Bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie. Napój polecany przez pracownika pyszny. Obsługa bardzo miła. Zdecydowanie polecam to miejsce
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz ★★★★★
-
Kasia ★★★☆☆
Miejsce które przybliża nas do Indii. Przepyszne jedzonko, sowite porcje. Ceny przystępne. Bardzo dobre chlebki, ten czosnkowy trochę za mało czosnku. Sos szpinakowy też za mało intensywny. Bardzo miły właściciel. Całość bardzo smaczna, jednak nie było tam nic takiego w smaku co by za mną potem chodziło, żeby to zjeść.
-
Kristo Bielsko-Biala Polska ★★★★★
Ogólnie bardzo dobrze, typowo indyjskie smaki, indyjski wystrój , muzyka. Ciesze sie, że wstąpiliśmy. Baranina , krewetki w kary , chlebek wszystko bardzo dobre. Porcje hmm, takie w sam raz aby się nie przejeść. Polecamy
-
Konto Anonimowe ★★★★☆
Nie chcę dawać 3 gwiazdek bo może to zbyt źle zabrzmieć. Fajna restauracyjka na miłe spędzenie czasu z widokiem na rynek. Miejsce polecam w środku przyjemny indyjski klimat. Dodał bym jakąś klimatyczną muzyczkę. Obsługa szybko działa podchodzi i podaje menu. Z racji tego że w pomieszczeniu lokal nie jest jakiś bardzo duży to gdy będzie dużo ludzi może być ścisk. Zamówiłem deser (szkoda że taki mały wybór) Nic szczerze mówiąc specjalnego tak naprawdę zwykłe lody... Za to fajna lemoniada indyjska idealna do dań na słono :)
-
Szymon ★★★★☆
Mieszane uczucia , dla laików trudny wybór , brak zdjęć w karcie. Trudny wybór. Smak kwestia gustu , ta kuchnia to dla mnie eksperyment .... Raczej mi nie podchodzi . Nie skreślam muszę spróbować jeszcze w innym miejscu dla porównania. Obsługa na 5.
-
Marcin Dzido ★★★☆☆
Jaki miłośnik kuchni indyjskiej nie omieszkałem zajrzeć i w to miejsce. Lokal w miarę przyjemnie urządzony, lecz minimalistycznie. Bardzo ciemno jest generalnie w lokalu. Jedynie z kuchni bije mocne światło. Co do dań, to słaba opcja madrasa panner, bez polotu i smaku. Ostrość dobra. Ryż typu Lemon, nie leżał obok oryginału. Jedynie co uratowało całość, to garlic naan, który był dobrze wypieczony i puszysty. Na dodatek z kuchni śmierdziało przypaleniem i obsługa nie zareagowała, żeby przewietrzyć lokal, wiec podczas posiłku ja i inni goście na sali kasłali, co utrudniało miłą konsumpcje.
-
Mika Mika ★★★★★
Bardzo smaczna kuchnia indyjska. Niepowtarzalne aromaty, smaki kuchni orientalnej. Zamówiliśmy chicen korma( w sosie śmietanowo- orzechowym)35zł krewetki w tym samym sosie 45zł do tego jeera rice i oczywiście chlebki butter Num 9zł na deser tradycyjne mango lassi ( pyszny napój na bazie jogurtu i mango)Porcje naprawdę duże i smaczne. Jedyne zastrzeżenie krewetki podawane w sosie powinny być obrane bez ogonków. Płatności gotówką i blikiem.
-
Krzysztof Nowak ★★★★★
Bardzo lubię pikantną kuchnię i o takie dania poprosiłem. Zupa Madrazi Chiken bardzo smaczna, pikantna, z niesamowicie, jak dla mnie orientalnym smakiem. Spróbowaliśmy też Beef Madras (pikantne) i Chicken Korma, do sosów ryż + chlebek Garlic Nun. Kuchnia indyjska w najlepszym wydaniu w Bielsku-Białej! Bardzo sympatyczna obsługa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lily Indyjska Restauracja?
Lily Indyjska Restauracja znajduje się przy Partyzantów 22, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lily Indyjska Restauracja?
Można skontaktować się z Lily Indyjska Restauracja pod numerem +48 501 098 893
Jak można dotrzeć do Lily Indyjska Restauracja?
Do Lily Indyjska Restauracja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku