Opinie

  1. Pa Ka ★★★★★

    Zaczęłam od przypadkowej henny, a teraz zostałam stałą klientką! Gorąco polecam zabiegi pielęgnacyjne, które wykonuje Pani Gosia po uprzedniej dogłębnej analizie skóry i potrzeb. Ogromny plus za pełen profesjonalizm i miłe podejście do klienta. Zdecydowałam się nawet na modelowanie ust i jestem zachwycona!!! Wrzucam fotkę świeżo zrobionych i wygojonych

  2. Anna B ★★★★★

    Serdecznie polecam!!! Pani Małgosia profesjonalnie wykonuje zabiegi na twarz, a przy okazji potrafi doradzić w zakresie pielęgnacji. Pani Paulina rewelacyjnie robi pedicure. Po zabiegu stopy wyglądają fantastycznie. Obie Panie tworzą przemiłą atmosferę, która dodatkowo relaksuje w czasie zabiegów.

  3. Agata Braszko ★★★★★

    Czułam się wyjątkowo i pięknie w makijażu spod pędzla Pani Pauliny ❤️ Był idealnie wyważony, bez efektu maski i bardzo trwały. W stanie nienaruszonym usunęłam go po upływie blisko doby. Pani Paulina doskonale potrafi wyczuć makijażowe preferencje! Za pomocą pędzla podkreśliła wszystkie walory mpjej urody i ukryła jej niedoskonałości. Malowała mnie zarówno na mój ślub, jak i wielokrotnie potem i już mamy zaplanowane kolejne makijażowe spotkania!

  1. Anna konecka ★★★★★

    Super salon! Na początku robiłam tylko rzęsy u Pani Pauliny od paru miesięcy jeszcze manicure i pedicure :) U poprzedniej stylistki paznokci miałam problem, że co chwile mi jakiś paznokieć odpadał i to z całej płytki! Pani Paulina zażegnała ten problem i paznokcie super się trzymają nic nie odpada! :D Do tego miła atmosfera i duży wybór kolorów :D

  2. AGNIESZKA W ★★★★★

    Polecam ! Pełen profesjonalizm ! Jestem bardzo zadowolona z zabiegu ! Będę wracać! La

  3. Justyna Lopatka ★★★★★

    Super gabinet , pełny profesjonalizm . Zabieg wolumetri jak i wiele innych z których korzystałam polecam z całego serca .

  1. Anna Kulczyńska ★★★★★

    Gorąco polecam !!! Oprócz tego,że Pani Gosia jest bardzo sympatyczną i wesołą osobą to jest przy tym bardzo profesjonalna i kompleksowo podchodzi do każdej pacjentki ! Potrafi doradzić co zrobić bez naciągania. Ceny są bardzo konkurencyjne do innych salonów! I co najważniejsze, nie przesadza z preperatami i wszystko jest robione tak, że wyglada się bardzo naturalnie!!! A to w dzisiejszych czasach rzadkość...Na pewno tam wrócę jeszcze nie raz bo Pani Gosia w swojej ofercie ma bardzo dużo fajnych zabiegów! Polecam!!!

  2. Monika ★★★★★

    Obsługa na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu i Pani Gosia idealnie dobrała produkty do mojej skóry. Gorąco polecam!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gabinet kosmetyczny?

Gabinet kosmetyczny znajduje się przy Białoruska 7, Podgórze Duchackie, 30-638 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gabinet kosmetyczny?

Można skontaktować się z Gabinet kosmetyczny pod numerem +48 515 153 100

Jak można dotrzeć do Gabinet kosmetyczny?

Do Gabinet kosmetyczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements