Opinie

  1. Ariel Zdżyłowski ★★★★★

    Hygieia na Zachodniej to miejsce, do którego idzie się nie tylko po Apap. To miejsce, w którym Panie służą profesjonalną pomocą oraz przysłowiową dobrą radą, nierzadko wykraczającą poza aptekarskie ramy. Dodatkowo posiadają w sobie ogromną dawkę cierpliwości. Polecam miejsce!

  2. Paweł Gorączniak ★☆☆☆☆

    Przed zakupami w tej aptece proszę porównać ceny z innymi punktami-właścicielowi chyba się coś pomieszało niewiarygodnie wysokie ceny-nie polecam

  3. Michał ★★★★★

    Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i szybka realizacja recept. W przypadku braku dostępności leku chętnie sprawdzają, gdzie można go dostać. Polecam

  1. Anna Wawro ★☆☆☆☆

    Lek recepturowy, zrobiony niechlujnie, w opakowaniu nieszczelne tabletki opłatkowe, pełno wysypanego proszku także leku który miał być na 7 dni starczyło zaledwie na 5 nie polecam,

  2. Izabela Hojdyś ★★★★★

    A ja polecam. Jedna z Pań wyłamuje się ze schematu miłej obsługi ale się rozwija:))), Jedna z Pan rzeczywiście z mega podejściem i wiedzą. Nigdy nie miałam problemu z lekami o ile były w hurtowni.

  3. Bartosz Borowiecki ★★★★★

    Dobrze wyposażona apteka. W przypadku braku, obsługa zamawia braki.

  1. Grzegorz Sowa ★★★★☆

    Już kilkukrotnie realizowałem tutaj recepty i do tej pory nigdy nie było problemu z dostępnością produktow. Jeżeli już czegoś zabraknie to bezproblemowo zostanie zamówione na następny dzień. Obsługa jest miła a ceny są umiarkowane. Do lokalu osoby niepełnosprawne lub na wózku powinny dostać się bezproblemu.

  2. John Saebba ★☆☆☆☆

    recepcja godna cmentarza, kiedy przedstawisz receptę, nigdy nie jest dostępny produkt i nie chcesz go zamawiać, nawet jeśli zapłacisz z góry. kiedy prosimy o lek przeciwbólowy za darmo, mówią, że go nie mają ... z drugiej strony przyjaciel był w stanie dostać go 30 minut za mną ... dziwne. bo nie mówię dobrze po polsku? spójrz na inne recenzje .... wyciekła apteka dla mnie, są inne, które są ładniejsze i tańsze dla leków dostępnych bez recepty.

  3. Kasia “Kinoki” ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa, brak wiedzy farmaceutycznej (Pani mimo przedstawienia leków jakie biorę, poleciła mi wziąć leki na grype które gryzą się z moimi.. mogły by uszkodzić wątrobę lub gorzej!) Nie mówiąc już o cenach... Lokomotiv 8 tabletek za 30zł to jakiś żart! (W innych aptekach 8-15zł). Zdecydowanie nie polecam.

  1. Magdalena Misiak ★★☆☆☆

    Chyba najdroższa apteka w sieci "Hygieia". Kilka razy musiałam kupić tam produkt, który w innych aptekach jest o kilka złotych tańszy. Jakiś czas temu prosiłam o testy ciążowe najtańsze- dostałam za 6-7zł (mimo, że w innych aptekach tej sieci są po 3-4), prosiłam o czulszy test (10mlU/ml) to Pani wcisnęła mi drogi test z tych mało czułych (zorientowałam się dopiero w domu, bo na opakowaniu nie było informacji). Takich sytuacji miałam sporo, bo dość często kupuję w tej aptece gdyż jest blisko przychodni. Za każdym razem wychodząc z niej czuję się w jakiś sposób oszukana. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apteka HYGIEIA?

Apteka HYGIEIA znajduje się przy Zachodnia 27, Dębniki, 30-350 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apteka HYGIEIA?

Można skontaktować się z Apteka HYGIEIA pod numerem +48 122 640 060

Jak można dotrzeć do Apteka HYGIEIA?

Do Apteka HYGIEIA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements