bardzo fajny sklep, miły pan
Zdjęcia
Opinie
-
George Jones ★★★★★
-
Marian Pietrucha ★★★★★
Bardzo fajny sklep. Miła obsługa i świeże towary.
-
Bartosz Stachurski ★★★★★
Bardzo miły pan. Owoce i warzywa bardzo smaczne (i słodycze też są )
-
Anaela ★★★★☆
Mały sklepik prowadzony przez bardzo miłego, starszego pana. Ceny są rozsądne a owoce bardzo ładnie I smaczne. Jedyny minus to brak płatności zbliżeniowej, ale nie jest to jakiś duży problem. Zwłaszcza, ze sklepik jest stosunkowo niewielki. Niemniej bardzo polecam.
-
Maja Stachowska (Anaela) ★★★★☆
Mały sklepik prowadzony przez bardzo miłego, starszego pana. Ceny są rozsądne a owoce bardzo ładnie I smaczne. Jedyny minus to brak płatności zbliżeniowej, ale nie jest to jakiś duży problem. Zwłaszcza, ze sklepik jest stosunkowo niewielki. Niemniej bardzo polecam.
-
Tomasz ★★★★★
Mam same pozytywne odczucia związane z tym sklepem. Obsługa pierwsza klasa, duży asortyment, wszystko świeże i w przystępnych cenach. Można zaparkować w bardzo bliskiej odległości lub czasem nawet na podjeździe. Minusem może być brak opcji płacenia kartą, ale biorąc pod uwagę to co to miejsce oferuje, można pamiętać by wziąć gotówkę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep z warzywami i owocami?
Sklep z warzywami i owocami znajduje się przy Bronowice, 30-001 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Sklep z warzywami i owocami?
Do Sklep z warzywami i owocami można dotrzeć, korzystając z poniższego linku