Opinie

  1. Patryk Miś ★★★☆☆

    Jako osoba całkowicie niewidoma, nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak złym traktowaniem - ani w żadnym sklepie Żabka, ani w żadnym innym miejscu. Miało to miejsce dwukrotnie w tym samym sklepie: • 4 września 2023 (późne popołudnie / wieczór), • 15 września 2023 (ok. 21:32 - zgodnie z godziną płatności). W obu przypadkach obsługiwała mnie ta sama kobieta w średnim wieku i schemat był identyczny: - brak jakiejkolwiek informacji, kiedy mogę złożyć zamówienie, - całkowity brak zainteresowania klientem, - produkty rzucane na ladę bez porządku (np. woda, na niej papierosy, obok torba), co zmuszało mnie do „szukania po omacku”, - zero pytań o pomoc przy zapakowaniu, zero życzliwości, - brak komunikacji przy płatności - nie usłyszałem, kiedy mogę wpisać kod BLIK, ani żadnej pomocy przy terminalu z dodatkowymi pytaniami. Ostatecznie pomagały mi dzieci klientów stojących w kolejce (!), a kasjerka stała bez reakcji. Moim zdaniem to przejaw braku podstawowej empatii i w praktyce dyskryminacja osób z niepełnosprawnością. Szczególnie że od innych pracownic tego sklepu (w tym prawdopodobnie kierowniczki) nigdy nie doświadczyłem takiego zachowania - wręcz przeciwnie. Jeden gorszy dzień można zrozumieć, ale dwie sytuacje z tygodniowym odstępem, identyczne w szczegółach, świadczą o czymś poważniejszym. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca osobom z niepełnosprawnością.

  2. Mercury ★★☆☆☆

    Godziny otwarcia wedle uznania. Poza tym wczoraj widziałam jak szanowna sprzedawczyni nie sprawdzała dowodu młodzieży... Słabo. Rada Miasta Krakowa działaj

  3. Sophie MM ★☆☆☆☆

    Drugi raz z rzędu nie da się wejść, bo pani jest uprzejma sobie popalać za paczkomatem. Ciekawe, czy ktoś w ogóle czyta tę opinię.

  1. wikoriko123 ★★★★★

    Bardzo dobra i mała obsługa jest czysto i można pogadać z personelem a w innej żabce która jest na innej ul.obozowej tam było okropnie tak pani była chamska i wyrwała mi koledze telefon bo chciała zeskanować aplikację i tam jedzenie było okropne bo odgrzewali parówki po zamknięciu żabki mrozili je i potem odgrzewali i były takie gumowe to tyle pa

  2. Xrasnolud ★★★★★

    Jedna z najlepiej wyposażonych Żabek w okolicy, właściciele bardzo mili i przyjemnie z nimi zamienić słowo. Z przyjemnością tutaj zachodzę i raczej zawsze znajduje to czego szukam - czego nie można powiedzieć o innych okolicznych Żabkach.

  3. Michał Więckowski ★☆☆☆☆

    Po raz kolejny żabka oszukuje klientów. Na regale wisi informacja o ekorabacie na napoje w butelkach zwrotnych, natomiast na kasie promocja nie wchodzi. Mimo zwrocienia uwagi ekspedientka ani nie uznała rabatu, ani nie zdjęła informacji o nim z regału.

  1. Angelika Ka ★★★★★

    Miła obsługa, zawsze wesoło. :) Najlepsza żabka w okolicy !

  2. Sarah S ★★★★★

    Najmilsza obsługa, zawsze duży wybór.

  3. Flowers Design ★★★★★

    Super obsługa. Najlepsza z wszystkich okolicznych Żabek

  1. Anna Wrobel ★★★★★

    Miła obsługa, zawsze zatowarowany sklep polecam! ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Anny Szwed-Śniadowskiej 41, Swoszowice, 30-389 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements