Chodzimy od lat, za każdym razem diagnozy trafne, dobrze dobrane leczenie, a zabiegi świetnie wykonane. Polecam z czystym sumieniem obu Panów Doktorów :)
Zdjęcia
Opinie
-
Gabi Pióro ★★★★★
-
Magdalena Ludwikowska ★★★★★
Serdecznie polecam tę klinikę weterynaryjną. Mój pies przez dłuższy czas chorował, a ustalenie przyczyny nie było proste. Lekarze podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie – wykonali szczegółowe badania, cierpliwie analizowali wyniki i ostatecznie trafnie zdiagnozowali problem. Dzięki odpowiedniemu leczeniu mój pies dziś znów jest zdrowy. Całość odbyła się w atmosferze troski i życzliwości, a ceny były naprawdę przystępne. Warto dodać, że inny weterynarz wcześniej sugerował operację, która – jak się okazało – była zupełnie niepotrzebna. Cieszę się, że trafiłam do specjalistów, którzy kierują się przede wszystkim dobrem zwierzęcia. Z pełnym przekonaniem polecam tę klinikę!
-
Anja ★★★★★
Polecam panów!! pracują w pełnym zaangażowaniu i z powołania Trzeba odstać swoje w kolejkach ale myślę, że jest to jedyny gabinet godny polecenia w okolicy
-
Wiki ★★★★★
Od lat korzystam z usług tego gabinetu i zawsze wychodzę z poczuciem, że moje zwierzaki są w najlepszych rękach. Niezależnie od tego, czy chodziło o drobne wizyty kontrolne, czy poważniejsze sprawy zdrowotne – zawsze mogłam liczyć na profesjonalizm, rzetelną pomoc, wiedzę i przede wszystkim podejście pełne serca. Bardzo dziękuję za cierpliwość, empatię i prawdziwą troskę o czworonożnych pacjentów. To miejsce, do którego wraca się z zaufaniem i spokojem, polecam z czystym sumieniem ☺️
-
Piotr Kubacki ★★★★★
Bardzo dziękuję Panu Dr. Pawłowi za opiekę nad moimi zwierzakami. W tym gabinecie pracuje człowiek o wielkim Sercu szczerze polecam. A czytając te złe opinie to myślę że to my jesteśmy sami sobie winni bo zwlekamy z wizytą u doktora a później mamy pretensje do lekarzy. Jeszcze raz bardzo dziękuję i szczerze polecam. Pozdrawiam
-
Darek M ★★★★★
Super podejście do każdego zwierzaka dobre ceny polecam
-
Nanet Mysia ★★★★★
Super lekarze z sercem dla zwierzątek, konkurencyjne ceny, polecam
-
Janusz Grzyb ★★★★★
Bardzo kompetentni lekarze , mili,konkretni i znający się na tym co robią, ceny niewygórowane , my i nasze dwa westy bardzo są zadowolone. Gorąco polecamy!!!!
-
Magdalena Świadek ★★★★★
Polecam. Weterynarze znają się na swojej pracy. Od ponad 7 lat uczęszczam z różnymi pieskami i kotami. Wszystkie choroby i zabiegi (sterylizacja, kastracja, wady genetyczne, zapalania ucha, nowotwór, zapalenia pęcherza, kryształy w pęcherzu i inne) były wykonane na 1000% od początku do końca prawidłowo. Fakt czasami są długie kolejki ale to nie jest zależne od weterynarza. Dlatego jak się jedzie do weterynarza trzeba uwzględnić czas minimum 30 minut. Bardzo tanio porównując innych weterynarzy w okolicy. Tutaj nie naciągną cię na koszty leczenia umierającego np.psa. Powiedzą prosto z mostu jak jest i co lepiej zrobić. Wizyty kontrolne zazwyczaj się nie płaci chyba że za jakiś dodatkowy lek. No po prostu polecam z całego serducha.
-
Magda Kłosowska ★★★★★
Oj to byłaby długa historia. Podsumuję tylko: uczciwi, dobrzy weterynarze. Coś czego nie znajdziemy juz w krakowskich "klinikach".
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Weterynaryjny w Liszkach?
Gabinet Weterynaryjny w Liszkach znajduje się przy Krakowska 45, 32-060 Liszki, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet Weterynaryjny w Liszkach?
Można skontaktować się z Gabinet Weterynaryjny w Liszkach pod numerem +48 668 812 453
Jak można dotrzeć do Gabinet Weterynaryjny w Liszkach?
Do Gabinet Weterynaryjny w Liszkach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku