Opinie

  1. Barbara Blicharska ★★★★★

    Super apteka, szeroka gama produktów. Ogromny plus za możliwość robienia zamówień online i ich szybką realizację! W aptece nie ma problemu z dużymi kolejkami, a lokalizacja jest bardzo dobra. Pani farmaceutka bardzo sympatyczna.

  2. Paulina Gromala ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Farmaceuci są niezwykle kompetentni i zawsze chętnie służą pomocą. Zamiast po prostu wydawać leki, w razie dodatkowych pytań dokładnie doradzą, rozwieją wątpliwości i zaproponują najlepsze rozwiązanie. polecam!

  3. Barbara Katra ★★★★★

    Apteka na najwyższym poziomie! Obsługa jest niezwykle uprzejma i profesjonalna – widać, że personel doskonale zna się na swojej pracy. Każdy klient traktowany jest z indywidualną uwagą, a farmaceuci chętnie i cierpliwie udzielają porad. Dodatkowy plus za uśmiech i życzliwą atmosferę, która od razu poprawia nastrój. Zdecydowanie polecam tę aptekę wszystkim, którzy cenią kompetencję i ciepłe podejście do klienta!

  1. Robert Zimniak ★★★★★

    Regularnie odwiedzam tę aptekę. Zakupy zawsze odbywają się w przyjaznej atmosferze i są opatrzone poradą życzliwego personelu. Niedawno także skorzystałem z możliwości zaszczepienia się na grypę, którą apteka oferuje. Punkt szczepień w ramach apteki ma specjalnie wyodrębnioną przestrzeń, co zapewnia komfort przeprowadzenia procedury, dzięki czemu czułem się właściwie zaopiekowany. Podsumowując, serdecznie polecam!

  2. Magdalena Brzezinska ★☆☆☆☆

    Niewyobrażalne lekceważenie petentów. Sytuacja skandaliczna.Farmaceutka w sposób absolutnie lekceważący, niegrzeczny, poinformowała mnie,że recepta może byc zrealizowana za 2 tygodnie bo Ona nie ma czasu.Wcześniej zadzwoniłam do apteki, pytając czy jest ten lek, czy mogę go zrealizować i czy mogę przyjechać. Dlaczego nie dostałam odpowiedzi, że jest brak pracowników i terminy są 2 tygodniowe? Jak można taki termin podawać? Realizacji? To jest tak niepoważne ,że należałoby się zastanowić po co ta osoba pracuje w tej aptece? Złożę oficjalną skargę na tę farmaceutka i absolutnie nie polecam tej apteki.W bliskiej odległości przy ul Długiej jest apteka ,w której opowiedziałam te sytuację, również przyznali mi, że to jest skandal takie traktowanie klientów. Magda Lipińska

  3. Karolina Gugała ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Pani kasjerka, bo chyba nie była farmaceutą skoro nie sprawdziła, sprzedała mi syrop prawoślazowy dla dziecka, który w składzie ma etanol i nie jest polecany dla dzieci poniżej 3 roku życia. Mimo pytania o to czy syrop można podawać dzieciom, pani poleciła ten właśnie. Dobrze czytać ulotki.

  1. Lena ★☆☆☆☆

    Zamówiony przez internet lek nie został mi sprzedany, bo był dla kogoś innego, apteka nie zgłosiła tego do systemu. Jechałam po niego z innego miasta. Obsługa raczej niemiła. Dramat

  2. szmuglowska Izabella ★★★★☆

    Z przebiegu całej transkcji jestem bardzo zadowolona. Bardzo szybko poszło, kolejki pomimo tego, że były całkiem spore to obsługa bardzo sprawnie wszystkich obsłużyła. Ceny mogły by być niższe.....

  3. Barbara Michalska ★☆☆☆☆

    Moja ocena. Dotyczy kierownika apteki. Lek na receptę. Wydany w złej formie. Przyjeżdzam następnego dnia. Rozmawiam z innymi pracownikami. Słyszę odpowiedź. Mogę zakupić jeszcze raz. Oczywiście płacąc ponownie, ok. 40 zł. Życzę sobie aby kierownik brała przykład od personelu jak zadbać o klienta.

  1. Jakub S. ★☆☆☆☆

    DOZ. Dwie różne ceny i fatalna polityka. Jeśli przyjdę z ulicy i kupię lek to będzie on droższy o ponad 20%, aniżeli najpierw go zamówię w sieci i dopiero przyjdę po jego odbiór do apteki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DOZ Apteka / Punkt Szczepień?

DOZ Apteka / Punkt Szczepień znajduje się przy Krowoderska 31, Stare Miasto, 31-141 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DOZ Apteka / Punkt Szczepień?

Można skontaktować się z DOZ Apteka / Punkt Szczepień pod numerem +48 800 110 110

Jak można dotrzeć do DOZ Apteka / Punkt Szczepień?

Do DOZ Apteka / Punkt Szczepień można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements