W tym miejscu byłam u Pani Camilla_glamour na zabiegu BTX niestety stwierdzam że Pani Camila jest nie uczciwa więc ostrzegam żeby na nią uwarzyć. Kontakt z nią jest tylko wtedy jak umawiasz się na docelowy zabieg. Twierdzi że korekty po BTX u niej rzadko bywają ponieważ ich po prostu nie robi, niby umawia termin ale kontakt z nią jest bardzo utrudniony nie odpisuje na wiadomości, zmienia terminy wizyty a docelowo jak już łaskawie po wielokrotnych wiadomościach odpisze nie wstawia się na umówioną wizytę i naraża klienta na niepotrzebny koszt dojazdu bo zakład był zamknięty nie odwołując wizyty a w dniu zabiegu jeszcze napisała żeby być na 13.00 więc załączam jako dowód konwersacja z Panią Camila.
Zdjęcia
Opinie
-
Marzena Świętoń ★☆☆☆☆
-
Elwira Bębenek ★★★★★
Martyna jest bardzo skrupulatna, dokładana i doskonale wykonuje swoją pracę. Zawsze wychodzę zachwycona, a paznokcie trzymają sie bez najmniejszego problemu 3 tygodnie. Wszystko wykonywane jest sterylnie. Wiele czasu szukałam odpowiedniego miejsca zanim udało mi się tu trafić. Zdecydowanie każdemu polecam.
-
Julia Sowa ★☆☆☆☆
Jakiś czas temu w tym salonie został wykonany mi pedicure. Plusy: Ładnie, równo pomalowane paznokcie Przytulny, miły dla oka salon Smaczna kawa Minusy: Zabieg został wykonany brudnymi frezami (nie zostały przyniesione w pakietach i widać było że frez do ściągania masy został użyty wcześniej bo był już ubrudzony białym pyłem) Brudne narzędzia zostały przyniesione na tacce z autoklawu - osobę nieświadoma może to zmylić i dać pozory czystych narzędzi (nie rozumiem dlaczego autoklaw nie jest używany skoro jest w salonie, zresztą myjka ultradźwiękowa również co wskazuje na lenistwo i ryzykowanie zdrowiem klientów) Cążki do obcięcia paznokci zostały również użyte do obcięcia skórek (cążki do paznokci powinny być idealnie ostre aby uniknąć poszarpania) Szczoteczka do oczyszczania z pyłu podejrzewam jak każde inne narzędzie tylko pozornie czysta. Cena 140zł byłaby odpowiednią ale nie w momencie kiedy dostajemy brudne narzędzia
-
Marzena KG ★★★★★
Bardzo dobrze wykonany manicure hybrydowy
-
Paulina ★★★★★
Polecam salon najlepszy na Ruczaju na najpiękniejszy makijaż permanentny u pani Martyny ☺️wykonany z dbałością estetyką oraz pełen profesjonalizm zachęcam do skorzystania z usługi tego salonu☺️ dziękuję za piękne brwi Pani Martyno
-
Ada Zmarlicka ★★★★★
Byłam na klasycznym manicure. Wyszłam pod wielkim wrażeniem szybkości, dokładności i profesjonalizmu samego manicure, jak i nałożenia "zwykłego" lakieru - bez poprawek, "od linijki", bez nierówności. Nie mówiąc już o super atmosferze. Bardzo polecam!
-
Maria Jeżowska ★★★★★
Gorąco polecam! Martyna jest przemiłą osobą i ma duży talent. Przyszłam na Manicure bez pomysłu a Martyna świetnie mi doradziła i wychodząc byłam na prawdę zadowolona. Szybko i sprawnie- z pewnością wrócę! :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres NAILepsze?
NAILepsze znajduje się przy Kobierzyńska 93, Dębniki, 30-382 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do NAILepsze?
Można skontaktować się z NAILepsze pod numerem +48 883 603 714
Jak można dotrzeć do NAILepsze?
Do NAILepsze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku