Opinie

  1. Chloë Cobb ★☆☆☆☆

    1. Starsza Pani blondynka wiecznie jest niezadowolona z tego że ktoś przyszedł. 2. Przyszłam do sklepu po 21 i krzyknęła na mnie że ona ma już kasę policzoną i żebym kartą najlepiej zapłaciła bo nie będzie liczyć znowu. 3. Dziś poszłam kupić zupkę chińską pod produktem cena 2.99 przy kasie jednak się okazuje za 5.90 cenowka biała więc nie promocyjna. 4. Ostatnio wzięłam wafle Grześki wg cenowki promocja przy 2 po 2,5 jednak przy kasie okazuje się że są w normalnej cenie. Jak zapytałam pani Ajentki czemu tak jest skoro cena wskazuje co innego to mi powiedziała że no nie zmienili cen i przy mnie perfidnie je wyjęła i nawet żadnego przepraszam i zwrócę pieniędzy już nie mówię. 5. Żadne ceny się nie zgadzają a jak zapytasz starszą panią blondynkę żeby sprawdziła ci na kasie to ona nie ma czasu. Porażka, nie polecam

  2. Zosia ★☆☆☆☆

    Starsza Pani blondynka to istny dramat. Oschła, gburowata, już na wejściu widać, że ma problem, że ktoś wszedł. Wiecznie z czymś jest problem, czy to z zakupami przed zamknięciem, czy z płatnościami kartą, bo wtedy koniecznie trzeba do samoobsługowej, a dodatkowo nabija żappsy na swoje konto. Zdecydowanie wolę robić zakupy jak jest Pani Iwona :) Nigdy nie robi problemów, zagada i zawsze pomoże.

  3. Luks es ★☆☆☆☆

    Starsza Pani, która jest kasjerką w tym sklepie jest bardzo niemiłą, nieprzyjemną oraz bardzo oschłą osobą. Zamyka sklep 15 minut przed czasem i jak ktoś w tym czasie przyjdzie ma pretensje do całego świata, że w ogóle ktoś tam zawitał. W trakcie dnia nie chce przyjmować paczek do nadania. Z odbiorem też oczywiście jest problem. Jest bardzo niemiła i prezentuje zachowanie jakie nie powinno mieć miejsca przy obsłudze klienta. Do tego wszystkiego grobowa mina, uprzedzam: bez kija nie podchodź.

  1. Milena ★☆☆☆☆

    Starsza pani która tam sprzedaje jest najbardziej nieprzyjemną osobą jaka kiedykolwiek spotkałam w obsłudze klienta, zawsze grobowa mina, zero dzień dobry/ do widzenia i gburowate zachowanie. Proponuje zmienić pracę albo przejść na emeryturę bo porażka

  2. Emil Suleimanov ★☆☆☆☆

    “Odwiedziłam sklep Żabka i spotkałam się z bardzo nieprofesjonalnym zachowaniem kasjerki. Poprosiłam o podgrzanie panini jeszcze przed zakupem, ale zostałam całkowicie zignorowana. Gdy ponowiłam prośbę po zapłaceniu, kasjerka odmówiła, tłumacząc się tym, że zaraz kończy zmianę – mimo że do zamknięcia sklepu zostało jeszcze 35 minut! Na koniec usłyszałam od niej: „W domu sobie podgrzejesz”. Takie podejście do klienta jest niedopuszczalne. Jeśli nie chce się wykonywać podstawowych obowiązków, to może warto zmienić pracę?” Pozdrawiam Alina S.

  3. Olga Weselak ★★★★★

    Najlepsza żabka pod słońcem z kochanym Panem Tadeuszem.

  1. Kamil Jaromi ★★★★★

    Chyba najlepsza żabka w której byłem. Obsługa świetna, zawsze czysto. Tak trzymać!

  2. Kamil Bakster ★★★★★

    Świetna obsługa, zawsze miła, uśmiechnięta i pomocna, asortyment duży jak na taka mała żabkę, polecam!

  3. Dominika Czerwińska ★★★★★

    ZAWSZE bardzo miła obsługa. Pan, który tam pracuje jest wyjątkowo ciepłą osobą o dużym sercu. Każdy pracownik zawsze doradzi, pomoże. Nigdy nie spotkałam się tam z oschłością, czy apatią, a wieczny uśmiech przecież nie jest łatwym zadaniem w obsłudze klienta. Bardzo polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Biskupa Albina Małysiaka 26A, Dębniki, 30-389 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements