Nie polecam!!! Czekam na dzwii 2 mce i cały czas jest coś nie tak. To kolor nie taki. To belka złamana.
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta Grzeda ★☆☆☆☆
-
FLANELA REMONTY ★☆☆☆☆
Tydzień oczekiwania na wycenę 7 drzwi (P. Domagała) gdzie inne firmy zrobiły to od ręki to zdecydowanie za długo. Klient oczekuje obsługi a nie tłumaczeń, że jest „koniec miesiąca” i macie dużo pracy
-
Norbert Kołtunowicz ★★★★★
Rozładunek zgodnie z awizacja ,ludzie w miarę mili i pomocni,ogólnie nawet spoko firma ,przyjechałem do nich z glazura którą sprawnie rozładowali, pod firma nie ma gdzie stać na noc
-
Maciej Miechoński ★☆☆☆☆
Jeśli chodzi o rozładunek w moim przypadku to tragedia 11 palet wełny, czekam już 2 godziny i każdy mnie szerokim łukiem omija, nawet nie potrafią wytłumaczyć gdzie dokładnie pojechać, bardzo słabo.
-
Piotr Jabłoński ★☆☆☆☆
Tragiczny poziom obslugi klienta jak i wykonanych usług. 15 lipca zgłoszony problem z ościeżnicą, po kilku tygodniach serwisant przyjezdza i nie moze wyregulować drzwi bo ościeżnica osadzona źle. 2 miesiące pozniej ekipa obsadzała ościeżnicę ponownie. Tym razem powietrze wlatuje jakąś szparą z klatki do mieszkania. Tłumaczenie problemem z wentylacją mieszkania. Nie potrafią wziąć odpowiedzialności za swoje fatalne usługi. Mamy połowę listopada, po 4 miesiacach problem nie jest rozwiązany
-
Kamil Kusowski ★☆☆☆☆
Uwaga!! Kierowcy zabierają palety po czym wystawiają w hebanie papiery że zostały u klienta. Następnie heban wystawia fakturę za te palety
-
Set ★★★★★
Rozładunek zgodny z awizacja. Miły wózkówy, sporo miejsca na placu. Z lekkich minusów brak miejsca na pauzę lecz poza tym naprawdę na plus:-) Ps. Kierowcy pilnować awizacji.
-
Marcin Krka ★☆☆☆☆
Po wizycie w tej firmie odnoszę wrażenie że pracujący tu ludzie są tu za karę, np. starszy siwy pan z magazynu z farbami. Chyba że przyjechałem za wcześnie bo o 9 rano i jegomość się jeszcze nie obudził. W każdym razie traktowanie klienta jako potencjalnego intruza źle wpływa na ogólny wizerunek firmy. Rozumiem że każdy może mieć zły dzień ale jadąc tu prawie 300 km też mogę się czuć zmęczony ale nie odreagowuje stresu na innych.
-
Incognito Incognito ★☆☆☆☆
Dałbym więcej niż -1, ale nie ma takiej możliwości. Byłem tam i zupełnie jakiś chaos na magazynie. Ścisk na magazynie, pełno wózków jeden koło drugiego, nie mogą wykręcić wózkiem widłowym. W sumie się obawiam, bo towary jak ktoś zamawia, to mogą być uszkodzone.
-
Marta Luwska ★★★★★
Polecam. Zero problemów w moim przypadku i towar dostępny od ręki ...dla wykonawców i firm budowlanych sprawdzona hurtownia. Czasami mają też dodatkowe promocje na materiały dociepleniowe. Dobry dojazd z obwodnicy. Polecam także zajrzeć do outletu obok.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Heban?
Heban znajduje się przy Kosocicka 7, Bieżanów-Prokocim, 30-694 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Heban?
Można skontaktować się z Heban pod numerem +48 126 518 787
Jak można dotrzeć do Heban?
Do Heban można dotrzeć, korzystając z poniższego linku