Opinie

  1. Julia Stęposz ★★★★★

    Zawsze jestem zadowolona z paznokci wykonanych przez stylistki z tego salonu :) Wszystkie Panie cechuje staranność i dokładność, co przekłada się na perfekcyjną jakość wykonywanej usługi. Polecam z całego serca!

  2. Kasia Kasia ★★★★★

    Mam przyjemność korzystać z usług Paulinki ze Studio Szmaragd i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepsze miejsce, w jakim byłam. Paznokcie zawsze są wykonane perfekcyjnie – kształt i wykończenie są idealne, a zdobienia prezentują się jak małe dzieła sztuki. Ogromnym atutem jest również sterylność i profesjonalne podejście do klientki – czuje się zawsze w pełni komfortowo i zadbanie. Wizyta upływa w miłej atmosferze, dzięki czemu oprócz pięknych paznokci, wychodzę też zrelaksowana i uśmiechnięta. Polecam każdemu, kto szuka stylistki, która łączy pasję, talent i pełen profesjonalizm.”

  3. Sylwia Skalska ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Paznokcie zostały zrobione szybko, a jednocześnie z ogromną precyzją i dbałością o każdy detal. Profesjonalizm na najwyższym poziomie – widać, że panie znają się na swojej pracy i wkładają w nią całe serce. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania – paznokcie wyglądają pięknie, są trwałe i dokładnie takie, jak chciałam. Zdecydowanie polecam

  1. Edyta Szopa ★★★★★

    Wszystkie Panie stylistki robią świetną robotę! Paznokcie wyglądają przepięknie, w salonie panuje miła atmosfera już od samego wejścia. Wszystkie narzędzia są sterylne o czym mamy okazję się przekonać widząc na własne oczy jak Pani stylistka otwiera przy nas pakiet narzędzi po sterylizacji. Panie świetnie odwzorowują pokazaną inspirację oraz potrafią doradzić. Najlepsze w Proszowicach. Polecam z całego serca ❤️

  2. Katarzyna Kawalec ★★★★★

    Jestem zachwycona trwałoscia paznokci. Wytrzymują spokojnie 4 tygodnie i gdyby nie odrost trzymały by się jeszcze dłużej. Zero odprysków, złamań czy matowienia (mam dość długie paznokcie )Bardzo profesjonalne studio, zapewniona sterylność narzędzi co jest bardzo ważne. Panie świetnie odwzorowują paznokcie pokazane ze zdjęć jak i same mają super pomysły, zawsze doradzą. Mega duży wybór kolorów. Jestem mega zadowolona i serdecznie polecam ! ☺️❤️

  3. Kasia Psuj ★★★★★

    Pięknie wykonane paznokcie oraz super atmosfera podczas wizyt ❤️

  1. Julia Maleta ★★★★★

    Najlepszy salon, właścicielka tak umie doradzić, że zawsze wychodzi się z zadowoleniem! Jak nie masz pomysłu na paznokcie, bardzo polecam zdać się na panią Paulinkę! Bardzo duża ma wyobraźnię. Wie co robi! Nadaje się do tego jak nikt inny. Widać że to jest jej pasja! Wkłada w swoja pracę bardzo dużo serca! Pełen profesjonalizm! Bardzo polecam każdemu zajrzeć do jakże wspaniałego salonu!❤️

  2. Karmazynowa M ★★★★★

    Najpiękniejsze paznokcie w całych Proszowicach. Pełen profesjonalizm, przemiła właścicielka. Polecam z całego serca ☺️

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Studio Szmaragd Paulina Kwiecień?

Studio Szmaragd Paulina Kwiecień znajduje się przy 3 Maja 27, 32-100 Proszowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Studio Szmaragd Paulina Kwiecień?

Można skontaktować się z Studio Szmaragd Paulina Kwiecień pod numerem +48 692 794 620

Jak można dotrzeć do Studio Szmaragd Paulina Kwiecień?

Do Studio Szmaragd Paulina Kwiecień można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements