Opinie

  1. Karolina Żyguła ★★★★★

    Jedliśmy z Haldi w ostatnim czasie bardzo sporo. Za każdym razem próbujemy inne dania. I mam do powiedzenia tylko jedno. Najlepsze jedzenie indyjskie jakie w życiu jadłam. Smakami i aromatami w każdym daniu przenoszą Cię w smakowitą wędrówkę. Również polecam dania na wynos. Jedzenie spokojnie dojedzie gorące, bardzo dobrze zapakowane i zabezpieczone do momentu odebrania zamówienia przez co nie zdążyło nam się nigdy dojechać do domu z koniecznością odgrzewania. Obsługa jest niesamowicie miła i pomocna. Więc polecam pod każdym względem :) planujemy już kolejne powroty do Haldi ❤️

  2. Dominika Chm ★★★★★

    Bardzo ładnie w środku, czysto, uroczy pokój dla rodzin z dziećmi, miła obsługa i pyszne jedzenie. Dużo potraw wege, ale oczywiście jest też mięso, opcja rybna i owoców morza. Danie można prosić łagodne lub ostre, na życzenie. Mój 12-letni syn był zadowolony z samosów wege. Poza tym nigdy nie chce jeść sosów, szpinaku w ogóle, a tu jadł z chęcią sos z soczewicy ze szpinakiem.

  3. Sebastian Landwójtowicz ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie , obsługa Hinduska ,bardzo miła .Tylko trzeba upewnić się czy dobrze się zrozumieliśmy nawzajem.Tak samo wygląda komunikowanie po angielsku.Smacznie napewno wrócimy tam.

  1. Ian Moone ★★★★★

    Trafiliśmy przypadkiem, trochę patrząc na opinie i ogólną ocenę. W sumie fajna restauracja z między innymi włoskim jedzeniem. Wzięliśmy przystawki : krewetki w brendy i Tatar z awokado... obie super. Główne danie talerz frutti di mare dla dwóch osób też dobry, choć tutaj pewnie przez ilość składników, cześć dania np. mule były zimne, sos i chleb podniosły ogólną ocenę dania. Deser rewelacyjne tiramisu i bardzo dobra kawa. Ogólnie restauracja do polecenia, bardzo miła, uśmiechnięta i kompetentna obsługa robi super robotę i chce się tu wrócić. Polecam. PS: Niestety parking płatny w strefie C, i ciężko znaleźć w weekend

  2. Michał Poleszko ★★★★★

    Polecam! Polecam! Polecam! Miałem przyjemność jeść i degustować dania przez dwa dni. Na myśl przychodzą mi tylko dwa słowa "POEZJA SMAKU". Moje kubki smakowe miały mega org...m. Na pewno wrócę w to miejsce jak będę w Krakowie. Obsługa na 6+. Uśmiechnięta, pomocna a przede wszystkim pełna profeska. Ceny .... normalne. POLECAM!!!!♥️♥️♥️

  3. Sara “Kontemplująca koneserka” Hryń ★★★★★

    Dawno nie czułam się już od wejścia tak mile widziana w restauracji. Wszyscy byli uśmiechnięci, naprawdę czuć szczerą chęć zadowolenia klienta. Jedzenie pyszniutke i domowe, szczególnie polecam parmezan z deski serów i karmelizowane orzechy włoskie! Nawet bazylia, która była ozdobą do dań, rozprzestrzeniała cudowny aromat. Serdecznie polecam!

  1. Robert Szczęsny ★★★★★

    Jedzonko "Pyszne" :-) Jadłem wyśmienitą zupę grzybową oraz risotto z krewetkami również bardzo smaczne. Potrawy ładnie podane. Młoda ekipa kelnerska ale z wielkim zapałem i wiedzą. Mieli urwanie głowy z ogromną ilością gości przy okazji dzisiejszego maratonu ale mimo wszystko starali się ogarnąć napływających klientów. Czuje się serdeczne podejście do klienta i chęć przyjęcia wszystkich głodnych ;-) Zarówno ze strony kelnerów jak i pomagających właścicieli. Serdecznie Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Grande Appetito?

Grande Appetito znajduje się przy Emaus 28B, Zwierzyniec, 30-213 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Grande Appetito?

Można skontaktować się z Grande Appetito pod numerem +48 539 627 550

Jak można dotrzeć do Grande Appetito?

Do Grande Appetito można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements