Opinie

  1. Anna Kawula ★★★★★

    Niezmiennie od ponad 6 lat robię w Magji najlepsze paznokcie w Krakowie. Jakość usług zawsze jest na najwyższym poziomie – mani i pedi trzymają się perfekcyjnie do kolejnej wizyty. Dziewczyny pracują tylko na wysoko jakościowych produktach, mają ogromne wyczucie estetyki i potrafią wykonać zarówno klasyczne stylizacje, jak i najbardziej skomplikowane wzory. Profesjonalizm, czystość i super atmosfera – wszystko, czego można oczekiwać od idealnego salonu ❤️

  2. Anita Brylewska ★★★★★

    Do salonu Magja i Pani Magdy trafiłam z polecenia. I to był strzał w 10! Długo szukałam salonu, który spełni moje oczekiwania. I jackpot! Każda stylizacja jest dopieszczona w 100% u pani Magdy nie ma że „nie da się”. Każdy mój, nawet najbardziej szalony, pomysł na stylizacje jest odwzorowany w 100%. Do tego pyszna kawa, świetna atmosfera salonu, uśmiechnięte pracownicę, no nie chce się wychodzić! Polecam z czystym sumieniem salon ❤️ps pedicure to też najwyższa jakość usług!

  3. Alicja K ★☆☆☆☆

    Byłam w tym salonie już naprawdę wiele razy i u różnych osób i zawsze byłam bardzo zadowolona, ale tym razem to po prostu tragedia. Po niecałym tygodniu jak byłam na wypoczynku odleciały mi 2 podczas czesania włosów. Czyli nie przy czymś ekstremalnym. Długość paznokci zrobiłam taką jak zawsze i zawsze mi się dobrze trzymały. Nie wiem co tym razem poszło nie tak, ale za paznokcie za 270 złoty oczekiwałam żeby wytrzymały chociaż 3 tygodnie... myślę że to był mój ostatni raz w tym salonie bo za takie pieniądze wolę poszukać miejsca w którym paznokcie wytrzymają chociaż wakacje bez stresu że zaraz odlecą wszystkie.

  1. Paulina Nowak ★★★★★

    Bardzo długo szukałam dobrego salonu paznokci, aż pewnego dnia trafiłam na Magję i to dosłownie. ;) Jestem stałą klientką od ponad roku i mogę polecić szczególnie moje dwie mega uzdolnione stylistki, czyli Kasię i Pati. Obie Panie wykonują cudowne paznokcie. Cenię sobie ich dokładność, wyczucie, estetykę. Do tego nie sposób pominąć świetnej, przemiłej atmosfery i maasy rozmów na różne tematy. Uzupełnianie paznokci żelowych, które trwa teoretycznie 2 godziny, zlatuje mi jak 5 minut. Jedynym minusem jest wciąż brak płatności kartą, co w obecnych czasach wydaje się być dosyć oczywistym udogodnieniem. Jednak mimo obecności tego minusika, do takich stylistek zwyczajnie chce się oraz trzeba wracać, jeżeli zależy nam na perfekcyjnej stylizacji paznokci. W końcu znalazłam salon, którego Instagramowe zdjęcia oddają rzeczywistość, a nie tylko udają, jak w przypadku dużej części krakowskich salonów.

  2. Kasia Kapitol ★★★★★

    Swietnie zrobione paznokcie, bardzo dokladnie, trzymaja sie bezproblemowo do kolejnej wizyty. Nie zdazyl mi sie zaden najmniejszy odprysk. Dziewczyny sa bardzo mile. Maja spory wybor wzorow i kolorow, czego dusza zapragnie! Polecam serdecznie:)

  3. Kasia “Testerka burgerka” ★★★★★

    Na co dzień robię sobie paznokcie sama w domu ponieważ nie ufam salonom kosmetycznym. Na salon trafiłam przypadkiem na jednym z moich wyjazdów i od tego czasu mimo 300km odległości przyjeżdżam co jakiś czas z myślą o tych paznokciach. Paznokcie są bardzo profesjonalnie wykonane i nigdy żaden się nie uszkodził mimo naprawdę sporej dlugosci. Stylizacje są jak prosto z instagrama, jeszcze nigdy nie wyszłam stamtąd niezadowolona a jestem dość wybredna jeśli chodzi o paznokcie. Wszystkie stylizacje wykonywała stylistka Patrycja, która świetnie zna się na swoim fachu. Liczę kiedyś na szanse wykonania usługi przez samą właścicielkę ponieważ słyszałam dużo dobrych opinii na Pani temat. Polecam ten salon każdemu ❣️

  1. alicja groborz ★★★★★

    Zdecydowanie najlepsze pazurkowe miejsce w jakim do tej pory byłam. Cudowna atmosfera! Po dwóch minutach człowiek czuje się jakby bywał u Pań codziennie :) Pani Ewa w pełni profesjonalnie podeszła do tematu, z uśmiechem spełniała każdą zachciankę, potrafiła doradzić przy mym niezdecydowaniu :) jestem bardzo zadowolona z efektu, mam nadzieję,że pazurki będą się trzymać i wrócę do Pań za jakiś czas :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MAGJA?

MAGJA znajduje się przy Aleja 29 Listopada 32d, Stare Miasto, 31-401 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MAGJA?

Można skontaktować się z MAGJA pod numerem +48 500 200 467

Jak można dotrzeć do MAGJA?

Do MAGJA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements