Opinie

  1. ja Galka ★☆☆☆☆

    03.01.2026 W sklepie ceny na płkach są różne od cen przy kasie ! Uważajcie ! do tego panie nie wydają paragonów chyba że ostentacyjne przypomnicie im o takim obowiązku !

  2. Ola ★★☆☆☆

    Niestety, ale obsługa tragedia, starsze panie mające ze wszystkim problem, nawet z tym, że klient płaci kartą, lub odpowiedzeniem dzień dobry, a szkoda bo sklep bardzo przyjemny, jednak przez jakość obsługi przestałam całkowicie tam uczęszczać

  3. Andrzej Szoka ★★☆☆☆

    Nieświeże mięso i surówki. Ceny wysokie. Jedna gwiazdka dla kota, który odwiedza ten sklep.

  1. Alexandra Volodos ★☆☆☆☆

    Radziecki sklep. 5 litrów wody za 13 zł. Cena na etykiecie była niższa niż 5 zł, czuję się oszukany

  2. Nirwana ★☆☆☆☆

    Kupiłam 40 minut temu wiśnie, truskawki, jabłka i koperek. Uznano, że kupiłam kilogram wiśni! ale nawet na zdjęciu widać, że jest wyraźnie 200 gramów! i to nie pierwszy raz. więcej do ciebie nie przyjdziemy.

  3. Kaspian Gajewski ★★★★☆

    Dobry sklep. Wszystko jest. Ceny czasami przesadzone ale da się znieść. Dobre pączki mają :))

  1. Dominika Czerwińska ★☆☆☆☆

    Sklep "ostatnia deską ratunku" kiedy bolą nogi lub jest zbyt mało czasu by iść gdzieś dalej. Obsługa tragiczna, zwłaszcza na mięsach (uwaga! klient z chorym gardłem który ledwo mówi nie zostanie obsłużony bo Pani "nie słyszy" i jeszcze dostanie ochrzan, że za cicho mówi), ceny duuużo wyższe niż w innych osiedlowych sklepach, jakość i świeżość produktów pozostawia wiele do życzenia. Atmosfera niechęci do klienta od samego wejścia do sklepu..

  2. Klaudia Bruzda ★☆☆☆☆

    Robiłam tam często zakupy, ale od momenty gdy panie na mięsie są nie uprzejme, oraz często czuć dym palonych papierosów z zaplecze, wole podjechać gdzieś indziej.

  3. Ewa Tarasek ★★★☆☆

    Nic szczególnie dobrego nie można powiedzieć,raczej drogo, już na 1,5 godziny przed zamknięciem niezadowolone spojrzenia pracowników, którzy chowają towar i sprzątają sklep

  1. Adrian Tworzydło ★★★★☆

    Asortyment jest bogaty, natomiast nie jeden raz kupiłem mięso/wędliny nie zdatne do spożycia. Obsługa miła, ale pasuje również dbać o świeżość. Jeśli chodzi o ceny to zasadniczo jest drogo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Avita?

Avita znajduje się przy Swoszowice, 32-020 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Avita?

Można skontaktować się z Avita pod numerem +48 126 833 300

Jak można dotrzeć do Avita?

Do Avita można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements