Opinie

  1. Daniel ★★★★★

    Restauracja z jedzeniem na wagę, można za tanią cenę coś zjeść. Mięso jakieś zawsze będzie. Generalnie myślę, że warto tu się wybrać na szybki obiad.

  2. Svetlana Banatskaya ★★★☆☆

    Było wesele u mojej koleżanki i po weselu nasz głośnik ktoś odebrał i to napewno ktoś z personalu. Bo przyszliśmy następniego dnia i było nie tak jak zostawlaliśmy wszystko na stołach i obok. Obsługa miła, jedzenie pyszne, ale niestety ktoś zabrał głośnik i dali nam jedzenie jako prezent. Bardzo nie przyjemnie że takie coś stało. Naprawdę chciałam bym odebrać swój głośnik.

  3. Kigurumi XxX ★★★★★

    Pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa i przystępne ceny. Super ♥️

  1. Gabriela Zaporowska ★★★★★

    Jedzenie bardzo dobre, domowe. Ceny przystępne, obsługa bardzo miła i pomocna :)

  2. adriano_kos ★★★★★

    Zamówiłem kurczaka zapiekanego z serem i warzywami oraz schabowego na tej samej zasadzie z ziemniakami puree i czerwoną kapistą. Jednym słowem prawdziwa domowa pyszna kuchnia jak u mamy. Koniecznie zapraszam na schabowego. Obsługa jest miła, radosna i uśmiechnięta. Bardzo tanio, a talerz wypełniony po brzegi.

  3. Michał Chometa ★★☆☆☆

    Byliśmy w piątek wieczorem, więc rozumiem że wyboru nie było. Lecz nie usprawiedliwia to łupki z jajka w ziemniakach, oraz tego, że wszytko było przeraźliwie słone. I dość drogo.

  1. Agata Z ★★★★☆

    Typowa jadłodajnia w której możesz kupić sobie jedzenie na wagę. Dużym plusem jest to że wybierasz sobie i nakładasz na talerz tyle ile chcesz i to co chcesz, mieszasz tak jak tobie pasuje. minusem jest to, że niestety jedzenie często jest lekko ciepłe.

  2. Małgorzata Pelczar ★★★★★

    Miły klimat, miejsce gdzie można wygodnie w spokoju zjeść pyszny posiłek. Obsługa na medal, bardzo uprzejma, pomocna i nienachalna. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Polecam

  3. fertiz ★☆☆☆☆

    Odwiedziłem tę restaurację i nie byłem zadowolony z doświadczenia. Zupa, którą zamówiłem była bardzo niesmaczna i nieprzyjemna w smaku. Zdjęcie zamieszczone poniżej to właśnie ta zupa. Obsługa nie chciała wymienić mi tej zupy, więc musiałem zapłacić za coś, co nie było nawet jadalne. Nie polecam tej restauracji.

  1. kotkanagoracymdaszku ★★★★☆

    Parkowanie przy ulicy. Przy czym miejsca nie ma zbyt wiele (wizyta w sobotę poźnym popołudniem). Lokal ma mały ogródek z 3 stolikami, na parterze salę główną gdzie kupujemy jedzenie na wagę plus mniejsza sala i toalety (ujdą) a na górze kolejna sala. Wystrój ma jakiś swój charakter choć wymaga odświeżenia. Jedzenie w porządku. Jak na bar solidna 4. No tylko trzeba mieć na uwadze właśnie to, że jedzenie raczej jak w barze. Można płacić kartą.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Europa - pierogi i krokiety?

Restauracja Europa - pierogi i krokiety znajduje się przy Jędrzeja Śniadeckiego 20, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Europa - pierogi i krokiety?

Można skontaktować się z Restauracja Europa - pierogi i krokiety pod numerem +48 338 422 532

Jak można dotrzeć do Restauracja Europa - pierogi i krokiety?

Do Restauracja Europa - pierogi i krokiety można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements