Opinie

  1. Rbdn3 ★★★★★

    Sklep jest bardzo zadbany, dobrze zatowarowany, czysty. Dziewczyny i Pani Właścicielka - pracowite i pomocne. Jedna z najlepszych Żabek w jakich byłem. Bardzo polecam zakupy w tym miejscu ❤️

  2. Daria Gwiżdż ★★★★★

    Polecam z całego serca ❤️ wchodząc do sklepu widać że sklep jest czysty i zadbany sprzedawczyni uśmiechnięte z poczuciem humoru aż się chce robić zakupy w takim sklepie ❤️ Właścicielka przemiła osoba ❤️

  3. Jakub Bielu ★★★★★

    Widzę dużo opinii narzekających na obsługę, nie potrafię zweryfikować każdego pracownika ale dwie młode dziewczyny Ula i Marlena, obsługujące mnie przy okazji zakupów były bardzo miłe a sam sklep widać że był dobrze utrzymany. :D

  1. Lisbeth Sallander ★☆☆☆☆

    Blondynka przy kości z odrostami mija się z prawdą na kasie. Po zwróceniu uwagi tylko wzruszyła ramionami i mruknęła coś niezrozumiale. Pracownicy powinni być przeszkoleni z obsługi klienta i kasy.

  2. jestem s ★☆☆☆☆

    dostałam totalnie połamanego i w mojej opinii niezdatnego do zjedzenia rożka magnum, po zwróceniu na to uwagi kasjerce ta stwierdziła że nie przyjmie mojego zwrotu i rożka możemy zjeść z koleżanką na pół.

  3. Seba Wolak ★★★★★

    Duży sklep, czysty. Duży wybór produktów. Dobre promocje przy zakupie kilku sztuk. Kasa samoobsługowa. Bez zarzutów.

  1. Алексей Гавриленко ★★★★★

    Czysto, jakieś smakołyki czasami wpadają, nieraz są duże przeceny na wybrane produkty (od sklepu, nie od franczyzodawcy), działa zgodzie z zamieszczonymi godzinami.

  2. Anna D ★☆☆☆☆

    Okropna obsługa klienta. Pracownicy nie umieją wykonywać swoich obowiązków poprawnie. Nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Obozowa 34, Dębniki, 30-383 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements