Proponuje wizyte u innego podologa....mojej mamie pani tylko obcięła paznokcie i nic poza tym . Dodatkowo po wizycie u mamy rozwinął się stan zapalny w miejscu zbyt głębokiego wycięcia paznokcia z którym borykamy sie już tydzien...odradzam.
Opinie
-
M. I. ★☆☆☆☆
-
Karolina Kica ★☆☆☆☆
Niestety jestem bardzo rozczarowana wizytą. Czytając wcześniejsze opinie, byłam pewna że pani Edyta pomoże również mnie. Wizyta odbyła się planowo i to jedyny plus. Pomijam fakt, że mam prawie 40 lat a traktowana byłam jak małe dziecko, może to i sposób bycia pani podolog, ale nie każdemu to pasuje. Przyszłam z problemem suchych pięt... A zostały mi obcięte paznokcie ( mimo że tego nie wymagały) spiłowane jakims mechanicznym pilnikiem tak krótko, że aż bolą i na jednym zrobiła się rana... Nigdy nie widziałam tak krótko obciętych paznokci u nog. Na problem pięt usłyszałam, że taka moja uroda i ludzie mają większe problemy... Dodatkowo zapłaciłam 100 zł za "usługę" i krem na szorstka skórę (allegro 20zl) i pilnik za 3zl. Paragonu nie dostałam... Czuję się niezaopiekowana i trochę oszukana, dodatkowo z bolącym palcem... Nie polecam, na pewno nie wrócę.
-
Mateusz Waluszkiewicz ★★★★★
Polecam każdemu. Jako kierowca mam przemęczone stopy. Po wizycie poczułem przyjemną ulgę. Stopy przestały boleć i palec też. Masaż i krem zrobiły robotę. Dziękuję bardzo za pomoc.
-
Sebastian K. ★★★★★
Chciałbym serdecznie podziękować pani Edycie za profesjonalną i skuteczną pomoc w leczeniu mojego wrastającego paznokcia. Już od pierwszej wizyty byłem pod wrażeniem jej wiedzy, doświadczenia i troski o pacjenta. Dzięki jej precyzyjnej diagnozie oraz skutecznym zabiegom, ból, który towarzyszył mi od dłuższego czasu, zniknął. Każda wizyta przebiegała w baaardzo miłej i wesołej atmosferze, a dokładne wyjaśnienia i porady dotyczące dalszej pielęgnacji sprawiły, że czułem się pewnie i zaopiekowany. Pani Edyta wykazała się nie tylko ogromnym profesjonalizmem, ale także empatią i zrozumieniem, co jest niezwykle ważne w procesie leczenia. Gorąco polecam Edytę Michalik każdemu, kto boryka się z problemami podologicznymi. Jestem niezmiernie wdzięczny za pomoc i ulgę, jaką mi przyniosła.
-
Joanna Bonarska ★★★★☆
Brakuje pogodnej Pani Marty bardzo... Obsługa mogłaby być milsza i bardziej uśmiechnięta.
-
Karolina Bubak ★★★★★
Bardzo polecam. Byłam z synkiem, super podejście do dzieci, Pani bardzo sympatyczna.
-
Jadwiga Jagiełko ★☆☆☆☆
Niestety jestem bardzo rozczarowana wizytą u pani Edyty Michalik. Po pierwsze: co mi się rzuciło w oczy to fakt, że jak przyszłam nie zostało posprzątane stanowisko po poprzednim pacjencie (dopiero jak zwróciłam uwagę to Pani Edyta wymieniła podkładkę papierową na stopy). Po drugie: moje stopy po wizycie były okaleczone, w domu jak zdjęłam buty miałam zakrwawione skarpety. Przez ponad tydzień chodziłam z plastrami i gazikami. Szczególnie jedna rana nie chce się goić i nie wiem czy nie będę musiała się zgłosić do lekarza. Jednym słowem: nie polecam.
-
Emilia Pawlik ★★★★★
Z całego serca polecam Panią Edytkę, przemiła osoba która zna się na swojej pracy. Każda wizyta przebiega sprawnie i bezboleśnie w świetnej atmosferze. Co najważniejsze Pani Edytka jest wykwalifikowaną i doświadczoną osobą.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy?
Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy znajduje się przy ul. Poniatowskiego 36, 32-700 Bochnia, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy?
Można skontaktować się z Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy pod numerem +48 606 147 324
Jak można dotrzeć do Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy?
Do Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku