Pyszne jedzenie podane w odpowiednim czasie. Świeze, przyrządzone ze smamiem i pojęciem. Bardzo dobra obsluga, komunikatywna. Bylismy w okresie jarmarku, pewnie dla tego było dosyc drogo. Polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Radosław ★★★★★
-
Aleksandra Biga ★★★★★
Cudowne miejsce, bardzo eleganckie a zarazem przytulne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Kultura na bardzo wysokim poziomie oraz doświadczenie w swoim zawodzie. Dania pyszne, bardzo aromatyczne i pięknie podane. Wybór dań jest bardzo szeroki, dobór win oraz innych napojów również jest bardzo rozmaity. Gorąco polecam to miejsce.
-
Ola Lasko ★★★★★
Przepyszne i rozpływające się w ustach makarony. Do tego rewelacyjny deser limone, pięknie podany i smakował obłędnie. Limoncello także świetne – idealne zakończenie posiłku. Ogromny plus za obsługę – Pan kelner był fantastyczny Miła atmosfera – na pewno wrócimy!
-
Jagoda Amerek ★★★★★
Jako dania główne zamówiłyśmy Pappardelle con manzo oraz Pappardelle con salsiccia. Oba dania zdumiały nas swoim wdziękiem i czysto włoskim połączeniem smaków. Porcje wymierzone idealnie, by się nasycić, ale wciąż mieć miejsce na słodkie zakończenie posiłku. Tak więc na deser zdecydowałyśmy się na klasyczne tiramisu i limone. W pierwszym deserze czuć tradycyjną włoską rękę. Po drugim zaś, przenosimy się na Sycylię, otuleni cytrynowym orzeźwieniem. Po takim obiedzie na usta ciśnie się tylko jedno słowo - wyśmienite. Warto dodać, że obsługujący nas kelner był wyjątkowo przyjazny i szczery, co wsparło przyjemny klimat lokalu. Jedyne, do czego mogłabym się minimalnie przyczepić, to brak włoskiej muzyki w głośnikach. Podsumowując: Boccanera złotymi literami zostaje wpisana na listę moich ulubionych restauracji do ponownego odwiedzenia.
-
Joanna W ★★★★☆
Jedzenie zasługuje na nie więcej niż 3*. Jako, że biorę przy ocenie całość wizyty to jest gwizdka więcej. Zacznę od plusów, miejsce bardzo klimatyczne wręcz wyjątkowe, obsługa bardzo miła i pomocna, drinki pyszne, bruschetta smaczna. Niestety, tutaj plusy się kończą. Lasagne sucha, gdyby nie dodatkowy sos pewnie ciężko byłoby ją zjeść, pizza poprawna spodziewałam się czegoś lepszego, dla mnie za słona i w dodatku nie dało się jej pokroić. Tiramisu ładnie podane jednak w smaku zbyt "papkowate", wolałabym więcej kremu niż przemoknietej papki. No i czas oczekiwania, 40 min na danie główne nie jest tragedią, jednak osoby, które przychodziły po nas dostawały jedzenie wcześniej. Myślę, że jeszcze kiedyś tu wrócę z uwagi na super klimat, być może zamówię inne dania, które mam nadzieję bardziej smakować.
-
Andrzej Turewicz ★★☆☆☆
Liczyliśmy z żoną na dobry i w miarę szybki obiad aby mieć czas jeszcze na zwiedzanie dlatego wybraliśmy z karty dość wydawało by się proste rzeczy: makaron i pizze oraz na przystawkę dwie kromki. Niestety na przystawkę czekaliśmy dobre 40 minut, kolejne 40 na danie główne - lokal był w połowie wypełniony. Nie wiem co sie zadzialo ale osoby ktore przyszly pół godziny po nas otrzymaly swoje dania przed nami. Co do samych dań to bym powiedział bardzo przeciętnie - pizzy nie dało się łatwo pokroić, makaron też nie powalał. Na plus to obsługa i wino, niestety to za mało NIE polecam...
-
Michał Adamczewski ★★★★★
Restauracja godna polecenia. Na przystawkę wzięliśmy wegetariańskie tacos - świetna salsa i wyważenie smaków. Daniem głównym zostali pizza z nduja oraz spaghetti carbonara (po rekomendacji). Pizza ma bardzo dobre składniki oraz ciasto które odpowiednio długo fermentowalo. Bardzo mocna pozycja. Spaghetti nieco bardziej sosowe niż we Włoszech ale nie jest to wielka ujma, również godne polecenia, jedynie porcja sprawia wrażenie małej. Jedynym niedociagnieciem byl deser - tiramisu, które miało więcej warstwy biszkoptów niż kremu, przez co kawowo-alkoholowy motyw całkowicie zdominował porcję. Nie mniej jednak miejsce, które warto odwiedzić, również ze wzgledu na lokalizację - kamienice, waskie uliczki - można się poczuć jak we Włoszech.
-
Przemysław • ★★★★★
Bardzo miłe zaskoczenie. Obsługa w tej restauracji jest naprawdę profesjonalna. Kolacja mimo sporego obłożenia restauracji, podana bardzo szybko. Włoskie dania na bardzo wysokim poziomie. Czuć, że każdy dodatek nie jest w daniu przypadkiem - szczególnie w pizzy Nduja. Piwo idealnie schłodzone a wino dopasowane do podanej potrawy - polecone przez obsługę kelnerską. Nasz pobyt w Krakowie stał się naprawdę przyjemny m.in. dzięki takim miejscom jak ta restauracja. Boccanera zapadnie w pamięci każdego gościa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Boccanera Ristorante Pizzeria?
Boccanera Ristorante Pizzeria znajduje się przy Świętego Tomasza 15, Stare Miasto, 31-018 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Boccanera Ristorante Pizzeria?
Można skontaktować się z Boccanera Ristorante Pizzeria pod numerem +48 124 221 708
Jak można dotrzeć do Boccanera Ristorante Pizzeria?
Do Boccanera Ristorante Pizzeria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku