Moja wizyta w Nanovo była wyjątkowa i miała dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ skorzystałam z pakietu Day Spa, który otrzymałam w prezencie. Pani Beatka, która wykonywała zabiegi, okazała się osobą niezwykle sympatyczną, ciepłą i jednocześnie bardzo kompetentną. Jej wiedza oraz umiejętności sprawiły, że mogłam w pełni zaufać i oddać się chwili relaksu. Podczas zabiegów panował spokój i komfort, a każdy etap był dokładnie wyjaśniony, co dodatkowo budowało poczucie bezpieczeństwa. Pani Beatka wykazuje się ogromnym zaangażowaniem i pasją w swojej pracy – widać, że naprawdę zna się na rzeczy i zależy jej na tym, aby klient czuł się jak najlepiej.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina Cee ★★★★★
-
Olga Kowal ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona. Korzystałam z pakietu spa, zabieg wykonany bardzo profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze polecam
-
Magdalena Wojcik ★☆☆☆☆
Jestem wstrząśnięta postawą właścicielki salonu Nanovo w Krakowie (przy ul. Warmijskiej 10), która nakrzyczała albo raczej wydarła się na mnie przez telefon, gdyż po odwołanej wizycie z winy salonu (bo rzekomo nie zablokowali systemu i nałożyły im się zabiegi), nie chciałam umówić się na inny termin z powodu późniejszego wyjazdu z miasta. Interesował mnie tylko ten jeden, konkretny termin (sobota), który, zanim zarezerwowałam, potwierdzałam 2 razy przez telefon (w tym raz podajac kod z Grouponu). Dziwnym trafem 2 razy rozmawiając ze mną przez telefon tydzień temu, Pani stwierdziła, że jest to termin wolny, nie było żadnych innych wizyt, mogę rezerwować termin przez Booksy, a potem zadzwonić z kodem, tak też uczyniłam, wszystko odbyło się sprawnie i w miłej atmosferze. Dzisiaj (środa, 3 dni przed wizytą) pojawił się makijaż pernamentny, który jest zdecydowanie bardziej korzystny finansowo dla salonu, ale właścicielka argumentuje to rzadką obecnością pani, która go wykonuje. Mało tego, zaczęła stosować na mnie szataż emocjonalny, wykorzystując sytuację powodzian, pytając się "co by było, gdyby zalało nasz salon?" - śmiech na sali, bo nie zalało i wstydziłaby się w ogóle mówić w ten sposób. I teraz najlepsze: kupon odkupiłam od jakiegoś pana, który, podejrzewam, dostał go w prezencie, a pieniądze ode mnie przyjął dopiero po potwierdzeniu zabiegu, sam również dzwonił do salonu, żeby zapytać się, czy kod będzie ważny. Wszystko było ok aż do dzisiaj. Właścicielka salonu stwierdziła, że skoro nie pasuje mi żaden inny termin, nie może mi oddać pieniędzy, natomiast skontaktuje się z Grouponem i tak też zrobiła. Niestety Groupon odpowiedział, że zwróci pieniądze, ale na konto kogoś, kto kupił ten bon, czyli tak na dobrą sprawę, nie wiadomo komu, ale na pewno nie będę to ja. Obecnie czekam na kontakt od pana, od którego kupiłam bon. Straciłam pieniądze, czas na wysłuchiwanie aż pani skończy się na mnie wyżywać za swój nieprofesjonalizm oraz plany na sobotę (teraz będzie ciężko umówić się gdzieś indziej na taki termin). Nie polecam tego salonu, szkoda przede wszystkim nerwów i czasu. Jeśli nie lubicie takich niespodzianek i szanujecie swój czas czy plan dnia, unikajcie rezerwacji w tym salonie!
-
Małgorzata Chodzińska ★★★★★
Zabiegi na ciało i twarz dostałam w prezencie. Prezent trafiony w 100%. Urocza i profesjonalna obsługa. Zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne wykonane z uważnoscią i dbałością o klienta. Przyjazny dotyk. Serdecznie polecam.
-
Krzysztof S ★★★★★
Byliśmy z żona razem na zabiegach . Pierwszy raz bylem w SPA. Małżonka zadowolona ja również . Pani bardzo miła nie pamietam imienia ( Panie w okularach) . Wszystko było mówione co i jak. Polecam podobało mi się i miło wspominamy. Zapewne jeszcze kiedyś pójdę do SPA na taki dzień. Dziękujemy i pozdrawiamy
-
Jadwiga Mroczka ★★★★★
Polecam serdecznie. Dziś korzystałam z Pakiet spa VIP. Usługa wykonana przez Panią Beatę rewelacyjnie samo podejście do klienta pozytyw, miło i bez stresowo. Wszystko dobrze wytłumaczone. Masaż oraz peeling rewelacja. Polecam serdecznie i bardzo dziękuję za wspaniałą chwilę relaksu.
-
Monika Babińska-Kuglin ★★★★★
Dostałam Groupon Day spa od przyjaciółki. Celowo nie sprawdziłam co będzie wykonywane, chciałam mieć niespodziankę. Jakim zaskoczeniem był zabieg nie tylko na ciało ale i twarz. Bardzo czysto, Panie cudowne, miłe, przyjemna muzyka relaksacyjna, śliczne, kobiece miejsce. Sam masaż bardzo profesjonalny, zabieg na twarz również. Pani właścicielka bardzo pomocna. Brakowało mi tylko ankiety o alergiach, ale i tak nie mam więc tylko poinformowałam że wszystko można robić ;) Zdecydowanie polecam i wrócę, albo i zabiorę mamę ;)
-
Kamila Pełka ★★★★★
Przemiła obsługa, ładne paznokcie , wszystko sterylne :).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nanovo?
Nanovo znajduje się przy Warmijska 1, Krowodrza, 30-069 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nanovo?
Można skontaktować się z Nanovo pod numerem +48 506 189 016
Jak można dotrzeć do Nanovo?
Do Nanovo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku