Opinie

  1. LeDor ★☆☆☆☆

    Byłam klientką tej kliniki od 2008 roku i przez lata darzyłam lekarzy pełnym zaufaniem. Dlatego moje rozczarowanie jest ogromne. Przez dwa dni dzwoniłam, informując o nasilającym się krwawieniu u mojej suczki. Byłam uspokajana i poinformowana, aby zgłosić się pilnie, jeśli pojawią się niepokojące objawy. Gdy one wystąpiły i pies nie miał już siły chodzić, zadzwoniłam natychmiast, jednak mój stały weterynarz nie mógł mnie przyjąć z powodu pełnego grafiku. Musiałam szukać pomocy w innej klinice, gdzie rozpoznano krwotok z macicy i wykonano pilną operację ratującą życie. Po tylu latach lojalności i zaufania poczułam się pozostawiona sama sobie w najtrudniejszym momencie.

  2. Elżbieta Bujak ★★★★★

    Wspaniała Ekipa. Serdecznie dziękuję za uratowanie życia i opiekę nad naszą wiekową kitką Luną całemu zespołowi , a w szczególności dr Ani, która błyskawicznie zdiagnozowała zatorowość i zadziałała i za ogromne wsparcie Pani Justynie❤️. Luna miała niewielkie szanse na przeżycie z racji wieku, dodatkowo ma tylko 3 łapy, co też działa na niekorzyść w takich przypadkach. Minęło już kilka tygodni, wdrożone leczenie działa, Luna dostała nowe życie. Dziękujemy z całego serca ♥️ Polecam serdecznie ❤️

  3. Rafał Guzera ★★★★★

    Z całego serca polecam przychodnię weterynaryjną Kajtek. Nasz 12-letni piesek przeszedł tu długą drogę – od zerwanego więzadła, przez poważne problemy z zębami, aż po groźny stan woreczka żółciowego. Dzięki trafnej diagnozie dr Bożyma szybko wykryto zerwanie więzadła i skierowano nas do jednego z najlepszych ortopedów w regionie. Później konieczne było usunięcie wszystkich zębów – ogromne podziękowania dla pani doktor Kopacz za spokojne wyjaśnienie wszystkiego i profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Piesek wrócił do formy, przestał cierpieć i znów cieszy się życiem. Najtrudniejsza była sytuacja z woreczkiem żółciowym – zatkany, wymagał pilnej operacji. Kajtek nie podjął się zabiegu, ale zespół intensywnie szukał specjalistycznej kliniki. W międzyczasie opiekowali się naszym pupilem, który przebywał u nich w szpitaliku. Dzięki ich zaangażowaniu udało się przeprowadzić operację na czas. To miejsce pełne empatii, wiedzy i realnej troski. Ogromne podziękowania dla dr Kopacz, dr Bożyma oraz wszystkich techników i pracowników Kajtka – jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc.

  1. Natalia ★★★★★

    Cudowni ludzie, lekarze i technicy z ogromem empatii, rozumienia i chęcią niesienia pomocy! Odwiedziliśmy wiele gabinetów zanim tutaj trafiliśmy, na szczęście już nie musimy szukac bo Kajtek to zdecydowanie najlepsza opcja w Kielcach. Leczymy tam nasze koty od 3 lat, od zwykłych przeglądów po zabiegi usuwania zębów czy leczenie zapalenia jelit. Ceny są uczciwie, każdy lekarz/lekarka na których trafiliśmy potrafił wyjaśnić szczegółowo co się dzieje w jasny sposób. Nawet gdy przychodziliśmy z czymś co okazywało sie pierdołą np. paproch w oku lekarze cierpliwie i dokładnie badali kota. Polecam każdemu! ❤️

  2. Monika Dziopa ★★★★★

    Polecam opiekę lekarską w Kajtku. Zarówno z pieskiem, jak i kotkiem zawsze jesteśmy zadowoleni. Czujemy się zaopiekowali, wizyty przebiegają bezstresowo. Diagnostyką na wysokim poziomie. Wszystkie zalecenia są dokładnie tłumaczone. Dogodne terminy wizyt. Dziękuję bardzo i widzimy się na kontroli!

  3. Paulina ★★★★★

    Pani doktor Smurzynska, wspaniala osoba, empatyczna i profesjonalna. Leczy mojego kotka nerkowego, pomaga kiedy inni weterynarze pomoc nie moga. Goraco polecam! Przychodnia jest czysta i zadbana, przyjemna dla futrzastego pacjenta jak i wlasciciela.

  1. krystyna baraniecka ★★★★★

    Chciałam podzielić się z państwem dlaczego przyznałam 5 gwiazdek. Po pierwsze polecana przez miłośników psów na spacerach. Mieliśmy różne rasy psów i odwiedzaliśmy przy okazji jakiś problemów różne Przychodnie, ale opinie o nich nie były najlepsze. Kiedy zachorował nas 11letni buldozek francuski postanowiliśmy zaufać opiniom pozytywnym o tej Przychodni i o dziwo nie zawiedliśmy się. Młodzi lekarze pełni miłości do zwierząt, bardzo dokładne i metoryczne konsultacje nt choroby psa . Nie wyciąganie pieniedzy na siłę. Leczenie i obchodzenie się z psem to pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca bo to jedna z najlepszych Przychodni W Kielcach. Ocena 6

  2. Ilona M ★★★★★

    Świetny personel, na gigantyczny plus ilość dostępnych specjalistów, a przez to możliwość wykonywania badań/konsultacji na znacznie wyższym poziomie niż w większości innych kieleckich gabinetów. Zaangażowanie w profilaktykę też sprawia, że robi się ciepło na serduszku kiedy to weterynarz pierwszy wychodzi z propozycją dodatkowych badań, a nie właściciel, co już kilkukrotnie zdarzyło mi się w innych miejscach i zawsze pozostawiało pewnego rodzaju niesmak.

  3. Magdalena Kmieć ★★★★★

    Moje nazwisko Łoboda chodzę do lecznicy z dwoma starymi HASKIMI OBYDWA PO ZABIEGACH LEKARZ I POZOSTAŁY PERSONEL JEST WSPANIAŁY DOBRZY FACHOWCY OPERACJE BEZ ZASTRZEŻEŃ CENY PRZYSTĘPNE SPRZĘT PROFESJONALNY LEKARZ KOCHA ZWIERZĘTA BARDZO LUDZKI CZŁOWIEK OSTATNIO UŚPIŁAM BARDZO STAREGO KUNDELKA DUDUSIA W LECZNICY WIERZĘ ŻE NIC JUŻ NIE DAŁO SIĘ ZROBIĆ MIAŁ OKOŁO 15 LAT I RAKA PROSTATY

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia Weterynaryjna KAJTEK s.c.?

Przychodnia Weterynaryjna KAJTEK s.c. znajduje się przy Klonowa 95, 25-553 Kielce, Świętokrzyskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Weterynaryjna KAJTEK s.c.?

Można skontaktować się z Przychodnia Weterynaryjna KAJTEK s.c. pod numerem +48 669 885 689

Jak można dotrzeć do Przychodnia Weterynaryjna KAJTEK s.c.?

Do Przychodnia Weterynaryjna KAJTEK s.c. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements