Zarówno profesjonalizm Farmaceutów pracujących w tej aptece jak i obsługa klienta są na najwyższym poziomie. Bardzo polecam!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Monika ★★★★★
-
Barbara Michno ★★★★★
Wspaniała życzliwa i empatyczna obsługa w przypadku braku leku błyskawicznie organizują dostawę lekuDysponują dużą wiedzą dzieki której vzasami nie trzeba sie fatygować do lekarza po receptę.Otwarta do późnych godzin , SZCZERZE POLECAM!!!
-
Kika Mishi ★☆☆☆☆
Absolutnie odradzam kupowanie w tej aptece a w szczególności wieczorową porą. Jedna farmaceutka za kasą, kolejka wychodzi poza pasaż, w którym znajduje się apteka, jednego klienta obsługuje ponad 40 minut, urządza sobie z nim pogawędki i widać, że to nie tłumaczy jak stosować lek, tylko po prostu sobie rozmawia, nie zwraca uwagi na innych klientów, no bo co ona się będzie przejmować, jak i tak tam siedzi do wyznaczonej godziny, wlecze się, absolutnie nie dostrzega kolejki albo po prostu ją ignoruje. Tak samo z dostępnością leków, co chwila się zdarza, że czegoś nie ma i trzeba zamówić specjalnie, a potem co znowu czekać w kolejce wieczorem, bo znowu ta sama osoba za ladą, nie dziękuję bardzo. Ja nie mam zamiaru więcej tutaj kupować i odradzam każdej osobie ceniącej sobie swój czas kupowanie tutaj, lepiej się przejść do innej apteki, nawet jeżeli jest dalej, bo i tak wyjdzie krócej niż czekanie w kolejce. To jest absolutna kpina i lekceważenie klienta i jestem zniesmaczony tym, jak wolno ta apteka działa, jeżeli pani farmaceutka nie wyrabia już, ze względu na swój wiek to może powinna rozważyć przejście na emeryturę.
-
magdalena świeboda ★★★★★
Apteka bardzo dobrze zaopatrzona. Szukałam w całym Krakowie leku dla syna i nigdzie nie było a tu znalazłam. Panie farmaceutki bardzo profesjonalne i umiejące doradzić ( szukałam dla siebie kremu na skórę problematyczną) i dzięki jednej z Pań w końcu działa ! Polecam !
-
Mariusz Matyjaszczyk ★☆☆☆☆
Najgorsza apteka w jakiej byłem w życiu. Niestety w okolicy są tylko droższe i byłem na nią przez długi czas poniekąd skazany. Chodziłem do niej dwa lata średnio co drugi miesiąc. Nigdy, powtarzam nigdy nie udało mi się zrealizować całej recepty a nie były to jakieś wysublimowane zakupy. Musiałem przez to każda receptę realizować na dwa czy nawet trzy razy (brakuje nie tylko leków ale nawet suplementów). Oczywiście średnia wizyta w aptece to min pół godziny przy dwóch osobach przede mną. Tam strajk włoski trwa cały rok. Zrealizowanie 3 pozycji z recepty (jeśli już mają) trwa 15 minut. Niedawno byłem tam ostatni raz. Czekałem 45 minut (3 osoby przede mną) żeby usłyszeć, że Panie nie mają na stanie suplementu dla kobiet w ciąży. Żeby chociaż atmosfera i obsługa była miła, ale po co. Szkoda czasu i nerwow, znalazłem inna tania i lepiej zaopatrzona aptekę. Nawet z dojazdem w korku jest szybciej. Paradoksalnie jestem dzięki temu zdrowszy :)
-
Wojciech Marek ★☆☆☆☆
Chciałem kupić zwykły syrop z czarnego bzu na przeziębienie dla dziecka, ale określonej firmy Sambucus. Wcześniej młodsza farmaceutka dopiero po sprawdzeniu zobaczyła, że mają i mi sprzedała. Dzisiaj natomiast taka starsza bardzo niesympatyczna upierała się, że w ogóle pod tą nazwą nie ma i tylko jest Sambucol. No cóż nie chcecie sprzedawać to zamknijcie aptekę, lub zmieńcie personel.
-
BeJot ★☆☆☆☆
Obsługa jest niemiła i pozostawia wiele do życzenia. Jedna z młodych pań, która ma jasny kolor włosów blond nie zna nawet słowa "dzień dobry", "dziękuję" i "do widzenia". Wyraz jej twarzy jest taki jakby siedziała w aptece za karę i też za karę obsługiwała klienta. To nie było jej jednorazowe zachowanie, lecz za każdym razem gdy obsługiwała nas ta pani, to właśnie w taki sposób się zachowywała. Ja i moja rodzina będziemy wszystkim odradzać zakupy i wszelkie "konsultacje" w tej aptece, bo to skandal, aby w dzisiejszych czasach mieć takie podejście do klienta i traktować go wręcz w bezczelny sposób.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Apteka HYGIEIA?
Apteka HYGIEIA znajduje się przy Raciborska 17, Dębniki, 30-384 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Apteka HYGIEIA?
Można skontaktować się z Apteka HYGIEIA pod numerem +48 122 628 118
Jak można dotrzeć do Apteka HYGIEIA?
Do Apteka HYGIEIA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku