Opinie

  1. Artur Kuzniar ★★★★★

    Całe ZOO bardzo fajne, w lesie, więc w upalne dni sporo cienia. Pingwinarium...to chyba za dużo powiedziane, poprostu jeden z "wybiegów" jest z pingwinami, pływają opalają się i to tyle. Po zaznaczeniu w Google Maps spodziewałem sie czegoś znacznie większego lub kilku "wybiegow". We Wrocławiu jest kilka razy większe. Nie mniej jednak można podejść dość blisko przez co pingwiny widać bardzo dobrze, a przez szyby nawet małe dzieci zdołają je oglądać jak pływają.

  2. Nika Nika ★★★★★

    Jeden z najlepszych punktów ZOO. Pingwiny bardzo aktywne, dobrze zorganizowany "wybieg". Polecamy!

  3. Piotr Piotrowski ★★★★★

    Chyba najciekawszy wybieg dla zwierząt w cały dość słabym krakowskim ogrodzie zoologicznym. Mamy tutaj sporo pingwinów, które pływają, chodzą i wydają różne dziwne dźwięki. Możemy je zobaczyć również z góry, z tarasu widokowego, oraz jeśli zejdziemy niżej ujrzymy jak pływają sobie pod wodą, przez szybę. Fajne miejsce do zobaczenia.

  1. Dagmara Domańska - Sojka ★★★★★

    Bardzo ładnie zrobione pingwinarium. Patrząc na nie odrazu mam w głowie urlop i wakacje ;) pingwiny też wyglądają na zadowolone, a to najważniejsze w końcu to one tam żyją, a my tylko oglądamy. Jeśli chodzi o karmienie pingwinów odbywa się ono codziennie o godzinie 10:00 i 13:30, w sezonie letnim zwłaszcza wakacyjnym w trakcie pokazów oprócz pingwinów spotkać można tłumy ludzi, ale nie przeszkadza to w podziwianiu pięknej wody i uroczych pingwinów. Bardzo fajny jest również taras widokowy.

  2. Klaudia Winczewska ★★★★★

    Pingwiny to słodziaki. :3

  3. Alfik Kraków ★★★★★

    Ciekawe miejsce dla rodzin z dziećmi .

  1. Hanna Kotowicz ★★★★★

    Było niesamowicie po jakimś czasie znowu zobaczyć tak dużo zwierząt w jednym miejscu. Bardzo polecam do zoo z parkingu trzeba iść około 10 minut ale opłaca się bo w jest niesamowicie na końcu i na początku parku są sklepy z frytkami i z różnymi smakołykami też są place zabaw na końcu wycieczki.

  2. Paweł Pajor ★★★★★

    Jeden z nowoczesnych pawilonów w krakowskim ogrodzie zoologicznym. Robi wrażenie.Można go oglądać z poziomu chodnika jak i niewielkiego tarasu obok. Obok toaleta.

  3. Virginia Macholl ★★★★★

    Wybitnie piękne i bardzo zadbane miejsce zarówno do "oglądania" (dla nas, ludzi) jak i do "mieszkania" (dla samych pingwinów). Myślę, że dobrze im się tam żyje :) Mają czystą wodę, na bieżąco czyszczony akwen wodny, świetne skałki do wspinaczki. Odwiedzający mogą przyglądać się pingwinom zarówno na powierzchni, jak i "podglądać", jak hasają pod wodą :) Brawo, krakowskie ZOO!

  1. Victor Macholl ★★★★★

    Wybitnie piękne i bardzo zadbane miejsce zarówno do "oglądania" (dla nas, ludzi) jak i do "mieszkania" (dla samych pingwinów). Myślę, że dobrze im się tam żyje :) Mają czystą wodę, na bieżąco czyszczony akwen wodny, świetne skałki do wspinaczki. Odwiedzający mogą przyglądać się pingwinom zarówno na powierzchni, jak i "podglądać", jak hasają pod wodą :) Brawo, krakowskie ZOO!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pingwinarium w ZOO?

Pingwinarium w ZOO znajduje się przy aleja Wędrowników, Zwierzyniec, 30-248 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Pingwinarium w ZOO?

Do Pingwinarium w ZOO można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements