Odwiedziliśmy dzisiaj to miejsce przypadkiem i ...uwielbiam takie przypadki. Pyszne jedzenie, przemiła Pani w obsłudze, a makowiec na deser był naprawdę wyjątkowy. Polecam. Na pewno odwiedzimy ponownie! Piękne klimatyczne miejsce ❤️
Zdjęcia
Opinie
-
Ala Ola ★★★★★
-
Anna Światowiec ★★★★★
Takie pyszne jedzenie, że brak słów. Świeże, aromatyczne, domowe. Jest dla mnie zawsze vege wybór, więc jestem zadowolona. Dodatkowo wspaniała obsługa. Pyszności. Polecam
-
M.M ★☆☆☆☆
Niestety od pewnego czasu w bułkach mało kurczaka i halumi, sama sałata bardzo się popsuły a szkoda bo jako pracownicy szpitala chodzimy po te śniadania ale już raczej trzeba zrezygnować. Niestety zmieniła się tylko cena, która poszła w górę, a bułka jak na zdjęciu, nawet masła nie ma, a sosu jak na lekarstwo za to sałaty dużo....za tą cenę nie warto
-
Maja Trejter ★★★★☆
Jedzenie smaczne, choć ceny dość wysokie jak na bar samoobsługowy (zwrot naczyń, odbiór posiłku). Przypomina bar mleczny wyższej rangi. Za placki ziemniaczane z pieczarkami oraz kompot zapłaciłam 32 złote. Obsługa miła, sympatyczna, a wygląd lokalu zadbany i przytulny. Lokal mieści strefę główną przeznaczoną do składania zamówień oraz jadalnię.
-
kenio84 ★★★★☆
Jedzenie dobre, jadłem kotlet z kurczaka. L Mało surówek. Kuchnia polska bistro. Pani starsza miła, druga też, ale nie pomogła z zwrotem naczyń tylko patrzyła jak się jedną ręką męczę z drzwiczkami na sprężynie. Cena ok, ale mogło by być taniej.
-
Monika ★★★★★
Kuchnia na plus znajduje się naprzeciwko szpitala i dzięki swojej lokalizacji ratuje głodnych studentów kierunków medycznych oraz rodziny pacjentów przebywających w szpitalu. Nie bez przyczyny użyłam słowa "ratuje". Za nie więcej niż 30 zł można tam zjeść pyszny, świeży i domowy obiad. Co prawda danie z wyglądu nie zachęca do konsumpcji, ale smakiem nadrabia tę małą i niewiele znaczącą wadę. Osoby przygotowujące w tym miejscu posiłki mają bardzo dobre wyczucie smaku i idealnie przyprawiają jedzenie, co jest rzadkością w podobnych barach. Polecam to miejsce studentom i osobom zabieganym szukającym dobrego, niedrogiego obiadu.
-
Terra Carmelitana ★★★★★
Przepyszne jedzenie miła atmosfera!
-
Katarzyna Świątek ★★★★☆
Fajne Bistro w centrum gdzie można zjeść ciepły, dobry obiad za przyzwoitą cenę. Polecam na szybki posiłek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Kuchnia Na Plus?
Restauracja Kuchnia Na Plus znajduje się przy Francuska 19, 40-026 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Kuchnia Na Plus?
Można skontaktować się z Restauracja Kuchnia Na Plus pod numerem +48 600 299 255
Jak można dotrzeć do Restauracja Kuchnia Na Plus?
Do Restauracja Kuchnia Na Plus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku