Opinie

  1. Magda MHexa ★★★★★

    Z całego serca polecam każdemu, kto chce pogłębić swoją wiedzę na temat manicure hybrydowego bo w tym kursie Uczestniczyłam. Profesjonalne podejście i ogromna ilość przekazanych informacji w połączeniu z rewelacyjną, swobodną atmosferą to strzał w dziesiątkę. Kurs jest idealny także dla osób robiących paznokcie w domu – dowiedziałam się, jak poprawić swoje błędy, by manicure był trwalszy i wyglądał lepiej. Naprawdę warto

  2. Amanda Mazurek ★★★★★

    Bardzo polecam szkolenie u Kamilii „żel bez piłowania”. Na szkoleniu jest dużo przydatnej wiedzy, świetny sposób na obróbkę skórek, bardzo dobrze wytłumaczone podkładanie i podcinanie form. I super technika nakładania żelu. To moje 1sze szkolenie z Kamila, ale napewno nie ostatnie. Prócz wspaniale przekazanej wiedzy - Kamila jest bardzo miła i sympatyczna, zagwarantowała świetną atmosferę na szkoleniu. ❤️

  3. Ewelina Cygan ★★★★★

    Szukasz najlepszego szkoleniowca. Bardzo polecam Kamilę. Uwielbiam jej szkolenia i często korzystam❤️

  1. Katarzyna Kołodziej ★★★★★

    U Kamili byłam na swoim wymarzonym i długo wyczekiwanym szkoleniu. I nie zawiodłam się stawiając właśnie na nią. Pełen profesjonalizm, pełne skupienie na kursantce, niesamowita wiedzia i umiejetność przekazania jej (co w naszej branży jest najistotniejsze :) ) przez cały czas szkolenia była dla nas. Szkolenia w małych grupach co dla mnie osobiście jest fajne bo wtedy można każdemu pomoc, doradzic :) wyszłam ze szkolenia mega zadowolona , z wieksza ilością wiedzy i poukładanym mętlikiem który miałam przed szkoleniem :) to nie było moje ostatnie szkolenie u Kamili :) polecam serdecznie i daje szóstkę z serduszkiem :)

  2. urszula stasiak ★★★★★

    Kilka lat temu korzystałam z usług Kamili - paznokcie zawsze były wykonane estetycznie i bardzo dokładnie. Później odbyłam u Kamili trzy szkolenia i przez miłą atmosferę, pełen profesjonalizm oraz pomoc po szkoleniach na pewno jeszcze nie raz się tutaj pojawię :) Polecam każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z paznokciami oraz doszkalać swoje umiejętności ♥️

  3. Agnieszka Gawlik ★★★★★

    Kamila to świetna Kobieta prywatnie jak i służbowo. Wielokrotnie odbyłam pod jej skrzydłami Szkolenia i z pełną odpowiedzialnością powiem Ci, że wybierając Kamilę jako Instruktora, nie zawiedziesz się!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Nail Art Kamila Kufta?

Nail Art Kamila Kufta znajduje się przy Marii Dąbrowskiej 17c, Bieńczyce, 31-851 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Nail Art Kamila Kufta?

Można skontaktować się z Nail Art Kamila Kufta pod numerem +48 667 365 225

Jak można dotrzeć do Nail Art Kamila Kufta?

Do Nail Art Kamila Kufta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements