Opinie

  1. Małgosia Statek ★★★★★

    Fajne i w dobrej jakości ubrania do tego wspaniała obsluga z uśmiechem i dobrą radą. Polecam zakupy

  2. Malgorzata Forche ★★★★★

    Towar dobrej jakosci. Czeste dostawy, kazdy moze znalezc cos dla siebie. Obsluga sympatyczna, zawsze dobrze doradza. Bardzo polecam☺️

  3. Paula Szu ★★★★☆

    Panie w rozmiarach plus size znajdą coś fajnego dla siebie. Ja kupiłam jeansy i jestem bardzo z nich zadowolona, nie ma problemu ze znalezieniem rozmiarów 42, na wzrost 175. Wieksze rozmiary też dostępne. Miła obsługa.

  1. Piotr Kisiel ★★★★★

    Odzież damska i męska.Bardzo miła obsługa, korzystałem kilka razy. Można coś fajnego znaleźć, są też polskie marki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wo-Men?

Wo-Men znajduje się przy Mistrzejowice, 31-620 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Wo-Men?

Do Wo-Men można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements