bardzo przyjemna obsługa oraz lokalni towarzysze, tanio oraz szybko można załatwić wszelkie zakupy oraz potrzeby. Polecam serdecznie Pani kasjerkę w czerwonych włosach, sympatyczna oraz uprzejma za wszelką cenę. kocham i ściskam
Zdjęcia
Opinie
-
Cichy ★★★★★
-
santanaksc santi ★★★★★
Bardzo mila obsługa .nie ma żadnych problemów .polecam serdecznie.
-
Jacek Peciak ★★★★★
Bardzo fajna obsługa zawsze pomocna Panie zawsze chętnie porozmawiają z klientem doradza..polecam
-
Karolina Frankowska ★★★★★
A teraz wypowiem się Ją..choć teoretycznie nie powinnam bo pracuje w tym miejscu..owszem w przeszłości było jak było każdy o tym wie ale opinie zepsuć SB można szybko naprawić już nie tak łatwo..zapraszam teraz gdy jest zmieniony skład dokładamy wszystko co w Naszej mocy by sprostać klientom i odbudować reputację z jakim skutkiem?to już zostawiam do oceny klientom..pozdrawiam
-
matek szafrański ★★★★★
Bardzo miła obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna aż chce się wracać do tego sklepu polecam
-
Sebastian Olech ★☆☆☆☆
Zawsze jak mam wybrać się do sklepu po 24 to zastanawiam się trzy razy, bo boje spotkać się ze spojrzeniem Pani sprzedającej, które mówi coś w stylu "jak śmiesz budzić mnie o tej porze, gdy ja sobie smacznie śpie i mi za to płacą". Przed północą jest całkiem spoko, ale nie oszukujemy się, kto chodzi do monopolki w środku dnia xD
-
Mariusz Paliwoda ★☆☆☆☆
Do nie dawna (na szczęście)! jedyny nocny sklep w okolicy. Jestem bardzo miły konsumentem, ale wchodząc tam zawsze czuje się jak intruz. Panie w sklepie to prawdziwe męczennice, za każdym razem okazując ból przy dzwoneczku inicjującym wejście do sklepu. Podanie zamówienia wydaje się być sporymi katuszami, dlatego częściej wolałem pójść dalej lub zrezygnować z kupienia wina. Zdecydowanie nie polecam.
-
Kamila Porębska ★☆☆☆☆
Obsługa jest KARYGODNA. Zmęczona po pracy, wracam o godzinie ~21.40. Chcę kupić dobre whisky na urodziny chłopaka, więc zaglądam tutaj. Na moje dzień dobry usłyszałam "no ku_wa kręcą się tu, w niedzielę daliby spokój!" do telefonu komórkowego, z miną męczennika. Czekam grzecznie aż pani skończy rozmowę. Po chwili mówię że chciałabym dobre irlandzkie whisky. Odpowiedź? "No przecież tu są wszystkie, niech sobie pani wybierze" i machnęła ręką za siebie na półkę. Bardzo zdenerwowana mówię "dobra nieważne, przyjdę jutro!", odwracam się na pięcie i wychodzę. Szczerze mówiąc: nie pójdę tam jutro. Rano pójdę do biedronki, chociaż wybór jest o wiele mniejszy. Wydaje mi się, że sieć powinna coś zrobić, ponieważ traci w tym sklepie wielu klientów. Konkurencji również polecam się zainteresować okolicą, bo jestem przekonana że ludzie mając wybór - pójdą wszędzie, tylko nie tu.
-
ania janik ★☆☆☆☆
Nie wejdę tam i nie polecam. Siedzi tam jakaś nieprzyjemna pani, która woli sobie wulgarnie porozmawiać z podpitym starszym panem o innych ludziach, którzy nie przestrzegają zasad higieny podczas pandemi. Natomiast ani jedno ani drugie nie miało rękawiczek a w sklepie nie ma żelu antybakteryjnego dla klientów ani rękawiczek. Co więcej nie zważali w ogóle uwagi na moją obecność. Wszystkie słowa które Pani wypowiedziała tyczą się Pani, nikogo innego. Nie pozdrawiam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Quick?
Quick znajduje się przy Wrocławska, Krowodrza, 30-024 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Quick?
Do Quick można dotrzeć, korzystając z poniższego linku