Witam serdecznie. Bardzo polecam tą knajpkę. Obsługa jest bardzo dbająca o klienta. Burgery przepyszne!!! Ale ja polecam burito. Jest megaaaaa!że środkiem jaki lubicie. Jest wielkie i pyszne! Zupka meksykańska pyszna lecz trochę mała. Mały wybór ostrości i przypraw ostrych. Ale to szczegół. Polecam z całego serducha...smacznego bez zawodu będzie:))
Zdjęcia
Opinie
-
Edmund Świerczyna ★★★★★
-
Agni ★★★★★
Bardzo smaczne miejsce i w korzystnych cenach. Rezerwacje tylko grupowe. Lokal odnowiony, jest mały kącik dla dzieci, dużo burgerów i innych dań meksykańskich do wyboru. Na minus... Jak jest dużo osób to długi czas oczekiwania (nawet godzina....), natomiast obsługa informuje. Sama obsługa bardzo miła (pani w okularach i pani blondynka to przemiłe osoby). Porcje są naprawdę spore i naprawdę można się dobrze najeść. My wróciliśmy do tego miejsca po przerwie i... Żałujemy że tak późno! Na niewielki minus - klimat meksykański, dania meksykańskie to może z głośników jakąś meksykańską muzykę puścić? ;) pozdrawiam
-
Mateusz Kubrak ★★☆☆☆
Ogólnie przykra sprawa, zamówiliśmy dzień wcześniej quesadille, burgera i wrapa, były wyborne w dniu dzisiejszym (2.10.2025 20:04) zamówiliśmy taco i dostaliśmy takie cos... zadzwoniliśmy do restauracji w celu wyjaśnienia sprawy i Pan który faktycznie chciał sprawę wyjaśnić i był bardzo pomocny, przez co bylibyśmy w stanie odpuścić temat bo widać było że zależy mu na załatwieniu sprawy, jednak wszystko popsuła podczas rozmowy "Pani" która w tle wydzierała się "trzeba było sobie ***** na miejscu zjesc", myślę że przy zamówieniu za 150zl taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Uważam też że jeżeli robicie Państwo tak dobre jedzenie to powinniście się też otaczać kulturalnymi ludźmi, którym również tak jak temu Panu z którym rozmawialiśmy zalezy na utrzymaniu poziomu lokalu. Jeżeli macie Państwo dowóz jedzenie powinno być dowiezione w całości a nie taka mamałyga bo nie wiem jak inaczej to określić, z restauracji do miejsca dostawy bylo dokladnie 2,2km (3 min jazdy wedlug google). A teksty Pani w tle są absolutnie niedopuszczalne. Ogólnie w dniu wczorajszym było super, jedzenie bardzo smacze, quesadila wręcz wyborna polecam, w dniu dzisiajszym burito bardzo dobre, jednak taco niestety nie wiem, nie zjedliśmy tego bo było wymieszane i zimne. A po dokonaniu zamówienia Pani zadzwoniła że skończyły im się składniki do taco mix, więc w rama rekompensaty dostaniemy gratis 2 dodatkowe taco w innym smaku, po odebraniu zamówienia dostaliśmy tylko 1 małe frytki. Dziękuję i Pana Pozdrawiam, Pani niekoniecznie.
-
Paweł T ★★★★★
Świetne miejsce. Burrito chilli concarne bardzo soczyste i dobrze wypchane farszem. Kolega zamówił vege taco i również był bardzo zadowolony (opcja nie zawiera produktów odzwierzecych). Miła obsługa i fajny klimacik. Na jedzenie nie trzeba długo czekać. Polecam i na pewno będę odwiedzał będąc w okolicy.
-
Jarek Dudek ★★★★★
Lokal kolorowy, wesoły - ze swoistym klimatem. Barxzo czyato.Gdyby jeszcze muzyka utożsamiała się z Ameryką łacińską- byłoby wręcz idealnie. Burger - "Cieśla okrętowy" - smaczny, z bardzo dobrą dymioną wieprzowiną, świeżymi i chrupiącymi warzywami. Świetne dodatki.Rewelacja. Obsługa- miła i uprzejma - a moje 4 gwiazdki stąd, że w zestawie zamówiłem sałatkę nie frytki, a te właśnie dostałem. Były bardzo smaczne - przyznaję. Pokecam, bo to prawdopodobnie najlepsze miejsce z burgerami w okolicy, a może i Zagłębiu. Warto odwiedzić. Ja zajrzę z pewnością. SUPLEMENT- dzień później odwiedziłem lokal z Synem - Jego "Jack" rewelacja, podobnie jak moja Quesadilla. Brawo Wy.
-
Maciej Łuckiewicz ★★★☆☆
Lokal niestety mnie rozczarował - słyszałem bardzo dobre opinie więc takie też miałem oczekiwania. Wizyta wieczorem, większość ludzi przyszła wtedy na piwo przez co było głośno. Stoliki się kleiły. Teraz o jedzeniu: Jedna porcja frytek była słona, druga już nie. Na plus porcje, które są ohromne, że ledwo idzie je zmieścić. Cena potraw wg mnie jest za wysoka w stosunku do jakości i smaku - zamówione dania były przeciętne. Z parkowaniem nie ma problemu, można zaparkować przy ulicy.
-
Olivia xxx ★★☆☆☆
Zawsze smaczne jedzonko, a tym razem kpina. Po wykonanym telefonie o 21:12 powiedziano mi że tylko ODBIÓR OSOBISTY. Pare minut pozniej, zlozylismy poprzez aplikację i co? Zamówienie przyjęte, dotarło ale to jakie dotarło, dramat. Przemoknięta quesadilla z szarpana wieprzowina, kolendra dodana (a prosilam bez i to już nie pierwszy raz)+nawalone tej pasty z fasoli do porzygu ze nie czuc smaku pozostalych skladnikow. Połowa jedzenia do wyrzucenia bo nie dalo sie jej jesc. Za pewne pracownik będzie mowił, ze taka sytuacja nie miała miejsca więc chyba będzie trzeba nagrywać rozmowy. Nie wiem dlaczego dzis tak, ale jak zawsze smacznie tak dziś pieniądze wyrzucone w błoto.
-
Filip Wach ★★★★★
Solidne 4+. Trafiliśmy tam pierwszy raz, w zasadzie z przypadku. Lokal nie duży, ale klimatyczny. Fajny wystrój. Jedzenie - dwa burgery, jeden z mięsem na ostro, drugi wegański. Świetna bułka maślana, dobrze wypieczona, a nie spieczona. Mięso fajnie przyprawione ( burger nr 8), wegański (nr 2),też dobry ale brakowało mi czegoś ostrego w smaku, warto pewnie domówić jalapeno ;) Minus za muzykę z radia (Radio Piekary), trochę za głośna i mało pasująca do lokalu / jedzenia. Lokal w mniej urokliwej części Czeladzi, ale za to nie ma problemu z parkowaniem. Pewnie na coś jeszcze wpadniemy.
-
Marcin MarKoz75 ★★★★★
Warte odwiedzenia a w zasadzie zamówienia na wynos! Przepyszne jedzenie z meksykańskim smakiem, ostre, aromatyczne i ładne! Lokal jednak nie zachęca wystrojem i ciężko uwierzyć ze takie pyszności można wyczarować w tym miejscu! Na pewno meksykańska nie jest temperatura w lokalu - 16 stopni to oznacza siedzenie u kurtkach!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres El Chapo Burger?
El Chapo Burger znajduje się przy Bytomska 19, 41-250 Czeladź, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do El Chapo Burger?
Można skontaktować się z El Chapo Burger pod numerem +48 881 258 165
Jak można dotrzeć do El Chapo Burger?
Do El Chapo Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku