Opinie

  1. Ben Benedykt ★☆☆☆☆

    Uwaga na ten sklep. Pobierają 250 zł opłaty parkingowej. Tłumaczą się że to nie ich parking. Szlabany były otwarte a parking prawie pusty. Biletu przy wjeździe nie można było pobrać. Po krótkich zakupach — około 10 minut — znalazłem za wycieraczką „wezwanie do zapłaty”. Cała sytuacja wygląda jak celowe wprowadzanie klientów w błąd. Próbowałem zareklamować sytuację w sklepie. Pani powiedziała że to moja sprawa. Jeśli nie rozumiecie że klienci przyjeżdżają tam dla was i nie potraficie zrobić porządku z właścicielem parkingu wasza strata. My już robimy codzienne zakupy gdzie indziej.

  2. Pan Baton ★☆☆☆☆

    Uwaga, wyłudzają opłatę parkingową 250 zł. Nie miałem pojęcia, że w ogóle wymagana jest jakaś procedura. Szlabany otwarte, urządzenie nie wymagało pobrania biletu przed wjazdem jak np. w Galerii Krakowskiej, parking prawie pusty. "Mandat" musiał być wetknięty za wycieraczkę natychmiast po zaparkowaniu, bo zakupy zrobiłem w OK 20 minut. Nie płacę.

  3. Łukasz Witas ★☆☆☆☆

    Opłata za parking w przypadku braku pobrania biletu to 250 zł. Informacje o tym fakcie są nie ma przy wjeździe na parking. Wydaje się więc, że klient jest celowo wprowadzony w błąd, aby następnie pobrać od niego opłatę 20-krotnie przewyższającą np. koszt parkowania w Krakowskiej strefie płatnego parkowania. Co najlepsze szlaban jest zepsuty i podniesiony.

  1. Aleks Schneider ★☆☆☆☆

    Stanowczo odradzam! Zostawiłem w markecie 278 zł i dostałem za to mandat 250 zł za brak pobranego biletu parkingowego. Spędziłem tam ok. 30 min. Szlaban przy wjeździe nie działał, czyli był otwarty. Nigdy więcej nie postawię stopy w tym sklepie.

  2. Lisbeth Sallander ★☆☆☆☆

    Pani Ukrainka Blondynka komentuje klientów. Nie mam ochoty być obgadana Poza tym, sprzedają produkty po dacie odpowiedniej do spożycia. Nie polecam.

  3. Oliwia S. ★★★★☆

    Carrefour jak na Carrefoura dość mały. też na zakopiance o wiele lepszy, raczej bardziej opłaca się wybrać właśnie tam. sam sklep nie jest zły. może trochę za mało opcji roślinnych. ale poza tym uważam, że na szybkie zakupy sklep jest dobry. są kasy samoobsługowe.

  1. Valeria Ulisko ★☆☆☆☆

    codziennie chodzę do tego sklepu i dzisiaj była sytuacja związana z rasizmem, pani z siwymi włosami zaczęła krzyczeć na oczach wszystkich mówiąc, że glosno gadam i td . Powiedziala zebym wróciła do swojego kraju oraz fakt, że Ukraińcy mają złą kulturę.przykro mi nie chce tam wiecej chodzic

  2. Wojciech Swędrak ★★★☆☆

    Dawno mnie tu nie było. Na pewno poprawili jakość obsługi oraz jakość warzyw i owoców. Jest na pewno lepszy wybór produktów niż kiedyś. Jednak ceny,które teraz są wykraczają poza granice wyobraźni. Okoliczne Żabka to tani sklep. Żeby czekolada Goplana 90g. Kosztowała prawie 8zł to nawet inflacją się nie wytłumaczy.

  3. Kazimierz Pawłowski ★★★☆☆

    W porównaniu do innych sklepów typu Carrefour Market, ten jest dosyć mały, co za tym idzie asortyment nie jest tak bogaty jak w innych sklepach tej sieci, w których robiłem zakupy. Szczególnie cześć "bio" jest słabo rozwinięta, wielka szkoda. Brakuje też kas automatycznych. Parking pod sklepem - pierwsza godzina bezpłatna, za kolejną należy uiścić opłatę w automacie przy wejściu.

  1. J M ★★★☆☆

    Sklep bardzo się zmienił w ostatnim czasie. Na korzyść. Wygląda przyjaźniej i przestronniej, przynajmniej przy wejściu. Jest więcej ciekawych produktów. Niestety wciąż jest problem z obsługą. Zazwyczaj czynna jest tylko jedna masz i jest długa kolejka. Dlatego wciąż omijam ten sklep.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Carrefour Market?

Carrefour Market znajduje się przy Michała Bobrzyńskiego 37, Dębniki, 30-348 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Carrefour Market?

Można skontaktować się z Carrefour Market pod numerem +48 122 610 890

Jak można dotrzeć do Carrefour Market?

Do Carrefour Market można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements