Bardzo polecam panią Weronikę! Poświęciła mi dużo czasu i cierpliwie pomogła podczas zwrotu oraz kompletowania nowego zamówienia. Mimo że zajęło to dłuższą chwilę, czułam się bardzo komfortowo — pani Weronika była niezwykle życzliwa, otwarta i absolutnie nie wywierała presji. Zazwyczaj ciężko o taką atmosferę przy zakupach w GK :)
Zdjęcia
Opinie
-
Ania Violin ★★★★★
-
Morcio Poeta ★★★★★
Pani Aleksandra, chyba kierownicza z tego co zrozumiałem, jest bardzo pomocną osobą, z klasą, gustem. Potrafi doradzić w kwestii rozwiązania problemu i fachowo zająć się klientem. Spotkałem się z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem z jej strony. Życzę takiego fachowego managmentu w każdej sieci sklepów, bo tacy managerowie to skarb.
-
Justyna Dąbrowska ★☆☆☆☆
Jestem stałą klientką, ale to co zobaczyłam dziś w Galerii Krakowskiej sprawiło, że dostałam białej gorączki. W lumpeksie panuje większy porządek niż na sklepie, obsługa nie ma pojęcia co odpowiedziec po zadaniu pytania o materiały (rzekomo nie mają do tego wglądu) najbardziej co mnie przeraziło to jedwab powieszony na ścianie jako ekspozycja wyglądający jak psu z mordy wyjęty, po jednym biustonoszu na wieszaku.. Pierwszy raz widziałam coś takiego w mojej ulubionej włoskiej marce a jeżdżę po całej Polsce…
-
A dub ★★★★★
Dziękuję Pani Viktorii która była mega pomocna i kompetentna. Nie czułam presji przy zakupach, pomogła mi dobrać rozmiar i czułam się komfortowo przy wybieraniu odpowiedniego biustonosza. Zakupy udane, i polecam.
-
Варвара Шумакова ★☆☆☆☆
Konsultantki odnosiły się do mnie lekceważąco, całkowicie zostawiając mnie samą w przymierzalni i w ogóle nie pomagając. Mnie, dorosłej kobiecie, z wyrazem obrzydzenia na twarzy przypominały, że bieliznę należy mierzyć na własną (jakbym o tym nie wiedziała…). Sprawdzały, czy czegoś nie ukradłam, mimo że wyglądałam schludnie! Ach, tak… Musiałam krzyczeć przez cały sklep, żeby konsultantki oderwały się od prywatnych rozmów i podeszly do mnie. Ostatecznie nic nie kupiłam, bo nie byłam w stanie sama dobrać odpowiedniego rozmiaru i fasonu.
-
Elżbieta Antkiewicz ★☆☆☆☆
Obsługa bardzo kiepska. Zero zaangażowania, zero zainteresowania klientem.
-
milva hatori ★★☆☆☆
Tragiczna obsługa w porównaniu do tego z czym można było się spotkać dotychczas. Ogromne problemy z dobraniem odpowiedniego produktu. Część obsługi wprost zniechęca do zakupu twierdząc, że tego się nie da i mimo zaznaczonych i podkreślonych braków w dopasowaniu twierdzi, że nic nie będzie leżeć lepiej. Na szczęście z powodu ruchu mogłam zamienić dwa zdania z inną ekspedientką, która widząc poprzednie od razu znalazła właściwy model i okazało się, że jednak się da. Ogromnie żałuję tych zmian w personelu, ponieważ marka z bogatym asortymentem traci klientów przez tego typu sytuacje
-
Paulina ★☆☆☆☆
Zakupy w tym sklepie to najgorsze doświadczenie zakupowe. Obsługa jest niesamowicie niemiła, da się wyczuć napięcie między młodszymi ekspedientkami a starszymi, młodsze się starają, ale niewiele ogarniają, z kolei starsze zachowują się jak wszechwiedzące. Jedna Pani twierdziła nawet, że zna lepiej mój rozmiar niż ja sama, mimo, że znam bieliznę marki i wiem dobrze, jaki mam rozmiar to bezczelnie sugerowała, że chyba jednak mam inny rozmiar. I nie, nie w przymierzalni, kiedy pani mogłaby to ocenić profesjonalnie, tylko na sklepie kiedy poprosiłam o konkretny rozmiar do przymierzenia. Obsługa w przymierzalni to kolejna tragedia, musisz czekać na "swoją panią od obsługi", inna cię nie obsłuży, mimo że stoi tam i nic nie robi to dosłownie zostałam poinformowana, że ona mnie nie obsługuje więc ona mi nie poda innego rozmiaru. DRAMAT. Nie jeden raz weszłam do sklepu a panie sobie rozmawiały w kupce, musiałam poprosić o pomoc, bo oczywiście panie zajęte sobą i po poproszeniu o kilka rzeczy okazuje się, że nic nie mogą znaleźć! To się zdarza notorycznie! W tym sklepie NIC się nie da znaleźć, bałagan w szufladach jest niesamowity, chyba nikt nie ogarnia co gdzie jest. To się zdarzyło kilka razy, pani wychodziła na magazyn, szukała w kilku szufladach, bo "stan magazynowy pokazuje, że rozmiar powinien być", ALE NIE MA. Ten sklep to tragedia i nie polecam nikomu zakupów stacjonarnych. Zawsze się denerwuję jak tam wchodzę.
-
Marta Bierca ★★★★★
Piękna kolekcja . Trafiłam na fantastyczną Panią z obsługi o imieniu Magda uśmiechnięta i bardzo pomocna. Dawno już nikt tak się mną nie zajął. Pozdrawiam i polecam
-
Krasno Ni ★☆☆☆☆
Tragiczna obsługa. Panie obsługujące klientów zachowują się jakby były tam za karę. Przy rozmowie przewracają tylko oczami. Zero kultury osobistej. Do klienta zwracają się na „ty” jeśli nie jest widocznie od nich starszy. Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Intimissimi?
Intimissimi znajduje się przy Pawia 5, Stare Miasto, 31-154 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Intimissimi?
Można skontaktować się z Intimissimi pod numerem +48 126 287 085
Jak można dotrzeć do Intimissimi?
Do Intimissimi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku