Opinie

  1. Andrzej Jerzyk ★★☆☆☆

    Do samego sklepu nic nie mam... ale spodnie wyglądały dobrze do pierwszego prania, wyprane w 40stu stopniach z użyciem delikatnego płynu do kolorów spodnie wyblakły. Kosztowały niemało, tym bardziej jestem rozczarowany, moja ostatnia wizyta tam.

  2. Mariusz ★☆☆☆☆

    Personel pożal się Boże , przynajmniej na górze , ani dzień dobry czy też dowidzenia , Pani mi robi łaske że kupuje od nich spodnie . Z pretensjami że nie ma czym wydać . Żenada . Takie osoby nie powinny miec kontaktu z klientem .

  3. X O ★☆☆☆☆

    Oszustwo. Napisane o rabacie dla nowych członków 10%. Nijaki warunki dodatkowe nie zaznaczone. Rabat nie naliczony. Po prostu scam. Odebrali moje dane kontaktowe i mail do wysyłania niepotrzebnych mailow. Nie polecam nawet wchodzić do środku

  1. Latynedia ★★★★★

    Przyjemny sklep - czysto i cicho. Personel super, pani sprzedająca na kasie była bardzo miła i cierpliwa :)

  2. Paulina Franczyk ★☆☆☆☆

    Niestety bardzo nie miłe Panie, na pytanie czy znajdę konkretny wzór bluzki widziany na stronie internetowej dostałam odpowiedź nie wiem. Poza tym bardzo nie fajne jest to że nie można płacić blikiem - naprawdę nie każdy musi mieć przy sobie kartę lub gotówkę. Szczerze mówiąc już w malutkich sklepach osiedlowych można płacić blikiem - a tu niby kasy fiskalne nowsze a płatności blikiem nie możliwe. Naprawde słabo

  3. Paulina Madlewska ★★★★★

    Bardzo dobre ceny opsługa dobra warto coś wybrać i polecam

  1. Tomasz Walaszek ★★☆☆☆

    Jak ktoś szuka odzieży xxxl męskiej to nawet nie ma ta co wchodzić- Szkoda czasu

  2. Joanna ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła i opryskliwa obsługa na drugim piętrze na dziale dziecięcym i męskim. Sytuacji z dziś z Pani była co najmniej zniesmaczona, że przerwałam jej i jej koleżance pogaduszki gdy stały obie przy wieszakach a ja poprosiłam ją aby podeszła do kasy. Ostatecznie rzeczy nie kupiłam i na pewno już nie wrócę.

  3. Justyna Górzyńska ★☆☆☆☆

    Górna kasa gdzie płaci się za dzieci i odzież męską wiecznie zamknięta a Pani która układa ubrania kieruje do dolnej. W sensie zrobienia utargu mega słabe bo po co ta kasa istnieje??, Ja moje rzeczy odłożyłam i wyszłam i myślę że wiele osób tak robi.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres C&A?

C&A znajduje się przy Stawowa 61, Prądnik Biały, 31-346 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do C&A?

Można skontaktować się z C&A pod numerem +48 668 118 980

Jak można dotrzeć do C&A?

Do C&A można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements