestem zadowolony. Dobre ceny, jakość i szybka dostawa.

  1. Ula Kabała ★☆☆☆☆

    Nie polecam. 20 lutego złożyłam reklamację z powodu wadliwego suwaka w bluzie, reklamacja została uznana. Problem w tym, że nie otrzymałam w przyzwoitym czasie ani bluzy pozbawionej wad, ani zwrotu pieniedzy. Przy próbach kontaktu słyszałam jedynie , że bluza jest u producenta i należy czekać. Nikt nie wiedział jak długo i mam wrażenie, że nikogo to nie interesowało poza mną. Sprawę zgłosiłam do Rzecznika Praw Konsumenta. 19 kwietnia otrzymałam swoją bluzę, po 2 miesiącach czekania! Obrót sprawy w ogóle mnie nie satysfakcjonuje, zdążyłam już zakupić kolejną. Nie mam pojęcia czy bardziej zawinił producent czy też butik. Zamierzam unikać jednego i drugiego, a szkoda bo ubrania trafiały w mój gust...

  2. nigdymalo ziola ★☆☆☆☆

    pomylili zamówienie, zero odzewu z ich strony, zaproponowali żebym na własny koszt zamówił kuriera i sam to załatwił - będzie to „najlepsze” wyjście z tej sytuacji. Brak profesjonalizmu. Nie pozdrawiam.

  3. rovinji666 ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu, sprzedają towar którego nie mają na półce. Nie informują o tym, człowiek płaci pieniądze wybierając ich sklep a oni wysyłają sobie towar kiedy chcą. STANOWCZO NIE POLECAM ! Proszę nie zakłamywać w odpowiedzi rzeczywistości! Łaskawie po telefonach odpowiedzieli państwo że nie dostaliście towaru jeszcze od producenta! A nie że dostaliście i sprawdzaliście jakość…

  1. Krzysztof Drywa ★☆☆☆☆

    Nie polecam absolutnie sklepu,zakupiłem spodnie dresowe w ciagu miesiąca od zakupu puścił szew z tylu spodni (zaznaczam po miesiacu)sklep nie uwzglednił reklamacji tłumacząc się ze jest to uszkodzenie mechaniczne.Uważam iż spodnie wykonane sa z niskiej jakosci materialu oraz zle uszyte.Sprawe kieruje do rzecznika praw konsumenta. Krzysztof

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Fashion Place?

Fashion Place znajduje się przy Zakliki z Mydlnik 16 A, Bronowice, 30-198 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Fashion Place?

Można skontaktować się z Fashion Place pod numerem +48 797 746 726

Jak można dotrzeć do Fashion Place?

Do Fashion Place można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements