Fachowa obsługa, wszystko tak jak powinno być :)
Opinie
-
Michał Zarzycki ★★★★★
-
Marcin J ★☆☆☆☆
Nikomu nie polecam usług tej firmy, obsługa bardzo niemiła. Pan który jest szefem w tej firmie jest bardzo ordynarny i ogólnie z tymi ludzmi nie idzie się dogadać. Kupiłem u nich bojler wraz z montażem, do montażu przysłali starszego Pana z którym nie dało się w ogóle dogadać, jak zadało się mu jakieś pytanie to udawał że nie słyszy, moja mama też przy tym była i gdy go zapytała o coś to też udawał że nie słyszy. Gdy ten Pan zamontował bojler i sobie poszedł sobie to okazało się że podczas podgrzewania wody kapie z zaworu bezpieczeństwa. Poszedłem na drugi dzień to zgłosić i zapytać kiedy przyjdzie tą usterkę naprawić ich pracownik gdyż ja nie zawołam kogoś innego bo bojler wraz z akcesoriami kupiłem nowy i wszystko jest na gwarancji więc nie mogę dopuścić kogoś innego żeby przy tym grzebał, to szef odpowiedział mi " Nie wiem !! przecież ten hydraulik który był u Pana u nas tutaj nie śpi !!, nie wiem czy będzie dziś czy kiedy" i zachowywał się tak jakby miał pretensję że poszedłem kulturalnie upomnieć się o to żeby ten głuchy Pan przyszedł poprawić swoją robotę. I ten starszy Pan hydraulik przyszedł i jeszcze żądał zapłaty 27 złotych za poprawienie swojej roboty, z jakiej racji płacić ? skoro wszystko było kupione nowe na gwarancji to za darmo powinna być wymiana jeśli nowy sprzęt a jest wadliwy. Nikomu nie polecam tej firmy, hydraulik udaje głuchego jak się do niego mówi i nie dość że zle wykonał swoją robotę to jeszcze przy dokonaniu poprawek żądał pieniędzy w postaci wyżej wymienionych 27 złotych za nowy zawór bezpieczeństwa który założył. To z jakiej racji płacić ? skoro kupiłem u nich wszystko nowe a jak zawór był wadliwy fabrycznie to w ich wierze było to aby wymienić go za darmo. EDIT : Dzisiaj 07.12.2022 Był u mnie ten Pan hydraulik i oddał pieniądze za zawór bezpieczeństwa które mu zapłaciliśmy. Przecież jak było kupione u nich wszystko NOWE i od razu było wadliwe to miał prawo za darmo to naprawić. Jeszcze jak odchodził to rzucił po chamsku słowa "Nie ma nic za darmo !" , człowiek kompletnie bez krzty kultury osobistej.
-
Ewa Rynczak ★☆☆☆☆
Nie polecam kategorycznie!!! Pompa która została oddana na gwarancję, rok czasu do mnie nie wróciła. Szef sklepu za każdym razem inaczej się tłumaczy. Najpierw twierdził ze gwarancja uznana tylko części nie mogą dojść, raz zgania na kuriera, a raz nawet według niego była moja wina. A na końcu mówi żeby sobie dzwonić na serwis. Takze radzę omijać ten sklep z daleka. Po roku czasu nie mam ani 1,5 tysiąca zł, ani pompy.
-
Ewa Rynczak Boligłowa ★☆☆☆☆
Nie polecam kategorycznie!!! Pompa która została oddana na gwarancję, rok czasu do mnie nie wróciła. Szef sklepu za każdym razem inaczej się tłumaczy. Najpierw twierdził ze gwarancja uznana tylko części nie mogą dojść, raz zgania na kuriera, a raz nawet według niego była moja wina. A na końcu mówi żeby sobie dzwonić na serwis. Takze radzę omijać ten sklep z daleka. Po roku czasu nie mam ani 1,5 tysiąca zł, ani pompy.
-
Klaudia Metel ★☆☆☆☆
Zakupiłam pompe spalinową, którą miała być objęta gwarancją. Pomijając fakt, że pompa zepsuła się jeszcze tego samego dnia. Gwarancji oczywiście nie uznano. Argumenty pana z serwisu były żałosne. Twierdził, że pompa została "zalana". Nie polecam
-
Krystian Krystian ★☆☆☆☆
Odradzam kupowania czegokolwiek od tych państwa , chamstwo i całkowita pogarda dla klienta . Miałem problem z faktura więc poprosiłem właściciela sklepu aby skontaktowała się ze mną ich księgowa a w odpowiedzi usłyszałem ,, jak księgowej będzie się chciało to zadzwoni " . Dodam tylko że nikt nie zadzwonił . Radzę omijać z daleka . Jak już wezmą pieniądze to klienta mają w d***
-
ANTONI JASKIERSKI ★☆☆☆☆
Tragedia... Jak firma z tak chamską obsługą jeszcze istnieje na rynku? Do reklamacji się nie poczuwają więc lepiej omijać ich wielkim łukiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bim Techniki Grzewcze i Sanitarne?
Bim Techniki Grzewcze i Sanitarne znajduje się przy Mikołaja Kopernika 2, 32-100 Proszowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Bim Techniki Grzewcze i Sanitarne?
Można skontaktować się z Bim Techniki Grzewcze i Sanitarne pod numerem +48 123 862 113
Jak można dotrzeć do Bim Techniki Grzewcze i Sanitarne?
Do Bim Techniki Grzewcze i Sanitarne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku