03.01.2026 W sklepie ceny na płkach są różne od cen przy kasie ! Uważajcie ! do tego panie nie wydają paragonów chyba że ostentacyjne przypomnicie im o takim obowiązku !
Zdjęcia
Opinie
-
ja Galka ★☆☆☆☆
-
Ola ★★☆☆☆
Niestety, ale obsługa tragedia, starsze panie mające ze wszystkim problem, nawet z tym, że klient płaci kartą, lub odpowiedzeniem dzień dobry, a szkoda bo sklep bardzo przyjemny, jednak przez jakość obsługi przestałam całkowicie tam uczęszczać
-
Andrzej Szoka ★★☆☆☆
Nieświeże mięso i surówki. Ceny wysokie. Jedna gwiazdka dla kota, który odwiedza ten sklep.
-
Alexandra Volodos ★☆☆☆☆
Radziecki sklep. 5 litrów wody za 13 zł. Cena na etykiecie była niższa niż 5 zł, czuję się oszukany
-
Nirwana ★☆☆☆☆
Kupiłam 40 minut temu wiśnie, truskawki, jabłka i koperek. Uznano, że kupiłam kilogram wiśni! ale nawet na zdjęciu widać, że jest wyraźnie 200 gramów! i to nie pierwszy raz. więcej do ciebie nie przyjdziemy.
-
Kaspian Gajewski ★★★★☆
Dobry sklep. Wszystko jest. Ceny czasami przesadzone ale da się znieść. Dobre pączki mają :))
-
Dominika Czerwińska ★☆☆☆☆
Sklep "ostatnia deską ratunku" kiedy bolą nogi lub jest zbyt mało czasu by iść gdzieś dalej. Obsługa tragiczna, zwłaszcza na mięsach (uwaga! klient z chorym gardłem który ledwo mówi nie zostanie obsłużony bo Pani "nie słyszy" i jeszcze dostanie ochrzan, że za cicho mówi), ceny duuużo wyższe niż w innych osiedlowych sklepach, jakość i świeżość produktów pozostawia wiele do życzenia. Atmosfera niechęci do klienta od samego wejścia do sklepu..
-
Klaudia Bruzda ★☆☆☆☆
Robiłam tam często zakupy, ale od momenty gdy panie na mięsie są nie uprzejme, oraz często czuć dym palonych papierosów z zaplecze, wole podjechać gdzieś indziej.
-
Ewa Tarasek ★★★☆☆
Nic szczególnie dobrego nie można powiedzieć,raczej drogo, już na 1,5 godziny przed zamknięciem niezadowolone spojrzenia pracowników, którzy chowają towar i sprzątają sklep
-
Adrian Tworzydło ★★★★☆
Asortyment jest bogaty, natomiast nie jeden raz kupiłem mięso/wędliny nie zdatne do spożycia. Obsługa miła, ale pasuje również dbać o świeżość. Jeśli chodzi o ceny to zasadniczo jest drogo.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Avita?
Avita znajduje się przy Swoszowice, 32-020 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Avita?
Można skontaktować się z Avita pod numerem +48 126 833 300
Jak można dotrzeć do Avita?
Do Avita można dotrzeć, korzystając z poniższego linku