Świetni specjaliści, kultura przyjemnie, rzeczowo a pacjent :) zawsze zadowolony. Polecam z czystym sumieniem.
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid Ciesielski ★★★★★
-
Łukasz ★☆☆☆☆
Ostrzegam, przestrzegam, rekomenduję omijać szerokim łukiem. Do pewnego momentu z czystym sercem mogłem polecić tego weterynarza na chwilę obecną to jest jakiś dramat i skrajna niekompetencja. To ,że nie da się dodzwonić to jest najmniejszy problem, weterynarz, który widząc psa z atakiem padaczki mierzy temperaturę i mówi “piesek musi odpocząć” … bez komentarza. Ci ludzie boją się zwierząt, nie są tam z misji pomocy tylko misji wystawienia paragonu.
-
Kornelia Wcisło ★☆☆☆☆
Nie polecam tego miejsca. Lekarze nie mają pojęcia co robią. Pies charcząco duszący w tym miejscu miał stwierdzonego raka płuc - pies do uśpienia gdyż sam się udusi prędzej czy później. Miał zrobione USG oraz RTG. RTG tak nie wyraźne że nic nie można było stwierdzić, a USG miał robione przez sierść... Totalna porażka. Inny lekarz w innej lecznicy stwierdził chorobę serca przez którą odkładała się woda w brzuchu, która naciskała na narządy w tym na płuca. Żadnego raka płuc nie było, po odbarczeniu oraz po doborze odpowiednich leków pies miał się świetnie. Jak widzę na stronie publikacje o tym że robione są badania serca w tym miejscu to najzwyczajniej w świecie chce mi się śmiać. Gdy pojechałam poinformować lekarza o błędnej diagnozie oraz po receptę usłyszałam "No to jak nie ma raka to chyba dobrze nie ?" Porażka.
-
Sandra Skóra ★★★★★
Najlepsi na jakich mogłam trafić. Uratowali mi pieska który miał raka jądra, później mikro wylew i zakrzepicę. Było zagrożenie życia i niewydolność wielonarządowa, a mimo to piesek przeżył i ma się bardzo dobrze. Super podejście przede wszystkim Pani Agnieszki i Pana Mateusza. Opieka całodobowa, gdy piesek tego potrzebował. Świetni ludzie jak i lekarze, którzy wiedzą co robią. Szybkie działanie i odpowiedni dobór leków, ceny też w porządku. Gorąco polecam i zawsze do nich wrócę! ❤️
-
Tiger ★★★★★
Dziękujemy pani magdaleno pani pomogła Puffy życ o ta 1 lub 2 godziny ale pi tym czasie zmarła niestety skończył sie jej czas z przemęczenia zmarła
-
Krzysztof Jarosz ★★★★★
Polecam! Korzystam z usług i pomocy od 6 lat.
-
Aneta Górak ★★★★★
Cudowna właścicielka uzdrowicielka Gorąco polecamy Przyjechaliśmy z daleka ale warto było ♥️♥️♥️
-
Helena Trela ★★★★★
Przychodnia jest bardzo przyjazna dla pupilów jak dla ich opiekunów jestem bardzo zadowolona z ich podejściu dla naszych przyjaciół trzeba mieć serce otwarte aby pomóc tym co nie mogą mówić co ich boli
-
Justyna Antonik ★★★★★
Jesście NAJ! Najlepsi, najcudowniejsi, najlepiej czujecie serce psiaka! Bunia dziękuje! My też! ❤️ Do zobaczenia, mam nadzieję że teraz to tylko na pielęgnację - właściwy adres już znamy. Najlepszy weterynarz w Olkuszu i okolicy ( czyt. W promieniu100 km) ❤️❤️❤️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Leczenia Zwierząt?
Centrum Leczenia Zwierząt znajduje się przy J. Kantego 4a, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Leczenia Zwierząt?
Można skontaktować się z Centrum Leczenia Zwierząt pod numerem +48 327 543 438
Jak można dotrzeć do Centrum Leczenia Zwierząt?
Do Centrum Leczenia Zwierząt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku