Nikt nie zwrocil uwago że zdjęcia i wielkość parkingu jest z lewiatana z rzaski/szczyglice a nie tego w Kryspinowie?
Zdjęcia
Opinie
-
Bartek Piecuch ★★★★☆
-
Adam Dutka ★★★★★
Sklep po drodze.Mimo zalewu Biedronami ,Ledlami i innymi szajsami sa sklepy gdzie szyneczka wciąż smakuje jak za czasów dziecka
-
Karol ★★★★★
Sklep raczej średnich rozmiarów, choć za to z dobrym wyborem i dostępnością asortymentu. Dużym plusem jest obecność stoiska mięsno-wędliniarskiego, które oferuje naprawdę szeroki wybór produktów. W środku jest czysto, a obsługa jest miła.
-
JM D ★☆☆☆☆
Stoisko mięsno-wędliniarsko-serowe, to największa porażka z jaką przyszło mi się spotkać od czasów słusznie minionych. Kobiety tam pracujące nie potrafią normalnie zwrócić się do klienta. "Coś jeszcze?" wypowiedziane za każdym razem jak podawały towar i to tonem jakby już chciały, żeby sobie pójść. Tak nie zwraca się obsługa w XXI w. do klienta. Ceny towarów powalają z nóg, w porównaniu z innymi sklepami w okolicy! Najdroższy sklep w okręgu 10km. Jednak biedronka, lidl, auchan, jakby nie były sieciówy, ale standardy mają zacne i miłą obsługę. Nawet żabki, nie mówiąc o małych osiedlowych sklepikach. Mnie ten sklep nie zobaczy długo. NIE POLECAM!
-
Andrzej K ★★★★☆
Dyskont jak każdy inny. Produkty dobrej jakości i wystarczającej dostępności. Polecam gorącą kiełbasę i golonki, tak na dobry posiłek.
-
Weronika Ptaszczynska ★☆☆☆☆
Okropna, niemiła kobieta z Ukrainy obsługiwała dzisiaj Ok.17:30 przy kasie z alkoholami. Dodatkowo chyba kiwi na oczy nie widziała bo nie widzi różnicy miedzy wyżej wymienionym, a ziemniakiem.
-
Przeprowadzki Transport ★☆☆☆☆
Brak słów jeżeli chodzi o stoisko mięsne, w Sobotę o godzinie 11:30 40min czekania na obsługę, kolejka na ok. 30 osób a w obsłudze dwie Panie.... Myślę że nic dodać nic ująć Kierownik odpowiedzialny za ten cyrk powinien się mocno zastanowić na zmianą branży, a właściciel nad zmianą kierownika. Nie polecam zakupów na tym dziale.
-
wsk 1 ★☆☆☆☆
Lubie ten sklep z uwagi na stoisko mieso i wedliny. Ale Dlaczego masło bez laktozy kosztuje prawie 2 razy więcej od zwykłego masła??? W innych sklepach jest droższe o 5 do 10%. To dyskryminacja osób nietolerujących laktozy.
-
TOMASZ CHAJDECK ★☆☆☆☆
Dzisiaj raczyłemm spojrzec na sklep swoim ekskluzywnym sławnym okiem, pani kierowniczka ucieka na zaplecze gdy nie ma argumentów, na wędlinach są muchy, zapewniam że w koszu na śmieci znajdziecie duzo smaczniejsze jedzenie, pozdrawiam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lewiatan?
Lewiatan znajduje się przy Balicka 49, 30-149 Rząska, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Lewiatan?
Do Lewiatan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku