Gdybym mogła to bym dała chłopakowi , który tu pracuje milion gwiazdek za obsługę. Ogromny ruch, on super ogarnia i przy tym jest przemiły
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja Strzałka ★★★★★
-
Przemysław Szczerbik ★★★★★
Super że w końcu otwarty! Bardzo miła obsługa i pyszna pizza. Polecam :)
-
Диана Любимова ★☆☆☆☆
Dziewczyna z różowymi włosami jest bardzo niegrzeczna, nie wyjaśnia, dlaczego nie może sprzedać towaru, mimo że jest on wystawiony na ladzie. W odpowiedzi na pytanie, jest niegrzeczna i ma niezadowoloną minę! Dlaczego nie ma monitoringu?
-
Mar Sek ★☆☆☆☆
Żabka jak każda inna ale obsługa w tym miejscu jest bardzo lekceważąca i gburowata. Jeszcze nie zdarzyło się, aby personel odpowiedział na moje „Dzień dobry” czy „ Do widzenia”. Za coś Ci w tej pracy płacą więc bądź miła!
-
Piotr Madej ★★★★★
Bardzo dobra Żabka. Wyjątkowo mila obsluga. Polecam!
-
Lila ★☆☆☆☆
Pani Oksana dramat. Tak niemiłej i opryskliwej kobiety dawno nie spotkałam. PRZEDZEZNANIE klienta, który kupuje produkty no dramat. Zwykłe chamstwo i zero klasy. Jak pani ma wypalenie zawodowe to niech zmieni branże albo wróci do siebie. Na miejscu szefostwa bym coś szybko z tym zadziałała bo miny klientów w sklepie po styczności z ta panią mówiły same za siebie.
-
Julia Mazur (dżuliet) ★☆☆☆☆
niestety żabka nie otwiera się o tej porze o której jest informacja na drzwiach. trochę sobie postaram pod wejściem ;)
-
Oleksandra ★☆☆☆☆
Sytuacja z 22.08 Na stronie informacja że sklep jest otwarty do 23:00. Na miejscu kartka z godzinami otwarcia do 22:30 W sklepie zamontowany paczkomat, do którego nie sposób się dostać nie wchodząc do żabki. Godzina 22:14, sklep zamknięty, a obsługa zadowolona sobie siedzi i udaje że nie widzi. Po spokojnie 3 minutach pukania w szybę, by pokazać, że chce się jedynie dostać po paczkę i nikt nie będzie musiał sobie moja osobą brudzić rączek kasując produkty i kolejnej minucie dyskusji między panią kasjerka, która w dość ostentacyjny sposób dawała do zrozumienia, że sobie nie życzy mojej obecności, a panem który zrezygnowany dla świętego spokoju chciał już otworzyć drzwi w końcu udało mi się dostać. Odbiorowi paczek towarzyszyły mi komentarze pod nosem ów pani o tym że oni mają teraz 30minutowa przerwę (czyli żabka zamknięta od 22) i że można sobie przyjść w godzinach otwarcia sklepu (w których przecież przyszłam, sama pracując tego dnia od 9 do 22) Dramat.
-
Krzysztof Torbus ★☆☆☆☆
Szkoda że trzeba wstawiać jakąkolwiek gwiazdkę. Odkąd zmienił się właściciel omijam to miejsce szerokim łukiem. Obsługa tego przybytku nie jest tak naprawdę obsługą. Klimaty jak z "Misia" Barei. Moja żona właśnie wróciła z tego sklepu i została potraktowana jak powietrze. (30.07.2022, 20.30 - informacja dla właściciela aby sprawdził kto miał wtedy zmianę). Moja żona weszła do sklepu, a obsługa na zewnątrz, palą papieroska. Gdy po kilku minutach wypalili, wrócili do sklepu i... zaczęli gadać sobie o życiu! Żona czeka, kolejka rośnie a oni na pełnym luzie musieli sobie jeszcze, z uśmiechem na twarzy, pogadać. Ta Żabka ma gdzieś klientów, fakt że nie została jeszcze zamknięta powinno się rozpatrywać w kategoriach cudu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Karmelicka 17, Stare Miasto, 31-133 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku