Czekaliśmy na podanie zup ponad 45minut, na krewetk(6szt i nieobrane z pancerzy) wieprzowinę(pachniała spalenizną, jednak w smaku ok)kolejne 20... Oczywiście już 3ci raz z rzędu menu mocno okrojone Samo jedzenie ok, jednak chyba pasuje zmienić obsługę, ale zatrudnić dodatkowego kucharza który rzekomo gotuje wszystkie dania sam
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Oleksy ★★★☆☆
-
Roman Gruzdev ★★★★★
Restauracja Hanoi to prawdziwa perełka na kulinarnej mapie, idealne miejsce dla każdego, kto chce poczuć klimat Wietnamu. Już od progu uderza autentyczna atmosfera – wystrój jest przemyślany i czuć w nim ducha wietnamskiej kultury. Obsługa jest bardzo uprzejma i chętna do doradzenia w wyborze dań. Co warto podkreślić, porcje są naprawdę duże, co sprawia, że nawet najbardziej głodni goście wychodzą w pełni zadowoleni. Każde danie jest przygotowane z dbałością o szczegóły, a smaki są niezwykle autentyczne – od aromatycznych pho po wyborne sajgonki. Restauracja Hanoi to świetne miejsce na kulinarną podróż do Wietnamu bez opuszczania miasta!
-
Renata M. ★★★★☆
Knajpka chińska z zewnątrz nie zachęca do wejścia. W sobotę po południu było tu zupełnie pusto gdzie w innych miejscach w pobliżu Rynki w każdej restauracji było mnóstwo osób, ale jednak zdecydowaliśmy się tutaj zjeść. Menu słabo czytelne, niektóre propozycje to już są pełne dania z surówką i ryżem, a niektóre bez żadnych dodatków. Niestety nie było zupy Pho, ani krewetek, a sajgonki mogliśmy zamówić tylko trzy zamiast dwóch chociaż w menu jest cena na 1 sztukę. Czas oczekiwania nie był zbyt długi. Porcje, które otrzymaliśmy przerosły nasze oczekiwania, były naprawdę spore. Chrupiący kurczak po tajsku był fantastyczny, bardzo smaczny, dobrze doprawiony. Część jedzenia zabraliśmy na wynos, bo nie byliśmy w stanie przejść tego na raz. Wystrój lokalu mógłby być lepszy, niektóre rzeczy proszą się o wymianę. To samo tyczy się czystości szczególnie w toalecie. Ogólnie rzecz ujmując z jedzenia jesteśmy zadowoleni, było smaczne i syte, jednak warunki lokalu mogłyby być lepsze.
-
Ewa Berny ★★★★★
Pyszne i syte jedzonko. Byliśmy mega głodni ale porcje są mega duże wiec na wynos trzeba brać resztę. Polecam tanio a smacznie
-
Bart 77 ★★★☆☆
Jadłem tam kilkukrotnie i jedzenie było naprawdę okej, zamawiam zawsze kurczaka w sosie słodko kwaśnym i zawsze jest smacznie. Jedyny problem to obsługa, mam wrażenie że pani która odbiera zamówienia siedzi tam za karę i jest obrażona na cały świat
-
Chris “dynamic” Szymanowski ★★★☆☆
wszedłem i po przeczytaniu opinii wystraszyłem się... ale + dobre krewetki na chrupiąco + dobra lokalizacja + poprawiony czas oczekiwania do 10 minut - fatalna zupa tajska bez smaku - zdecydowanie za głośna muzyka / a w zasadzie radio z reklamami PS wrócę na krewetki a Wy dajcie im szansę na dalszą poprawę
-
Jakub Kopciara ★★★★☆
Zamówiłem kurczaka słodko-kwaśnego. Porcja, którą dostałem była naprawdę spora, można zauważyć znacząca przewagę warzyw nad samym mięsem ale nie jest to dla mnie jakimś wielkim problemem. Samo danie było bardzo smaczne i dobrze przyprawione. Jedynym minusem jest dość długi czas oczekiwania, który dla mnie wyniósł ok. 30 minut. Reasumując, jeśli chcesz zjeść tanio i smacznie i nie odstrasza cię dość długi czas oczekiwania to śmiało mogę ci polecić tą miejscówkę.
-
Zuzanna Barczyk ★★★★☆
Na plus duże porcje i bardzo smaczny panierowany kurczak. Niestety dosyć wcześnie zamykają i w menu nie ma składników dań, a ja lubię sprawdzić czy gdzieś przypadkiem nie ma grzybów ^^ Ale myślę, że w tej cenie, to jest naprawdę w porządku,mam też sentyment do tej knajpki
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ha Noi?
Ha Noi znajduje się przy Augustiańska 7, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ha Noi?
Można skontaktować się z Ha Noi pod numerem +48 695 596 988
Jak można dotrzeć do Ha Noi?
Do Ha Noi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku