Opinie

  1. Aleksandra Ragan ★★★★★

    Polecam z pełną odpowiedzialnością! Pani dr Karolina Urbańska jest niesamowicie empatycznym człowiekiem, wrażliwym na potrzeby i cierpienie zwierząt, z ogromną wiedzą medyczną. Dwukrotnie uratowała mojego królika. Pierwszy raz, gdy w sobotę dostał ataku choroby i mimo, że Pani dr miała wolne to nie pozostała obojętna, telefonicznie zaordynowała leki, a po EC nie ma śladu. Drugi, gdy przeprowadziła udaną operacje, a następnie walczyła o powrót do zdrowia i uniknięcie kolejnej operacji, czuwała nad rekonwalescencją, interesując się pacjentem i przekazując na bieżąco informacje właścicielowi. To jedyny specjalista od zajęczaków w Nowym Sączu i okolicach. Puchaty, Łatka i ich matka bardzo się cieszą, że dzięki Pani dr mamy tak wyśmienitą opiekę.

  2. kuba jacak ★★★★★

    Serdecznie polecam! Przyjechałem z psiakiem, który był w tragicznym stanie. Paraliż wszystkich łap a do tego nic nie jadł i nie pił. Zostałem od razu przyjęty przez Doktora Szłapke, który ze spokojem wszystko wyjaśnił i stwierdził, że podejmie próbę uratowania pupila. Psiak spędził w szpitalu 5 dni i stan zdecydowanie sie poprawił. Piesek wrócił z nami do domu i powoli wracał do formy, a teraz już nie ma śladu po chorobie. Także z całego serca polecam wszystkich pracujących tam lekarzy z Doktorem Szłapką na czele! Dziękujemy jeszcze raz.

  3. Czesława Romańczyk ★★★★★

    Z usług tej lecznicy weterynaryjnej korzystam od wielu lat. Świetna, kompetentna i profesjonalna obsługa, pomocna w każdej sytuacji. Moja ciężarna suczka zaopiekowana w cudowny sposób. Bardzo dziękuję całemu personelowi lecznicy, a w szczególności Pani Doktor Kamili❤️ oraz Pani Monice❤️ Polecam!!!

  1. Mysia Pysia ★★★★★

    Nie szukałabym innego miejsca do leczenia swoich zwierząt.Znam to Centrum od wielu,wielu lat,najpierw leczyłam tam wszystkie swoje KOTY,a teraz pod opieką TYCH FACHOWCÓW!!!! jest moja psia dziewczynka NULA.Tydzień temu zrobili wszystko co należało aby ratować moją ukochaną PSINKĘ.Dziekuje WSZYSKIM i za wszystko,kłaniam się i polecam każdemu kto kocha swoje zwierzątko.Nula i ja pozdrawiamy i dziękujemy.

  2. kumorolek1 Kumor ★★★★★

    Dzisiaj miałem okazję odwiedzić to miejsce i naprawdę 5 gwiazdek to za mało. :) Profesjonalna obsługa ze strony Pani która zajmowała się bezpośrednio pieskiem jak i bardzo miłej Pani Klaudi która pracuje na recepcji. Jak dla mnie najlepszy weterynarz w Nowym Sączu :)

  3. E W ★★★★★

    Przypadkowo weszłam w opinie tego gabinetu i jestem bardzo zdziwiona niską ogólną oceną. Mam kilka psów, "przerabiałam" większość gabinetów w N.S w najróżniejszych okolicznosciach i to jeden z najbardziej profesjonalnych! Nie wspominając, że w sytuacji krytycznej w środku nocy tylko na Nich można liczyć! Nigdy nie było błędnej diagnozy, zawsze robili co mogli! Poważne podejście do leczenia na podstawie badań diagnostycznych, a nie leczenie "na pałe"(co oczywiscie jest tańsze). Ceny typowe dla dzisiejszych realiów. Moja refleksja jest taka, że łatwo wystawia się super opinię gabinetowi do którego trafiamy w sprawie szczepienia i itp bzdury, a surowiej, jak przyjeżdżamy w środku nocy z bardzo skomplikowanym, zaniedbanym przypadkiem i oczekujemy, że lekarz dokona cudu, najlepiej jeszcze za darmo.

  1. Basia Dylewska ★★★★★

    Dzięki lekarzom z Centrum Weterynarii Optimum nasza kochana sunia przeżyła. Po kilkumiesięcznym leczeniu w innych gabinetach na szczęście trafiliśmy do Optimum. Wielkie podziękowania dla całego personelu a w szczególności dla lekarzy. Przed leczeniem nasza Perełka ważyła 2,4 kg teraz 3,8 kg.Perełka w trakcie choroby i teraz. Bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Weterynaryjne Optimum?

Centrum Weterynaryjne Optimum znajduje się przy Całkowa 9, 33-300 Nowy Sącz, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Weterynaryjne Optimum?

Można skontaktować się z Centrum Weterynaryjne Optimum pod numerem +48 508 008 678

Jak można dotrzeć do Centrum Weterynaryjne Optimum?

Do Centrum Weterynaryjne Optimum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements