Opinie

  1. Aleksandra Denkowicz-Arizanov ★★★★★

    Przepięknie wykonany French. Pełna precyzja pracy, paznokcie zrobione tak dokładnie jak naprawdę chyba u żadnej stylistki wcześniej. Pani Yulia bardzo miła, sympatyczna, zrobiła pyszną herbatę i odpowiedziała na wszystkie pytania. Wrócę na pewno i będę korzystać z usług regularnie.

  2. Ewelina Malik ★★★★★

    Super miejsce szefowa potrafi rozwiązać każdy problem który zaistnieje dla korzyści klienta godne podziwu .Pierwszy raz paznokcie mają kształt wymarzony ….!

  3. Katarzyna Chrobot ★★★★★

    Pani Olena bardzo miła i kompetentna. Bez zbędnego owijania i zagadywania wykonała bardzo starannie i dokładnie makijaż wieczorowy który trzymał się dobrze do konta wesela. 5 ode mnie i na pewno jeszcze wrócę :)

  1. Kamila Wojsław-Studzińska ★☆☆☆☆

    Kierując się dobrymi opiniami odwiedziłam gabinet kosmetyczny Emka, ale niestety z przykrością muszę stwierdzić, że bardzo się zawiodłam :( 1. Wizyta opóźniona o 20 minut. Rozumiem, że czasem się to zdarza, ale fajnie by było usłyszeć chociaż proste "przepraszam". 2. Ściąganie hybrydy było dla mnie bolesne. Pani tłumaczyła to cienką warstwą bazy z poprzedniego salonu, jednak zdarzyło mi się to poprzednio tylko raz, a już kilka lat korzystam z takiej usługi jak manicure hybrydowy. 3. Po wyjściu myślałam, że manicure jest okej, ale teraz w świetle dziennym widzę, że jeden paznokieć jest w nieco innym kolorze i pozostała baza po poprzednim manicurze, a więc wcześniejsza hybryda nie została zdjęta dokładnie. 4. W aplikacji widnieje informacja, że na wizycie byłam nieobecna, nie wiem czy to wina aplikacji, ale jest to dość dziwne, tak jakbym nie miała możliwości dodać opinii... Bardzo mi przykro, gdyż zazwyczaj nie oceniam negatywnie, ale niestety tutaj bardzo się rozczarowałam. Jedyny duży plus to ogromny wybór kolorów.

  2. Barbara Gospodarczyk ★★★★★

    Miła atmosfera, duży wybór kolorów lakierów do paznokci, przystępne ceny. Pani Magda super fachowiec. Polecam

  3. Weronika ★★★★★

    Polecam! Profesjonalnie wykonany manicure hybrydowy, bardzo trwały. Mile spędzony czas! Będę wracać!

  1. Znud. zona ★★★★★

    Paznokcie super trwałe, manicure zrobiony dokladnie i profesjonalnie. A gabinet schludny, zadbany i bardzo przyjemny, z pewnością tu wrócę!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Trend Nails&Brows Jadwigi?

Trend Nails&Brows Jadwigi znajduje się przy Królowej Jadwigi 10, Zwierzyniec, 30-212 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Trend Nails&Brows Jadwigi?

Można skontaktować się z Trend Nails&Brows Jadwigi pod numerem +48 886 700 706

Jak można dotrzeć do Trend Nails&Brows Jadwigi?

Do Trend Nails&Brows Jadwigi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements