Kolejna wizyta i kolejne pozytywy. Po kolei, obsługa szatni-express przy przyjęciu i wydaniu. Sala dobrze klimatyzowana, nagłośnienie również bez zastrzeżeń. Kolejny komediowy spektakl i kolejny miło spedzony czas. Brakuje do pełni szczęścia parkingu...ale tak poza tym bez zastrzeżeń.
Zdjęcia
Opinie
-
Reporter Arti ★★★★★
-
Krzysztof Przybylski ★★★★★
Niesamowicie klimatyczne miejsce, ktore caly swoj urok pokazuje w sezonie letnim. Sztuki teatralne, wystepy artystyczne i koncerty, w sezonie dochodzi scena w podworzu, oraz pobliski plac na ktorym rozkladaja sie strefy z napojami i jedzeniem. Dla osob zmotoryzowanych sporo miejsc parkingowych, w bezposredniej bliskosci wezel komunikacyjny MPK. Mam wrazenie, ze miejsce nie do konca odkryte przez Wroclawian i turystow. A szkoda, bo sam Impart godny odwiedzenia i polecenia, a i okolica urokliwa.
-
Renata G ★★★☆☆
Nie polecam zimą, latem można posiedzieć w ogródku. Jeżeli lubisz piwo , grzane wino to cena ok. Kawy, herbaty, soków nie uświadczysz, chyba że rozpuszczalna może być.
-
joszin1 ★★☆☆☆
Przedstawienie dla dzieci odbyło się w holu. Scena niczym w auli szkolnej. Było bardzo duszno, a krzesła ustawione przy "scenie" nie zapewniały niektórym dzieciom widoczności. Dodatkowa gwiazdka za ładne marionetki, ale jeden artysta poruszający marionetką do muzyki puszczanej z odtwarzacza to za mało, by mówić o spektaklu. Pieniądze zmarnowane, czas również.
-
Piotr Bujakiewicz ★★★★★
Piekne miejsce! Uwielbiam ty przychodzić. Kiedyś byłem tutaj na koncercie Budki suflera. W sumie wokalisty tylko bo było to już po rozpadzie. Kameralna po sfera genialna Akustyka. Miejsce gdzie lubię przychodzić i wracać.
-
Urszula Kowalski ★★★★★
Fantastyczny początek sezonu teatralnego czyli ,, Leningrad" pełen doskonałych tekstów nawiązujących do dzisiejszej rzeczywistości i aktualnych wydarzeń nawet z dnia poprzedniego, niesamowite interpretację piosenek w wykonaniu artystów i jak zawsze rewelacyjny Mariusz Kiljan. 20 minutowe owacje na stojąco, trzy piosenki na bis śpiewane wraz z publicznością, nasze zdarte gardła mówią o tym jak bardzo wszyscy tęskniliśmy za spektaklami.
-
Urszula K ★★★★★
Fantastyczny początek sezonu teatralnego czyli ,, Leningrad" pełen doskonałych tekstów nawiązujących do dzisiejszej rzeczywistości i aktualnych wydarzeń nawet z dnia poprzedniego, niesamowite interpretację piosenek w wykonaniu artystów i jak zawsze rewelacyjny Mariusz Kiljan. 20 minutowe owacje na stojąco, trzy piosenki na bis śpiewane wraz z publicznością, nasze zdarte gardła mówią o tym jak bardzo wszyscy tęskniliśmy za spektaklami.
-
Rafał Korysławski ★★★★★
Miejsce z klimatem. Jest mała kawiarnia gdzie można kupić piwko, kawę lub soki. Sala teatralna ma swój klimat. Przed Impartem jest parking na kilkanaście samochodów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Impart?
Impart znajduje się przy Mazowiecka 17, Krzyki, 50-412 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Impart?
Można skontaktować się z Impart pod numerem +48 713 419 432
Jak można dotrzeć do Impart?
Do Impart można dotrzeć, korzystając z poniższego linku