1 gwiazdka to kompletnie za dużo, weterynarze są od tego żeby pomagać a nie odbierać życie naszym zwierzakom, brak profesjonalizmu i robienie wszystkiego bez żadnych badań doprowadził do straty mojego ukochanego zwierzaka. Omijajcie tą klinikę jak najdalej jeżeli chcecie żeby wasze zwierzątka dłużej żyły.
Zdjęcia
Opinie
-
Marta G ★☆☆☆☆
-
Klementyna S. ★☆☆☆☆
NAJGORSZA " lecznica "w jakiej miałam nieprzyjemność być. Weterynarz na wejściu zachowywał się chamsko i opryskliwie się odzywał. ZERO szacunku , kultury i empatii . Naprawdę nigdy nie spotkałam się z tak chamskim zachowaniem weterynarza , po prostu tragedia. Takie osoby absolutnie nie powinny mieć kontaktu ze zwierzętami . Omijajcie to miejsce szerokim łukiem.
-
HALFIK ★☆☆☆☆
NIE POLECAM! Bardzo nie miła obsługa. Po wejściu do środka zapytaliśmy czy damy radę wyleczyć kota który został potrącony przez samochód, pan nie był zaciekawiony całą sytuacją gdy powiedziałem że jeśli nie chce mnie słuchać to mogę pojechać do innej kliniki, oburzony zaczął krzyczeć i wydzierać się na mnie, powiedziałem tylko żegnam. Bezczelny stary typ.
-
Filip Grudziecki ★☆☆☆☆
1/5 to jest bardzo chojna opinia. Klinika prowadzona bez kompetencji, bez moralności oraz bez człowieczeństwa. Pies przyjechał w bardzo ciężkim stanie. Osłabiony, bez sił, nie jadł, nie pił. "Pies może przeżyć 3 tygodnie bez jedzenia, także proszę się nie przejmować" ~ L.P. 4 różne leki zostały podane jedną i tą samą strzykawką.. Leczenie zostało przeprowadzone bez wstępnych badań, co skutkowało tylko dalszym pogorszeniem stanu zdrowia psa. Na prośbę o badania krwi, dostaliśmy informację, że najwcześniej zaprasza w środę. W środę, psa trzeba było uśpić... Poniedziałkowe badanie krwi (w klinice krakowskiej) wykazało niewydolność wątroby i nerek, po zatruciu środkami chemicznymi. Po 2 dobach dializ, pies niestety odszedł. W nagłych wypadkach, omijajcie tą klinikę. Jedźcie do Krakowa. Pozdrawiam serdecznie.
-
Zuzanna Hachula ★☆☆☆☆
Mam psa z cukrzyca - w skrajnych wypadkach, gdy stężenie cukru we krwi osiąga zbyt wysoki lub zbyt niski poziom pies dostaje ataku przypominającego padaczkę. Taka sytuacja miała miejsce kilka miesięcy temu, dlatego gdy pies się uspokoił to niezwłocznie udałam się do najbliższej otwartej kliniki(były święta więc wybór był mocno ograniczony). Opisałam lekarzowi sytuację oraz to, że pies dostał chwilę wcześniej insulinę. "Weterynarz" zmierzył poziom cukru mojemu pupilowi i okazało się że wynosi on 50 - jest to stan zagrożenia życia, a chwilę wcześniej podana insulina (odpowiadająca za obniżenie poziomu cukru) jeszcze nie zaczęła działać. Ta informacja nie przeszkodziła mu w wysłaniu nas do domu mówiąc "proszę jej nic więcej dziś nie podawać". Niedługo po powrocie pies dostał kolejnych 4 ataków. Cudem udało nam się dotrzeć do innej kliniki (ul. Chłopska 2a Kraków) , w której okazało się że pies jest w stanie bardzo ciężkim i nie wiadomo czy uda się go uratować. Finalnie wszystko skończyło się dobrze, co zdecydowanie nie jest zasługą tego miejsca!
-
Natalia Lenart ★☆☆☆☆
Jakiś czas temu byłam z tatą w tym punkcie z kotkiem bo był to najbliższy punkt weterynaryjny który był w tamtym czasie otwarty, ponieważ widoczne miał ślady krwi i nie mógł się wypróżnić niestety kotek po dwóch dniach od wizyty u pana doktora zmarł, przy badaniu kotka mało delikatny, została postawiona diagnoza bez wykonanego uprzednio USG że jest to kamień w przewodzie moczowym, był to guz wielkości pięści, doktor zaczął go łamać na siłę, w tamtym momencie mylnie myślałam że doktor pomógł i będzie już tylko lepiej, niestety stało się inaczej. Na przyszłość nie polecam wizyt w tym miejscu. Patrząc na inne komentarze zgadzam się że był opryskliwy.
-
Henryk Doliński ★★★★★
Witam po wielu wizytach z kotką u różnych specialistow wreszcie trafiłem do człowieka który wykonuje swój zawód z pasją Doktor Leszek bardzo miły wszystko tłumaczy objaśnia a wizyta naprawdę nie droga miejsce godne polecenia!!!
-
Tina Tinowska ★★☆☆☆
Jestem wieloletnią klientką lecznicy. Szanuję pracę tutejszych lekarzy ale Pan Pankiewicz do nich nie należy. Opryskliwy, wypytuje o wykonywany zawód i chwali się,że lubi młode kobiety. Jak się trafia dyżur tego Pana to już lepiej poszukać innego lekarza i oszczędzić sobie nerwów i poniżania!
-
Agnieszka ★★★★★
W niedzielę rano w nagłej sytuacji otrzymaliśmy natychmiastową pomoc. Głęboka rana została pieskowi opatrzona a łapka zszyta. Zostaliśmy uspokojeni przez lekarza, że takie rzeczy się zdarzają i to nie nasza wina, pomimo naszych ogromnych wyrzutów sumienia, że nie dopilnowaliśmy psiaka. Pomimo bardzo problematycznego miejsca szwy wytrzymały a po ich zdjęciu nic się nie rozeszło (mimo że lekarz zdejmujący szwy w miejscu gdzie stale się leczymy uprzedził nas, że pomimo zrośnięcia rana może na nowo się rozejść).
-
Tomek Pabian ★★★★★
Pan Lech czuwa nad zdrowiem naszego Kropusia ( shintzu ) zwracamy się do niego zawsze kiedy jest potrzeba - ostatnio nawet w Niedziele - zloty człowiek i świetny fachowiec
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres LECZNICA WETERYNARYJNA S.C.?
LECZNICA WETERYNARYJNA S.C. znajduje się przy Grunwaldzka 18B, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do LECZNICA WETERYNARYJNA S.C.?
Można skontaktować się z LECZNICA WETERYNARYJNA S.C. pod numerem +48 122 781 486
Jak można dotrzeć do LECZNICA WETERYNARYJNA S.C.?
Do LECZNICA WETERYNARYJNA S.C. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku