Opinie

  1. Dragoniks ★☆☆☆☆

    Najgorsza żabka w okolicy zamykają i otwierają kiedy chcą paczki przyjmują a nie można odebrać obsługa patologia

  2. zxccvbnm ★☆☆☆☆

    Obsługa fatalna. Pani z czarnymi włosami zachowuje się skandalicznie krzyczy na klientów, patrzy z pogardą, przygotowuje jedzenie brudnymi rękami, a w międzyczasie pisze na telefonie. Kompletny brak kultury i higieny. Nie powinna pracować w sklepie spożywczym, gdzie obsługuje ludzi i przygotowuje jedzenie. Sklep wygląda na zaniedbany i przez takie osoby traci cała sieć Żabka. Sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich instytucji.

  3. Aladdin Huseynov ★☆☆☆☆

    To naprawdę najgorsza Żabka. Około godziny 19:54 wszedłem do sklepu, a sprzedawca właśnie wychodził. Powiedziałem „dobry wieczór”, ale nawet nie odpowiedział. Zostałem sam w sklepie, a po chwili wrócił z niezadowoloną miną i zachowywał się bardzo nieuprzejmie. Uważam, że przydałoby się podstawowe szkolenie z obsługi klienta. Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, ale to nie jest powód, by być tak niegrzecznym wobec klientów. Dziękuję. Zdarzenie miało miejsce 11 listopada o godzinie 19:53.

  1. Lublin Miasto ★☆☆☆☆

    Tragiczna obsługa. Kasjer odrażający i chamski, brak mu podstaw kultury. Jakim cudem tacy ludzie pracują z klientem?

  2. Domiś ★☆☆☆☆

    Obsługa niemiła, sytuacja przy kasie – chciałem kupić 3 wody za 13 zł, zapłacić 100 zł i dodać 3 zł, żeby łatwiej było wydać równo 90 zł reszty. Pani jednak odmówiła przyjęcia gotówki, tłumacząc się, że „nie ma jak wydać” i że mogę tylko kartą. Rozumiem brak drobnych, ale trudno sobie wyobrazić rozpoczęcie pracy bez przygotowania do wydawania nawet równych kwot. Może warto byłoby też powiesić informację, że płatność możliwa jest tylko bezgotówkowo – wtedy klient wiedziałby wcześniej

  3. Marcin Kamiński (Gandi) ★☆☆☆☆

    Typ nie chce obsłużyć bo mam słuchawki w uszach xdd co to ma być ?! Śmiech na sali Nie polecam

  1. Ogar ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiły pan (łysy) odmówił sprzedaży ponieważ miałem założone słuchawki xD Co mu to przeszkadza?

  2. Ewa C ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miły pan, odmówił mi obsługi dlatego ze miałam na sobie słuchawki które były wyłączone ( słuchawki wyciszające dźwięk otoczenia ze względu na problemy ze słuchem ). Powiedział również ze nie przyjmie gotówki i mogę się sama obsłużyć w kasie samoobsługowej ;) nie polecam.

  3. Krystyna Rudenko ★☆☆☆☆

    Dzisiaj byłam w sklepie. Czekałam w kolejce 10 minut,była dość duża kolejka jak Pan coś tam wyrabiałam,on się pomylił w sosach jak Pan przede mną zamawiałam,zalał co chciał. Potem się odmówił mi w sprzedaże ponieważ uwaga JESTEM W SŁUCHAWKACH.Tylko i wyłącznie dlatego ze jestem w słuchawkach, za mną była tez kolejka.Ale serio to dramat,ja się spieszyłam do pracy,żeby w końcu mi powiedział ze nie sprzeda bo jestem w słuchawkach. Uważajcie na Pana w tej Żabce.Tyle chodziłam przekochane osoby pracują. Tu cały dramat. 1 gwiazdka za Pana.Jeśli można było bym zostawić -0 to zrobiłam by. Bardzo nie grzeczny

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Stare Miasto, 31-066 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements