Opinie

  1. Natalia Solawa ★★★★★

    Byliśmy w Dog Studio na wizycie 10.12.2025 o godzinie 8:00. Choć minęło już trochę czasu, dopiero teraz udało mi się usiąść i napisać opinię, a zdecydowanie warto. Do Dog Studio trafiliśmy z polecenia sąsiadki z bloku. Czytając opinie na gogle mieliśmy mieszane uczucia, jednak skoro zostało nam to polecone, stwierdziliśmy, że skoro każdy chce dobra psiaka to raczej nie polecałby czegoś szkodliwego. Dodatkowym plusem był szybki dostępny termin, dlatego zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usługi. Nasza suczka ma niecałe 5 miesięcy, jest bardzo wrażliwym i lękliwym cockapoo, niepewnym wobec obcych osób. Szczerze mówiąc, bardzo obawiałam się zostawić ją na pierwszej wizycie u jakiegokolwiek groomera, ponieważ w domu nawet do członków rodziny często nas odwiedzających potrafi być ostrożna i zawarczeć w pierwszej chwili. Po odbiorze wiedziałam jednak, że był to strzał w dziesiątkę. Mgiełka tak bardzo polubiła Panią, która się nią zajmowała, że wręcz nie chciała wychodzić z salonu. Wróciła nie do poznania! Nie tylko przepięknie i starannie ostrzyżona, ale też spokojniejsza, pewniejsza siebie i bardziej otwarta na nowe doświadczenia. Widać było ogromne wyczucie, cierpliwość i serce do zwierząt. Bardzo zależało nam na tym, aby pierwsze doświadczenia z groomerem były dla niej pozytywne i absolutnie się nie zniechęciła i to zostało w Dog Studio w 100% zapewnione. Profesjonalizm, ciepła atmosfera i szczęśliwy pies sprawiają, że z czystym sumieniem polecamy to miejsce. My na pewno wrócimy!

  2. Zuza Skrzyńska ★☆☆☆☆

    Byłam dzisiaj pierwszy i ostatni raz z moim border collie w tym salonie. Zdecydowałam się na ten salon ze względu na szybki termin wykonania usługi (nasz dotychczasowy groomer nie miał przez długi czas wolnych terminów). Odebrałam psa z krwawiącą łapą, ponieważ pani, jak sama powiedziała “no nie popisałam się i źle obcięłam, krwawi, ale to nic strasznego się nie stało”. Rana nie została opatrzona ani zabezpieczona w inny sposób. Pani dodała też, że był tak grzeczny, że w ogóle nawet nie piszczał, więc ciężko było stwierdzić, że coś mu się stało (człowiek chyba widzi, co robi, a nie czeka, aż pies zacznie piszczeć). Na przyszłość polecam NIE mówić takich rzeczy przy klientach, nawet jeśli się tak myśli. Nigdy wcześniej, w innych salonach, nie miałam takiej sytuacji. Pazury zostały przycięte zbyt krótko, do krwi, która nie chciała przestać lecieć. Zapytałam panią o możliwość założenia opatrunku lub zabezpieczenia rany. Usłyszałam, że preparat do zabezpieczania ran się skończył i że samo przejdzie. Pani kilka razy przyłożyła ręcznik papierów do rany o zasadniczo to tyle, co byłoby okej, gdyby zadziałało. W drodze do domu pies liżąc ranę wybrudził białą sierść krwia (tyle było z kąpieli) a po powrocie do domu krwawienie nie ustawało. Skończyliśmy po kilku godzinach u weterynarza na opatrywaniu rany. Dodatkowo, gdy odbierałam psa, na mój widok przez szybę (drzwi były zamknięte od wewnątrz na klucz) wyciągnął pysk ze smyczy (czy jakkolwiek to się nazywa). Pani, reagując na to, zaciągnęła mu te smycz na szyi tak mocno, że gdy weszłam do środka i podeszłam do psa, musiałam poprosić o poluzowanie, bo pies oddychał ciężko (nie, nie ze stresu), a pętla na szyi była zaciśnięta tak mocno, że bałam się, że coś mu się stanie. Nasz pies jest przyjacielski, grzeczny, nigdy nie sprawiał problemów ani u weterynarza, ani u groomera. Tutaj pani też mówiła, że jest wyjątków współpracujący i spokojny. Nigdy też nie wyszedł od groomera tak zestresowany. Całość wizyty (nie licząc kosztów poniesionych u weterynarza) to 320 zł i masa stresu. Nie polecam.

  3. Aleksandra Dudek ★★★★★

    Bardzo polecam! Dziewczyny pracujące w salonie mają świetne podejście do zwierząt, nawet tych trudnych i zestresowanych! Pokazały mojemu adopciakowi, że nie ma czego się bać i już 2 wizyta minęła bezproblemowo

  1. Maja Lśniak ★☆☆☆☆

    Witam. Panie doktorze Tomasik proszę nie straszyć mnie pismem adwokackim! Dzisiaj mój pies miałby 12 lat i 6 miesięcy gdyby nie został pozbawiony życia przez Wasze niudolne działania. Ma Pan bardzo wysoką samoocenę! Troszkę pokory! I samokrytyki! Te brednie które Pan mi napisał o moim psie Stara! Ślepa! Sikająca pod siebie i z wieloukładową niewydolnością kwalifikują się do odpowiednich władz. W jakich badaniach stwierdził Pan w dzień śmierci mojego psa wieloukładową niewydolność? Zaćma była leczona i pod kontrolą. Będziecie pociągani do odpowiedzialności zawodowej. Obiecuje tak tego nie zostawię.

  2. Alesia Piskunova ★☆☆☆☆

    Jestem klientką Dog Studio od dwóch lat i zawsze byłam niezwykle zadowolona z usług Pana Krzysztofa i Pani Eweliny, wystawiając 5-gwiazdkowe opinie. Niestety, moje ostatnie doświadczenie było zupełnie inne. Po pierwsze, byłem umówiona na wizytę u Pana Krzysztofa, ale dzień wcześniej zostałam poinformowana o koniecznej zmianie i przeniesieniu do innego, nieznanego mi specjalisty. Rozumiem, że czasem takie sytuacje się zdarzają, jednak to, co wydarzyło się później, jest dla mnie nieakceptowalne. Moje główne zastrzeżenia dotyczą zarówno obsługi podczas odbioru psa, jak i jakości wykonanej usługi: - Zachowanie podczas odbioru psa: Kiedy przyszłam odebrać mojego psa, byłam świadkiem, jak fryzjerka bardzo niedelikatnie zmuszała go do pozowania do zdjęć. Mimo widocznego zmęczenia i stresu po dwugodzinnym strzyżeniu, pies został ponownie przypięty uprzężą na stole, wyłącznie w celu zrobienia zdjęcia. Musiałam sama zacząć go odpinać, ponieważ fryzjerka nie wykazywała zainteresowania pomocą, dopiero inna osoba z personelu zwróciła jej na to uwagę. - Nieodpowiednie komentarze: Po odpięciu psa i wzięciu go na ręce, usłyszałam kilka nieprzyjemnych komentarzy, takich jak "a wydawał się taki miły" oraz "zawsze jest taki agresywny do psów?". Mój pięcioletni pies nigdy wcześniej nie wykazywał agresji ani w tym salonie, ani u innych groomerów, co mogę potwierdzić licznymi wcześniejszymi wizytami. Wciąż zestresowany pies był na moich rękach, a fryzjerka nadal próbowała zrobić mu zdjęcie. - Stres psa: Nigdy wcześniej nie odbierałam mojego psa w tak zestresowanym stanie. - Jakość usługi: Mam również zastrzeżenia do samej jakości strzyżenia – pazurki nie zostały obcięte, a strefa pod nosem została dziwnie przystrzyżona, odbiegając od standardów, do których byłam przyzwyczajona. Jestem bardzo rozczarowana, ponieważ zawsze uważałam Dog Studio za profesjonalne i bezpieczne miejsce dla mojego pupila.

  3. Katarzyna Migalska ★★★★★

    Korzystaliśmy już dwukrotnie i będziemy wracać :) Piesek po wizycie wygląda pięknie (nie jest łatwy w obsłudze ;p) Ceny korzystne i super kontakt :) Fajnie, że lokal jest na widoku - nie ma strachu oddając zwierzaka. Polecam!

  1. Kamil Hemorrhage ★★★★★

    Konkretnie, profesjonalnie z empatią do zwierzaka. Baszka była szczęśliwa - więc właściciele też :). Polecam!

  2. no name ★★★★★

    Polecam, byliśmy z naszym whippetem i udało się bardzo szybko obciąć pazurki co wydawało nam się prawie niemożliwe ;) Następnym razem skorzystamy z innych usług.

  3. Małgorzata Walas ★★★★★

    Byliśmy pierwszy raz i po raz pierwszy moją dziewczynką zajmował się Pan jestem zadowolona pełna profeska a psiak wogule bez stresu. Polecam na 100procet

  1. Katarzyna Kościelniak ★★★★★

    Z calego serca polecam Dog Studio! Bylismy dzisiaj z naszym sznaucerkiem- ciecie cudne, podejscie wspaniale, serdecznie dziekujemy i na pewno będziemy stałymi bywalcami :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dog Studio Kraków?

Dog Studio Kraków znajduje się przy Bronowice, 30-091 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dog Studio Kraków?

Można skontaktować się z Dog Studio Kraków pod numerem +48 510 909 919

Jak można dotrzeć do Dog Studio Kraków?

Do Dog Studio Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements