Opinie

  1. Jacek Sokol ★★★☆☆

    Sklepy Żabka są wygodne i dobrze zlokalizowane, jednak przestrzeń w środku jest często ograniczona. W godzinach największego ruchu trudno się poruszać, a kolejki przy kasie mogą być uciążliwe.

  2. Jacek Piwowarski ★★★★★

    Byłem godzinę przed zamknięciem bo zabrakło mi pieczywa, a tu miłe zaskoczenie bo nie dosć, że jeszcze jest pieczywo, to jeszcze jest w czym wybrać. Obsługa pomocna nie wymęczona, z czystym sumieniem polecam.

  3. Darek Kaczmarczyk ★☆☆☆☆

    Zapraszam omijać sklep szerokim łukiem. Franczyzobiorca i jego kultura osobista na poziomie wycieraczki na wejściu do sklepu. Nie będę tu pisał innych wulgaryzmów, nie chce się zniżać do poziomu FB. Nie polecam

  1. Dominik Klita ★☆☆☆☆

    Żenada, wchodząc do żabki nikt nie potrafi nawet dzień dobry odpowiedzieć. Wziąłem panini przy kasie dowiaduje się, że niestety na ciepło pani mi nie zrobi, bo nie. Wziąłem drożdżówkę, wychodzę z nią - otwieram z papierka, a z niej wylatują muchy, po gryzie okazało się, że była tak czerstwa ze prawie połamałem sobie zęby, a mus ze środka był już skarmelizowany… wyplułem i wyrzuciłem wszystko do kosza, żeby się nie potruć. Omijajcie tą żabkę szerokim łukiem.

  2. grzegorz wieczorek ★☆☆☆☆

    Fatalna obsługa ... jak ktoś jest z Ruczaju i potrzebuje coś kupić w niedzielę niech nie traci czasu i od razu idzie do Żabki na Chmieleńcu albo Drukarskiej - taka moja rada.

  3. Ginewra G ★★★★☆

    Nie spotkały mnie tu nieprzyjemne sytuacje. Obsługa miła, zwłaszcza nie-Polacy, asortyment w porządku, brakuje mi tylko lepszego uzupełnienia panini. Prędzej je można kupić w Żabce naprzeciwko pobliskiej Biedronki. Ale reszta "stałego składu" jest tu łatwo dostępna.

  1. Maciej Czechowski ★☆☆☆☆

    Nie zasługujecie nawet na 1 gwiazdkę!!! Obsługiwała mnie Pani Ukrainka ( nie mam nic do pochodzenia) troszkę większa. Biorąc piwa z lodówki poprosiłem Panią wlascicielke która stała z owa panią żeby jak mogą dały nam piwa z magazynu. Piwa dostaliśmy nie było problemu wszystko cacy. Po godzinie wraca do sklepu a Pani do mnie ze nie mam paragonu ona nas nmnie nie pamieta! Nie weźmie butelki bo nie. Myślę ok butelki wyrzucić i mowie ze chce 3 puszki Jack Daniels'a z colą bo są w promocji a ona do mnie że nie nie da mi promocji. Po czym place banknotem 50 zł a ona dalej że mi nie ma jak wiydac ŻENADA!!!!promocjipromocjwielopokoleniowej) a ona do mnie że nie może mi zrobić na to prom

  2. Tomasz Zawada ★☆☆☆☆

    Na drzwiach w kilku miejscach wisi informacja, że w godzinach 10-12 wstęp tylko dla osób 65+. Natomiast w żadnym nikt nie pofatygował się wywiesić aktualnych godzin otwarcia sklepu w ogóle. Te, które są, są nieaktualne. To naprawdę nie byłoby nic trudnego. Rozumiem, że można sprawdzić sobie w apce aktualne godziny, ale nie będę tego robił za każdym razem idąc do pobliskiego sklepu. O tym, jak załoga pilnuje zasad bezpieczeństwa i higieny w czasie pandemii covid-19 nie wspomnę, bo pewnie już nikt by nie przyszedł.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Przemiarki 23a, Dębniki, 30-384 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements