Opinie

  1. Aleksandra Lis ★★★★★

    Pyszne jedzenie, miłe wnętrze i uprzejma obsługa.

  2. Diana Kasprzyk ★★☆☆☆

    Niestety czasy świetności restauracja ma już za sobą. Jeszcze w ubiegły roku pizza była cieniutka i chrupiąca a kopytka z bobem pyszne. Teraz dostaliśmy pizze totalnie rozmoczoną od zbyt dużej ilości pieczarek i szynki które puściły soki a pizza w nich pływała(fuj). Kopytka z bobem pływały w wodnistym sosie, bób był twardy i nie dogotowany a całość przykrywała zbyt duża ilość boczku i cebuli. Podsumowując, zbyt duża ilość dodatków może bardziej zaszkodzić niż pomóc. My już więcej nie skorzystamy.

  3. Kỳ Duyên ★★★★★

    Bardzo ładna restauracja z pięknym ogrodem i placem zabaw dla dzieci – idealne miejsce na spokojny obiad. Lemoniady są przepyszne! Moje ulubione dania to policzki duszone i mule w białym winie. Choć mule są dla mnie trochę za słone, to zawsze zapominam poprosić, żeby zrobili mniej słone. Byłam tam już kilka razy i na pewno jeszcze wrócę – mieszkam niedaleko, więc to jedno z moich ulubionych miejsc w okolicy.

  1. Karolina Bożym-Grzyb ★★★★☆

    Lokal niepozorny ale przy bliższym poznaniu zyskuje. Okazuje się że jest sporo miejsca na zewnątrz jak i w środku. Fajny plac zabaw dla dzieci na zewnątrz. Jeśli chodzi o jedzenie to na pewno polecam zupke krem że szparagów (bardzo dobra) i kurczaka z grillowanymi warzywami(bardzo dobry). Kotlet schabowy duuży ale też dosyć cienki i miał duużo panierki, do tego mizeria całkiem dobra. Dzieci klasycznie kurczaczek z frytkami, okej ale też sporo panierki, przec co kurczaczki robiły się twarde. Lemoniada truskawkowa bardzo dobra. Obsługa bardzo miła. Ogólnie całkiem spoko jednak ceny to nie Bistro a bardziej restauracja w centrum.

  2. Robert Bugajski ★★★★★

    Bardzo niepozorne patrząc z zewnątrz, ale jak się okazało miłe miejsce. Czynne codziennie w godz. 12:00-21:00. Osobiście pomyślałbym o poprawie tzw. widoku "obejścia", a szczególnie od strony bloków, może też wchodziłoby w grę odświeżenie elewacji. Na zewnątrz zapewne obiekt zyska, gdy zrobi się cieplej, zazieleni się, ruszy ogródek, miejsce dla zabaw dzieci. Wewnątrz choć małe, to bardzo czyste toalety, mimo sporego nawet w poniedziałek pod koniec dnia ruchu - „ogarnięta” podłoga, wytarte, czyste stoły. Karta bogata, zgrabnie dobrana, choć nie pytałem jak to się ma do dostępności konkretnych dań. Faktem jest to, że to co zamówiliśmy było i czas oczekiwania był także znośny (około 10-15 minut). Obsługa bardzo miła, „czysta”. Miejsce przyjazne zwierzakom, wewnątrz miseczki ze smakołykami dla kociaka, który akurat podczas naszego pobytu wyszedł gdzieś rozprostować kości. Porcje serwowanego jedzenia odpowiedniej wielkości, ładnie podane. Zamówiliśmy placki ziemniaczane z gulaszem wieprzowym i kwaśną śmietaną oraz sałatkę Cezara. Pierwsze danie idealne: placki świeżo usmażone, bardzo dobrze doprawione, mięso miękkie, sos gęsty – koszt 31 zł. Sałatka bardzo dobra, bogata w składzie, z małym minusem. Prawdopodobnie sos, albo grillowany, ale co ważne nie suchy kurczak, otrzymał o jedną szczyptę soli za dużo – koszt 34 zł. Mimo wszystko miejsce godne polecenia.

  3. Michal Stanisz ★★★★★

    Genialne miejsce. Zawsze (codziennie, o każdej porze, od wielu lat) bardzo dobra kuchnia, miła, profesjonalna obsługa, bezpretensjonalne wnętrze. Czyste toalety, zamieciona podłoga, wytarte stoły. Karta krótka, zgrabnie dobrana, rzadko czegoś brakuje, wszystko doskonałe, nie zdarzają się wtopy. Pizza jedna z najlepszych w mieście. W lecie ogródek i plac zabaw.

  1. Konrad Durlak ★★★★★

    Smaczne jedzenie, całkiem dobra lokalizacja, miła obsługa, duże porcje posiłków.

  2. Dawid M ★★★★★

    Jedzenie dobre ale porcję surówek powinny być większe w mojej ocenie oczywiście. Obsługa konkretna, profesjonalna. Przepyszne ciasta (szarlotka i brownie snikers).

  3. Dawid ★★★★★

    Klimatyczne miejsce świetnie nadające się na obiad. Jedzenie smaczne, obsługa bardzo miła, zwierzęta mile widziane. Serdecznie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bistro Praska?

Bistro Praska znajduje się przy Jana Pietrusińskiego 2, Dębniki, 30-321 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bistro Praska?

Można skontaktować się z Bistro Praska pod numerem +48 533 423 040

Jak można dotrzeć do Bistro Praska?

Do Bistro Praska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements