Del Paso to restauracja kompletnie wyróżniająca się na tle okolicznych restauracji. Jedzenie jest unikatowe, nie do podrobienia. Wszystkie opcje z menu są przepyszne i żadna restauracja w okolicy nie jest ich w stanie przebić jeżeli chodzi o wyjątkowość i czas oczekiwania na posiłek. Klimat i wystrój jaki tam panuje też jest super. Obsługa baaardzo miła i uśmiechnięta. Jeżeli ktoś nie miał okazji jeszcze sprawdzić to polecam z czystym sumieniem, na pewno jeszcze tam wrócicie :)
Zdjęcia
Opinie
-
Patryk Baliś ★★★★★
-
Luck Ce ★★★★★
Jak dla mnie 6 ⭐ na 5. Bistek to absolutny sztos – idealnie przyrządzony i podany z klasą. Wyrazisty sos pieprzowy oraz przepyszne dodatki. Do tego bardzo miła obsługa, która dba o komfort gości. Całość dopełnia przyjemny klimat – chce się tu wracać ! Polecam.
-
Karol Paw ★★★★★
Byłem dwa razy na obiedzie. Za pierwszym razem zamówiłem polędwiczkę w sosie musztardowo-śmietanowym z plackami ziemniaczanymi. Nic dodać nic ująć. Za drugim razem zamówiłem stek Montevideo w sosie z zielonego pieprzu. Tu również się nie zawiodłem. Pierwsze danie kosztowało 55zl, natomiast stek 90zl. Uważam że ceny jak na dzisiejsze czasy są dobre, w szczególności odnosząc je do jakości i sposobu podania posiłków.
-
Katarzyna Wilk-Lelito ★★★☆☆
Zupa borowikowa ok. Tortille dla mnie mało smaczne. Stek mały. Niestety więcej razy nie przyjdę i nie polecę.
-
Gabriela • ★★★★★
Za każdym razem zachwyca smakiem, wszystko tam jest pyszne! Spore porcje, więc można się najeść. Polecam z całego serduszka!
-
Kamil Kot ★★★★★
Dobre jedzenie, nienachalna obsługa. Ładnie wszystko podane. Dobre ceny, lepiej zjeść to niż w mc albo kebaba. Jeśli nie gotujecie w tygodniu to jest dobre miejsce by zjeść obiad. Nie jest to strikte kuchnia meksykańska ale taka bardziej z eropeizowana jak większość pizzerii, restauracji włoskich, chińskich czy japońskich z sushi. Mały minus za brak wody do picia. Może być nawet z kranu jak w normalnym świecie. A nie żeby trzeba było kupować w butelce. Brak sztućców dla dzieci.
-
Ela ... ★★★★★
Urokliwe miejsce, do którego chce się wracać. Jedzenie świeże, samym wyglądem dobrze smakuje. Po skosztowaniu pierwszego kęsa burgera- istny raj dla podniebienia. Obsługa kelnerska na wysokim poziomie, sympatyczna z uśmiechem witająca nawet najmłodszych gości.
-
Artur Krawczyk ★★★★☆
Byłem wczoraj w tej restauracji i nie moge nic złego powiedzieć ponieważ ta restauracja niczym sie nie wybija. Zamówiliśmy kurczaka z ziemniakiem w mundurku które były dobre filety soczyste a ziemniak nie suchy lecz smaki niczym sie nie wybijały. Polecam restauracje na obiad który nie ma zaskoczyć a napełnić z smakiem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Del Paso?
Restauracja Del Paso znajduje się przy Kościuszki 74, 32-540 Trzebinia, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Del Paso?
Można skontaktować się z Restauracja Del Paso pod numerem +48 501 642 963
Jak można dotrzeć do Restauracja Del Paso?
Do Restauracja Del Paso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku