Opinie

  1. Kamila Bogacka ★☆☆☆☆

    Wychodząc w styczniu, od Pań u których zamawialiśmy drzwi, byliśmy mega pozytywnie zaskoczeni i nastawieni. Natomiast koszmar zaczął sie przy montażu... pomijając fakt że zakładanie 6 par drzwi zajęło Panom 7 dni!!! Co jest mega meczace, to zniszczenia i tak bolą bardziej. Ogólnie zamówiliśmy 8 par drzwi z czego dwie poszły na reklamację, po reklamacji okazało sie, ze zostały uszkodzone przez montażystów i takie klamnie, że zostanie wymieniona część, gdybym wiedziała, jak to bedzie wyglądało, wolałbym nie przepłacać i zamówić drzwi w markecie. Nie polecam...

  2. Paulina Kobyłecka ★★★★★

    Bardzo polecam Panie , które zajmują się sprzedażą okien i drzwi.Sa bardzo kompetentne. Doskonale znają się na tym czym się zajmują , potrafią wszytsko świetnie wytłumaczyć , poświęca tyle czasu klientowi ile potrzeba, wycena zrobiona szybko w kilku różnych wariantach. Ceny najlepsze w okolicy. Co do montażystów , nie było z nimi żadnych problemów , termin dostosowany do tego kiedy mi pasowało , okna i drzwi zamontowane poprawnie. JAK OKNA I DRZWI TO TYLKO W INSTALBUD ! :)

  3. Gosia R ★☆☆☆☆

    Panie sprzedające drzwi i okna bardzo kompetentne i pomocne - tyle o plusach. Tragiczny kontakt z montażystami. Montaż drzwi trwał wieki, nigdy nic nie odbywało się zgodnie z ustaleniami. Po próbie interwencji u "kierownika" zetknęłam się z najbardziej protekcjonalnym bucem w swoim życiu, który nie tylko przyznawał, że nie ma kontroli nad swoimi pracownikami, ale też przedstawiał typową postawę "nie mamy pani płaszcza i co nam pani zrobi", będąc jednocześnie oburzony, że klient chciałby aby wykonano usługę, za którą pobrał pieniądze. Drzwi miały się "wyrobić", bo się nie domykały. Rzeczywiście, wyrobiły się po wezwaniu innego fachowca, 2 miesiące później. Futryny z delikatnymi uszkodzeniami. Całym sercem nie polecam.

  1. Renata Kajda ★☆☆☆☆

    Nie polecam współpracy w firmą Instalbud, a w szczególności zakupu tynku zewnętrznego firmy Ceresit jak i całej współpracy. Zanim dokonałam wyboru koloru, poprosiłam o wykonanie małej próbki wzorcowej we wskazanym kolorze. Okazało się, że próbka jest zgodna ze wzornikiem książkowym, natomiast zakupiony przeze mnie tynk znacząco odbiega od wzorników. Na etapie reklamacji firma nie uznaje żadnego błędu po swojej stronie i mimo, że był pracownik techniczny z firmy Ceresit na miejscu inwestycji, gdzie gołym okiem widać różnice kolorystyczne- firma Ceresit, nie widzi błędu i problemu. Po przekazaniu oryginału wiaderka oraz owej próbki. Firma Ceresit nie chce zwrócić, małej próbki, która jest zgodna ze wzornikiem książkowym i odsyła na bezczelnego świeżo urobioną próbkę z mojego wiaderka. Kategorycznie odradzam współpracę w owymi firmami a jak już musicie to dobrze zastanówcie się czy kolor tynku Ceresit, który jest waszym wymarzonym ze wzornika zgodzi się z faktycznie urobionym w wiaderku. Firma Ceresit do tej pory nie odesłała mojej próbki. Nie polecam współpracy.

  2. Dawid Noworyta ★☆☆☆☆

    Tak wyglądają drzwi oraz ściana po montażystach z Instalbudu. Podwykonawcą był Pan Andrzej L. Oczywiście wg nich wszystko jest w porządku. Nawet to, że nie zamontowali wszystkich klamek tylko obarczyli tym mojego teścia. Kpina i jeszcze raz kpina. Oczywiście wg Pana Andrzeja i Pani Barbary O. z Instalbudu wszystko jest tak jak powinno być. Nie polecam.

  3. Marek Olek ★★★★★

    Panowie konkret, wszystkie ustalenia uzgodnione z Panem Bartoszem telefonicznie zostały potwierdzone na miejscu. Polecam

  1. Dawid Malczyk ★★★★★

    Bardzo polecam, fachowa i pomocna obsługa, szeroki asortyment i niezwykle konkurencyjne ceny!

  2. Jacek Stypiński ★☆☆☆☆

    Nie ma tam stałych cen za każdym razem inną cenę mi podają za ten sam produkt W jeden dzień przykładowo zakupiłem taśmę do kg za 95zl a na drugi dzień za 65zł i tak ze wszystkim Gdybym to kupował za swoje to bym się wkur.. Ł Ale jestem wykonawcom i kupuje materjał tam gdzie mam bliżej bo nikt mi za to nie zapłaci za przyładkwo pojadę do brykoman kupić tom sama taśmę za 45zł

  3. Anna Niemczyk ★★★★★

    Super obsługa świetny asortyment i konkurencyjne ceny polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PHU INSTALBUD Trzebinia?

PHU INSTALBUD Trzebinia znajduje się przy Kościuszki 57, 32-540 Trzebinia, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PHU INSTALBUD Trzebinia?

Można skontaktować się z PHU INSTALBUD Trzebinia pod numerem +48 322 109 143

Jak można dotrzeć do PHU INSTALBUD Trzebinia?

Do PHU INSTALBUD Trzebinia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements