Opinie

  1. Ewelina Koczurkiewicz ★★★★★

    Z całego serca polecam hotel dla naszych pupili. Właściciel bardzo kompetentny w stałym kontakcie choć nasz Ares jest "spesyficznym" psem i wymaga więcej atencji został zaopiekowany na medal. Ares spędził w hotelu cały tydzień i wrócił szczęśliwy do domu bez żadnych leków seperacyjnych, a nawet taki grzeczniejszy. Napewno nie raz skorzystamy. DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁĄ OPIEKĘ NAD NASZYM PSIAKIEM

  2. Patrycja K. ★★★★★

    Serdecznie polecam hotel dla psów - nasz Bary był już w nim drugi raz i bardzo dobrze wspominamy jego pobyt. Świetny kontakt z właścicielami. Piesek wrócił do domu wesoły, zadowolony i zdrowy. Miał świetną i fachową opiekę. Wszystko na najwyższym poziomie. Kto się waha, czy zostawić pieska w a'Psiaku, niech się nie zastanawia i zostawia go w dobrych rękach, ręczymy za opiekę w 100%. Każdemu pieskowi należą się jego własne wakacje.

  3. Sebastian Kolut ★★★★★

    Pierwszy raz skorzystaliśmy z usług hotelu dla naszego pupila i trafiliśmy w dziesiątkę! Właściciel podsyłał relacje z pobytu i był w stałym kontakcie z nami. Z pewnością wrócimy i polecamy z czystym sumieniem.

  1. Judyta Dąbkowska ★★★★★

    Wczasowicz Boss wrócił dzisiaj z pierwszego, długiego 8-dniowego pobytu i jest wyraźnie zadowolony, a nawet jakby grzeczniejszy. Od początku było widać, że dobrze czuje się w hotelu, a pobyt zdecydowanie mu służył. Dużym atutem okazał się świetny kontakt z właścicielami oraz ich indywidualne podejście do psa. Przy odbiorze Boss z radością biegał po wybiegu i entuzjastycznie podbiegał do opiekunki, Pani Anetki, co świadczy o jego swobodzie i komforcie w tym miejscu. Już podczas spaceru zapoznawczego właściciel zyskał serce Bossa, który poszedł za nim jak zaczarowany. Na pewno jeszcze skorzystamy z hoteliku!

  2. Sabriella ★★★★★

    Super miejsce dla psiaka. Cisza spokój, pies wybiegany zadbany i szczęśliwy. Tola już kolejny raz przebywała w tym miejscu i następnym razem też tam trafi.

  3. Joanna kaczmarczyk ★★★★★

    Moja suczka była już w hotelu kilka razy po 2-3 dni. Teraz spędziła tam 2 tygodnie. Piesek jest zadbany, szczęśliwy, jestem pod ogromnym wrażeniem postawy właścicieli hotelu. Mam do nich pełne zaufanie i będę nadal korzystać z ich usług.

  1. Keto ńczyk ★★★★★

    Piękne miejsce! Moja druga policyjna połówka wypoczęła jak nigdy , prawie na mnie nie krzyczy. Polecam każdemu oddać tu swojego psa :3

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres A'PSIAK Hotel Dla Psów Oświęcim , Bielsko Biała?

A'PSIAK Hotel Dla Psów Oświęcim , Bielsko Biała znajduje się przy Nad Sołą 15, 32-651 Bielany, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do A'PSIAK Hotel Dla Psów Oświęcim , Bielsko Biała?

Można skontaktować się z A'PSIAK Hotel Dla Psów Oświęcim , Bielsko Biała pod numerem +48 509 819 904

Jak można dotrzeć do A'PSIAK Hotel Dla Psów Oświęcim , Bielsko Biała?

Do A'PSIAK Hotel Dla Psów Oświęcim , Bielsko Biała można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements