Opinie

  1. Dominika ★☆☆☆☆

    Obsługa dramatyczna, nieuprzejma, nie ukierunkowana na klienta. Obrzucająca klienta oskarżeniami!!!! Czegoś takiego to jak żyje nie spotkałam nigdzie. Poza tym przy kasie zawsze kolejki, a nawet jak kolejki nie ma to obsługa jakby się dopiero uczyła. Ekspedientki zajęte plotkowaniem (o ile się je znajdzie), wywracają oczami na każde pytanie, brudne przymierzalnie, wszędzie kłaki z ubrań. Poza tym aplikacja ledwo działa, informacje o promocjach powstawiane jak się komu uwidziało. Ten sklep to porażka. Nie wspominając o jakości ubrań. Odradzam, już lepiej iść do Pepco

  2. Klaudia ★☆☆☆☆

    Panie chyba nie lubią tam pracować lub pracują z przymusu. Podczas dokonywania zakupu zażartowałam do pani kasującej i pani która stała obok i spotkałam się z niegrzecznym przewalaniem oczami i niestosownymi minami Litości aż tak trzeba być smutnym człowiekiem ?

  3. ALICJA R. ★☆☆☆☆

    Gdy spytałam Panią czy mogę kupić T-shirt z ekspozycji to Pani stwierdziła, że tam wisi rozmiar S lub M (pomijam fakt, że taki nie był założony na manekinie). Zabawne, bo wygląda na to, że 1) osoba z większym rozmiarem nie może kupić mniejszego, a 2) pracownik nie wie co jest na ekspozycji.

  1. Kubek rampampam (Jakub) ★☆☆☆☆

    Chyba jedyne C&A w Polsce w którym się spotkałem ze zwrotem tylko na kartę podarunkową - w innych nie ma problemu dostać zwrot w formie płatności.

  2. Maja Miś ★☆☆☆☆

    nie zmieniona metka z cenami.....wdłg prawa konsumenta i klienta obowiązuje cena z metki, na metce spodnie 50 zł a w kasie 127..... cos jednak chyba jest nie tak, prosze obsługe o aktualizowanie promocji, szanujmy sie

  3. Jow Pie ★☆☆☆☆

    Beznadziejna obsługa. Jedna kolejka do dwóch kas robi spore zamieszanie. Panie przy kasach pracują z fochem. Nie chce się tam kupować.

  1. Lukasz W ★☆☆☆☆

    Odwiedziłem sklep w sobotę ok 20.30. Piękny głos z głośników powtarza że sklep wkrótce się zamyka wiec trzeba zmierzać do kad. A tam trzy panie . I żadna nie obsługuje bo kasę liczą. W kolejce ok 10 osób, apani oznajmia żeby czekali. Jedna z pań liczy utarg a reszta się cieszy. Słabo. Nie polecam.

  2. Mistrzyni Kierownicy ★★★★☆

    Lubię C&A w Bonarce, zdarza mi się nawet w nim znaleść to po co przyszłam ale a 4 gwiazdki zdecydowanie nie zasługuje… Lekki chaos, pare lat wcześniej było dużo przestrzennie i lepiej!

  3. Katarzyna ★★★★★

    Duży wybór damskich ciuchów, czyste przejrzyste przymierzalnie. Szerokie alejki, człowiek ma miejsce aby swobodnie przejść się po sklepie nie strącając za sobą ciuchów z wieszaków(co niestety sie zdarza w wielu stacjonarnych sklepach). Przy kasach dostępne również napoje z lodówki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres C&A?

C&A znajduje się przy Henryka Kamieńskiego 11, Podgórze Duchackie, 30-644 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do C&A?

Można skontaktować się z C&A pod numerem +48 502 604 373

Jak można dotrzeć do C&A?

Do C&A można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements