Opinie

  1. Dominik Nowak ★☆☆☆☆

    Leczyliśmy naszego kota u pana Czecha,niestety z marnym skutkiem-ciągle te same leki Pan podstawił diagnozę-zapalenie dziąseł,usunął wszystkie zęby kotu bez badań i jakiegoś prześwietlenia zostawił dwa kły które wbijały się kotu Mówiliśmy również że kotka ma akcje poronne i czy możemy coś z tym zrobić,ale nie dostaliśmy informacji zwrotnej Gdy nasza kotka źle się poczuła błagaliśmy o pomoc,jednak niestety zostaliśmy skierowani do innego specjalisty,może gdybyśmy dostali pomoc nasza kota by żyła

  2. Roksana Szumara ★★★★★

    Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że ta lecznica to miejsce, gdzie zwierzęta są naprawdę kochane i dobrze leczone. Mój piesek dostał szybką i fachową pomoc, a lekarze byli bardzo uważni i cierpliwi. Gorąco polecam!

  3. Monika Pachoł ★☆☆☆☆

    Jeżeli komuś zależy na zdrowiu i życiu swojego pupila proszę omijać to miejsce szerokim łukiem. Ci ludzie nie mają podstawowej wiedzy na temat leczenia zwierząt. Ich kompetencje są żadne. Przepisują leki oraz daja zastrzyki takie które akurat mają na półce. Ich zaniedbania doprowadziły do najgorszego- śmierci naszego ukochanego pieska.

  1. Tomasz Pachoł ★☆☆☆☆

    Niech tego miejsca unika każdy komu zależy za życiu swojego pupila. Pan Piotr i Pani Alicja to bardzo nie odpowiedzialni ludzie przez ich zaniedbania brak kompetencji i podstawowej wiedzy o leczeniu zwierząt nasz 18 miesięczny piesek nie żyje Ci niby lekarze lekceważyli podstawowe wyniki badań. Dawali pieskowi zastrzyki i tabletki które akurat mieli lekceważąc wyniki badań krwi. to miejsce jest niebezpieczne uważajcie.

  2. Natalia ★★★★★

    Bardzo polecam! Sterylizacja przebiegła bez problemów a mój piesek szybko doszedł do siebie. Lekarz bardzo dokładnie wszystko wyjaśnił. Super podejście.Zdecydowanie polecam klinikę każdemu, kto szuka fachowej opieki :)

  3. Jacek Kocerba ★☆☆☆☆

    Niestety jestem bardzo zawiedziony. Pies zamiast wyzdrowieć, przestał chodzić. Nie polecam.

  1. Roksana Kocerba ★☆☆☆☆

    Nie polecam BARDZO!!!! Pies po zastrzyku p/bolowym przestał chodzić. Porażenie kończyny.

  2. Ewa Ostrowska ★★★★★

    Chciałam jeszcze raz podziękować za przyjęcie mnie z pieskiem którego potrąciło inne auto i odjechało z miejsca zdarzenia ... Pan Doktor bardzo empatyczny , pomoc Pana Doktora była bezinteresowna , dziękuję jeszcze raz .

  3. weronika ★★★★★

    Bardzo miłe podejście do piesków miła obsługa bardzo jestem zadowolona z tej kliniki jak i również z pani Fryzjer jest bardzo miła i ma bardzo dobre podeście do psiaków i serdecznie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Weterynarz-Proszowice?

Weterynarz-Proszowice znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 2, 32-100 Proszowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Weterynarz-Proszowice?

Można skontaktować się z Weterynarz-Proszowice pod numerem +48 604 948 065

Jak można dotrzeć do Weterynarz-Proszowice?

Do Weterynarz-Proszowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements