Opinie

  1. M. I. ★☆☆☆☆

    Proponuje wizyte u innego podologa....mojej mamie pani tylko obcięła paznokcie i nic poza tym . Dodatkowo po wizycie u mamy rozwinął się stan zapalny w miejscu zbyt głębokiego wycięcia paznokcia z którym borykamy sie już tydzien...odradzam.

  2. Karolina Kica ★☆☆☆☆

    Niestety jestem bardzo rozczarowana wizytą. Czytając wcześniejsze opinie, byłam pewna że pani Edyta pomoże również mnie. Wizyta odbyła się planowo i to jedyny plus. Pomijam fakt, że mam prawie 40 lat a traktowana byłam jak małe dziecko, może to i sposób bycia pani podolog, ale nie każdemu to pasuje. Przyszłam z problemem suchych pięt... A zostały mi obcięte paznokcie ( mimo że tego nie wymagały) spiłowane jakims mechanicznym pilnikiem tak krótko, że aż bolą i na jednym zrobiła się rana... Nigdy nie widziałam tak krótko obciętych paznokci u nog. Na problem pięt usłyszałam, że taka moja uroda i ludzie mają większe problemy... Dodatkowo zapłaciłam 100 zł za "usługę" i krem na szorstka skórę (allegro 20zl) i pilnik za 3zl. Paragonu nie dostałam... Czuję się niezaopiekowana i trochę oszukana, dodatkowo z bolącym palcem... Nie polecam, na pewno nie wrócę.

  3. Mateusz Waluszkiewicz ★★★★★

    Polecam każdemu. Jako kierowca mam przemęczone stopy. Po wizycie poczułem przyjemną ulgę. Stopy przestały boleć i palec też. Masaż i krem zrobiły robotę. Dziękuję bardzo za pomoc.

  1. Sebastian K. ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować pani Edycie za profesjonalną i skuteczną pomoc w leczeniu mojego wrastającego paznokcia. Już od pierwszej wizyty byłem pod wrażeniem jej wiedzy, doświadczenia i troski o pacjenta. Dzięki jej precyzyjnej diagnozie oraz skutecznym zabiegom, ból, który towarzyszył mi od dłuższego czasu, zniknął. Każda wizyta przebiegała w baaardzo miłej i wesołej atmosferze, a dokładne wyjaśnienia i porady dotyczące dalszej pielęgnacji sprawiły, że czułem się pewnie i zaopiekowany. Pani Edyta wykazała się nie tylko ogromnym profesjonalizmem, ale także empatią i zrozumieniem, co jest niezwykle ważne w procesie leczenia. Gorąco polecam Edytę Michalik każdemu, kto boryka się z problemami podologicznymi. Jestem niezmiernie wdzięczny za pomoc i ulgę, jaką mi przyniosła.

  2. Joanna Bonarska ★★★★☆

    Brakuje pogodnej Pani Marty bardzo... Obsługa mogłaby być milsza i bardziej uśmiechnięta.

  3. Karolina Bubak ★★★★★

    Bardzo polecam. Byłam z synkiem, super podejście do dzieci, Pani bardzo sympatyczna.

  1. Jadwiga Jagiełko ★☆☆☆☆

    Niestety jestem bardzo rozczarowana wizytą u pani Edyty Michalik. Po pierwsze: co mi się rzuciło w oczy to fakt, że jak przyszłam nie zostało posprzątane stanowisko po poprzednim pacjencie (dopiero jak zwróciłam uwagę to Pani Edyta wymieniła podkładkę papierową na stopy). Po drugie: moje stopy po wizycie były okaleczone, w domu jak zdjęłam buty miałam zakrwawione skarpety. Przez ponad tydzień chodziłam z plastrami i gazikami. Szczególnie jedna rana nie chce się goić i nie wiem czy nie będę musiała się zgłosić do lekarza. Jednym słowem: nie polecam.

  2. Emilia Pawlik ★★★★★

    Z całego serca polecam Panią Edytkę, przemiła osoba która zna się na swojej pracy. Każda wizyta przebiega sprawnie i bezboleśnie w świetnej atmosferze. Co najważniejsze Pani Edytka jest wykwalifikowaną i doświadczoną osobą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy?

Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy znajduje się przy ul. Poniatowskiego 36, 32-700 Bochnia, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy?

Można skontaktować się z Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy pod numerem +48 606 147 324

Jak można dotrzeć do Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy?

Do Edyta Michalik Podologia - zdrowe stopy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements