Opinie

  1. Marta Marta ★★★★★

    Polecam sklep super asortyment w niskich cenach , bardzo miła obsługa - dotyczy sklepu na osiedlu Krakowiaków

  2. Dorota Fiema ★★★★★

    Fajny sklep, bardzo miła obsluga wracam często

  3. Dori's Event - animacje dla dzieci ★★★★★

    Mega skład produktów! Bardzo zwracam na to uwagę i jestem miło zaskoczona! Jakością i cena!

  1. Magdalena Z ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z zakupu, polecam :)

  2. Ania KozbialT ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Panie sympatyczne i pomocne w wyborze

  3. Paulina Guzik ★☆☆☆☆

    Sklep znam bardzo dobrze mieszkam bardzo blisko i bardzo często byłam jego stałą klientką. Jestem pewna że te panie mnie kojarzą tak samo dobrze jak ja kojarzę je. dwie brunetki i jedna blondynka. Niestety spotkała mnie dziś bardzo niemiła sytuacja. Jakiś czas temu kupiłam w ich sieciówce sukienkę koło tomeksu, jedna z ekspedientek nie zauważyła klipsa . Gdy zorientowałam się co się stało poszłam do znanego mi sklepu z prośba o zdjęcie klipsa wiedziałam że panie mnie kojarzą więc liczyłam na pomoc z ich strony. A usłyszałam ze „ja tego Pani nie ściągnę bo nie wiem czy Pani tego nie ukradła” wmurowało mnie!! Na sklepie były wtedy dwie panie brunetki. Zdenerwowana Poprosiłam w takim wypadku o zaświadczenie od pani sprzedawczyni że odmawia mi z ciągnięcia klipsa z takiego powodu na co usłyszałam ze „Ona mi nie wystawi takiego zaświadczenia bo NIE MUSI” I to już nie chodzi o sukienkę bo koniec końców to udało się załatwić tylko o podejście sprzedawcy do stałych klientów. Mogą Państwo być pewni ze to nie pozostanie bez echa I że wszędzie gdzie tylko się da będę informować ludzi że pracują u was panie które nie chcą ponosić odpowiedzialności za swoją prace za to bez skrupułów bezczelnie oskarżają klientów o kradzież

  1. Aga Wa ★☆☆☆☆

    Niestety ale po raz kolejny uważam że jedna z Pań pracujących jest bardzo nie miła dla klienta. Jeżeli faktycznie chce się zamknąć 10 minut przed godziną podana na drzwiach to można przekręcić kluczyk w odpowiedniej chwili a nie powtarzać klientowi który wszedł po jedna konkretną rzecz i wybrał w minutę że się zamyka i ma się już wyjść . Nieprofesjonalne ,pełne pretensji w głosie komentarze .

  2. Justyna ★★★★★

    Bardzo potrzebna usługa - można napełnić balony helem, warto podejsc z dziećmi:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MODUS STYLE?

MODUS STYLE znajduje się przy Osiedle Centrum B 4, Nowa Huta, 31-926 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do MODUS STYLE?

Do MODUS STYLE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements